999 rezultate për

skuadra

Rrëfehet Rooney, zbulon emrat e 3 skuadrave që ishte afër t'i bashkohej Sulmuesi Wayne Rooney ka pranuar se ishte i gatshëm të largohej nga Manchester Unitedi në vitin 2010 dhe ka zbuluar se t
Avioni privat "lë në baltë" Lacion, moti i keq bën që skuadra të kthehet në shtëpi me një tjetër Bëri shumë bujë lajmi se Lacio ka marrë një avion privat, e madje edhe një nga futbollistët kryesorë të skuadrës si Luis
Humbja ndaj Vllaznisë, Halili: Fitoi skuadra më e mirë Tirana u mposht nga Vllaznia ditën e djeshme me rezultatin 3-2, në klasiken e futbollit shqiptar. Presidenti i skuadrës
Humbja ndaj Atleticos, këto janë fjalët e Koeman Skuadra e Barcelonës humbi dje ndeshjen në udhëtim ndaj Atelticos me rezultatin minmal në 1:0. Falë golit të Carrasco
Partizani dhe Laçi ndajnë pikët në një barazim të "thatë" Është mbyllur në barazim pa gola ndeshje mes Partizanit dhe Laçit në "Elbasan Arena" e vlefshme për javën e 3-të në Kate
Krizë financiare, futbollistët e Kukësit futen në bojkot Kukësi po përballet me probleme para ndeshjes kundër Teutës. Skuadra nuk ka dalë sot në seancën e radhës stërvitore
Kukësi në telashe, pas problemeve me pagat lojtarët bojkotojnë stërvitjen Plas te Kukësi para ndeshjes kundër Teutës. Skuadra nuk ka dalë sot në seancën e radhës stërvitore për shkak të problemi
Eriksen tek Arsenal, Xhaka tek Inter? Inter do të përpiqet të finalizojë një marrëveshje e cila do të mundësonte shkëmbimin e mesfushorëve Christian Erisken-G
Real Madridi mund të largojë nga skuadra yllin spanjoll për vetëm 20 milion euro Klubi i Real Madrid në afatin kalimtar të janarit ose të verës do ta largoj nga skuadra mesfushorin spanjoll, Isco. Z
Liga e Kombeve: Belgjika fiton supersfidën me Anglinë, Italia bën detyrën (VIDEO) Gola dhe spektakël në ndeshjet e vlefshme për Ligën e Kombeve. Padyshim që e gjithë vëmendja ishte te supersfida mes
"Fshihet" mbrojtja e Liverpool, dëmtohet edhe Robertson Skuadra e Liverpoolit po përjeton një krizë të vërtetë në mbrojtje, pasi edhe Robertson është lënduar në ndeshjen ndaj S
Përcaktohen skuadrat që shkojnë në Europian nga Liga e Kombeve (VIDEO) Janë mësuar emrat e tri skuadrave që i janë bashkuar Maqedonisë së Veriut duke u kualifikuar në Euro 2020. Hungaria,
Kupa e Shqipërisë: Tirana e bën dramë, eliminohet nga Korabi, feston Dinamo Korabi bën surprizën e madhe në raundin e dytë të Kupës së Shqipërisë. Skuadra dibrane ka eliminuar Tiranën në shtesa, f
Mustafi drejt Gjermanisë, skuadra e Bundesligës interesohet për të Shkodran Mustafi mund të largohet nga Arsenal, për t’u transferuar në Bundesligë. Mesfushori me prejardhje shqiptare
RËNDITJA/ Tottenham me treshen më të mirë në botë, Bayern e para për gola (FOTO LAJM) Ekip mbrojtës, i mërzitshëm dhe luftarak. Këto janë disa nga epitetet për të përcaktuar Atletikon e Madridit këto vitet
Pranë largimit nga Juventusi, Ronaldo mund të kthehet te ish-skuadra e tij Cristiano Ronaldo është i lidhur me një rikthim të mundshëm te Manchester Unitedi, derisa ky mund të jetë sezoni i tij i
Tri penallti në një ndeshje, Real Madridi hynë në histori Real Madridi është bërë skuadra e parë që ka pranuar tri penallti brenda një ndeshje në La Liga. "Los Blancos" dje u
Vendimi i organeve shëndetësore shkakton rrëmujë me grumbullimin e Italisë Zyrat Shëndetësore Lokale në Itali kanë krijuar një kaos pasditen e djeshme, pasi kanë urdhëruar izolim në mirëbesim të
Fituan thellë ndaj Salzburg, Bayern Munich me një rekord të ri në Champions Kampioni aktual evropian, Bayern Munich, natën e kaluar regjistroi një fitore 6:2 kundër Salzburgut në xhiron e 3-të në
Barcelona gjen zëvendësuesin e Suarezit te Benfica Koeman është aktivizuar menjëherë që të gjejë zëvendësuesin e Suarezit dhe po tenton të transferojë anëtarin e Benfikës,