999 rezultate për

skriniar

Befason ylli i Interit: Jemi në të njëjtin nivel me PSG dhe Juventus Në një intervistë për "Gazzetta dello Sport", qëndër mbrojtësi i Intersit Milan Skriniar ka fol për të ardhmen e klubit
Ylli i Interit: Krenar që vesh këto ngjyra, nuk kam nevojë për agjent, kontratën e firmosa vetë Milan Skriniar është një nga shtyllat e prapavijës së Interit. Mbrojtësi me paraqitjet e tij ka treguar se është një
Zyrtare: Skriniar rinovon kontratën me Interin Milan Skriniar rinovon kontraten me Interit. Mbrojtësi iu bashkua zikaltërve në verën e 2017-ës, teksa erdhi nga Sam
Skriniar zbulon sulmuesin më të vështirë me të cilin është përballur Milan Skriniar, qendërmbrojtësi i Inter-it, i ka thurur elozhe sulmuesit të Roma-s, Edin Dzeko, në një intervistë të dhë
E dashura e Skriniar shfaqet "hot" në Instagram (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova u bë e njohur në media për shkak të një lidhje dashurie me mbrojtësin e Interit Milan Skriniar, shkrua
Ish e dashura e Skriniar, "turbullon" Instagramin (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova u bë e famshme vetëm vitin e kaluar, teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes s
Skriniar: Ne lojtarët nuk kemi problem me Icard-in, ai ti japë fund kësaj situate Milan Skriniar thekson se shokët e ekipit tek Inter nuk kanë asnjë problem me Mauro Icardi-n, por ka nxitur sulmuesin t’
E dashura e Skriniar: Unë e urrej Juventusin (FOTO LAJM) Barbora Hroncekova, modelja dhe e dashura e mbrojtësit të Interit Milan Skriniar ka ironizuar në profilin e saj Instagr
Guardiola gati 100 milionë euro për yllin e Interit Milan Skriniar nuk mund të preket. Interi ngre “barrikada” përreth mbrojtësit të vet dhe është gati ta blindojë liderin
Manchester United nuk heq dorë nga Skriniar Veç Real Madrid dhe Barcelonës, edhe Manchester United është përfolur në lidhje me interesimin për blerjen e mbrojtësit
Skriniar: Do të tregojmë karakter përballë Frankfurtit Milan Skriniar është një nga qendërmbrojtësit që po bën mjaft mirë te Interin për më tepër ai cilësohet si një nga mbroj
Ishi i Skriniar, i vë flakën ‘Instagramit’ (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova bë e famshme vetëm vitin e kaluar, teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes saj
Skriniar rinovon me Interin Kur mëndja e tifozve të Interit është përqëndruar te rinovimi i Icardit, zikaltrit tashmë kanë rinovuar me Milan Skrini
Mbrojtësi kyesor i Interit pranë rinovimit të kontratës Milan Skriniar është shumë pranë rinovimit të kontratës me Interi. Sipas "La Gazzetta dello Sport", mbrojtësi sllovak
Skriniar dhe Inter drejt rinovimit të kontratës Siç raporton "Gianluca Di Marzio", Inter po synon që ta mbajnë në radhët e veta Milan Skriniar duke ia ofruar një rinovi
Skriniar: Interi është një klub i madh Milan Skriniar ka siguruar tifozët se ai nuk e ka për qëllim largimin për Barcelonë apo Manchester United, pasi që mendo
Chelsea përgatit “dhuratë” Sarrit një mbrojtës nga Serinë A Milan Skriniar është një pikë kyce te Interi. Për sllovakun ofertat nuk mungojnë nga shumë klube të mëdhaja. Një ndër
E fejuara Barbora, “sekreti” i formës së Skriniar (FOTO LAJM) Milan Skriniar po kalon një moment mjaft të mirë te Interi. Ky është viti i tij i dytë tek zikaltrit teksa është një ti
Skriniar afër rinovimit me Interin Milan Skriniar është në bisedime për kontratën e re me Interin, sipas agjentit të tij, Karol Csonto. Mesfushorit i sk
Djimsiti shënon golin e tretë ndaj Interit (VIDEO) Skuadra e Atalantës ka shënuar edhe golin e tretë ndaj skuadeës së Interit në minutën e 88 me atë të mbrojtësit shqiotar