999 rezultate për

skuadra

Koronavirusi prek edhe Parmën, gjashtë të infektuar Serie A po vazhdon të rrezikohet seriozisht nga virusi Covid-19. Koronavirusi po vazhdon të shpërndahet me të madhe n
Balotelli drejt rikthimit në Ligue 1 Mario Balotelli tash e katër muaj ka mbetur futbollist i lirë dhe pa skuadër. Sulmuesi italian u largua nga Brescia p
Juventusi "pikiatë", njofton për 89.7 milionë euro humbje Juventus po përballet me humbje të mëdha ekonomike. Skuadra nga Torino, Juventus, kanë njoftuar për humbje deri në 89
Aouar: I lumtur që mbeta te Lyon Ylli i Lyon, Houssem Aouar, gjatë një interviste foli për vendimin për të qëndruar në Ligue 1, pavarësisht kërkesave nga
James futet në historinë e NBA-së, MVP-ja me tri skuadra të ndryshme LeBron Jamesi ka shkruar sot historinë e NBA-së. Ai u bë basketbollisti i parë në historinë e NBA-së që fiton titulli
Juventusi mposht skuadrat e Manchesterit për Alaban? David Alaba pritet të transferohet në Seri A. Merkatoja e ardhshme mund ta shoh David Alaba teksa lëviz për të ndërru
Humbja e 6 në 7 ndeshjet e fundit, Challandes: Po kalojmë periudhë të keqe Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, pranoi pas humbjes me Slloveninë 0-1 në ndeshjen e sotme se ndihet i zhgënjyer n
Revolucion në Premier League? 18 skuadra, hiqet dhe Kupa e Ligës Liverpool dhe Manchester United janë dy ekipet në rreshtin e parë për të ndryshuar strukturën e ligës angleze me kërkesë
Pas dy vitesh në Torino, vijnë përplasjet e para mes Ronaldos dhe Juventusit Sipas La Gazzetta dello Sport, Ronaldo nuk ka qëndruar në J Hotel për disa ditë pasi që kjo do ta ndalonte atë që të lua
Shaqiri flet për herë të parë për të ardhmen te Liverpool Xherdan Shaqiri ka zbuluar se do të vijojë të qëndrojë me Liverpoolin. “Mediat shkruajnë shumë, por në fund unë jam m
Kur kanë mbetur edhe pak orë, këto janë top 10 transferimet në Permier League Chelsea, Tottenham Hotspur dhe Everton kanë qenë deri më tani skuadrat më aktive në transferimin e lojtarëve, pa përjash
"Virusi më i keq është Juventusi dhe Federata shërbëtore e padronit", shpërthejnë tifozët e Napolit Humbja 3-0 pothuajse e konfirmuar në tavolinë përballë Juventusit ka acaruar tifozët e Napolit. Pasi Liga italiane ko
Çfarë po ndodh me Juventus-Napoli? Bardhezinjtë marin në tavolinë fitoren 3-0 (VIDEO) Sfida e madhe e Juventus-Napoli nuk do të luhet. Këmbëngulja edrejtuesve napolitanë për të mos udhëtuar drejt Torino
Reali triumfon në fushën e Levantes (VIDEO) Real Madrid ka vijuar me formën e mirë duke marrë fitoren e 3-të radhazi në la Liga. Skuadra e udhëhequr nga Zinedine
Spektakël në Old Trafford, shënohen 3 gola në 7 minuta (VIDEO) Ka nisur me spektakël supersfida mes Man Utd dhe Tottenham. Vendasit kanë kaluar të parët në epërsi që në minutën e 2
Juventus - Napoli mbetet në pikëpyetje, skuadra e Gattusos nuk udhëton as sot drejt Torinos Juventus-Napoli është shndërruar në një çështje shtetërore në Itali, me napolitanët nuk kanë udhëtuar drejt Torinos për
Nuk udhëtoi në Torino, Napolit zgjodhi vetë? Duket se Napoli ka zgjedhur vet të mos udhëtojë drejt Torinos. Napoli ka marrë vëmendjen më të madhe sonte në futboll
E zbulon bashkëkombasi i tij te Reali: Hazard është i trishtuar Thibaut Courtois pranon se Eden Hazard është pak i dëshpëruar, pas largimit nga skuadra shkaku i lëndimit. Ylli i Kom
Zbulohen 32 skuadrat pjesëmarrëse në Champions, ja kur hidhet shorti i fazës së grupeve Janë mësuar emrat e 32 skuadrave që do të jenë pjesëmarrëse në garën më të madhe për klube në Evropë për sezonin 2020/20
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO) Atalanta konfirmohet si skuadra e momentit në Itali, teksa mbrëmjen e sotme ka shkatërruar në “Olimpico” 4-1 Lazion.