999 rezultate për

skrap

E zë skrapi, vdes punëtori Një punëtor që punonte në një pikë të grumbullimit të skrapit në Gjorm të Kurbinit ka humbur jetën në mënyrë aksidentale
‘Skrapi’, arrestohet drejtori i ish-Azotikut dhe 3 persona të tjerë Tentuan të vjedhin skrap në një ndër magazinat e ish-uzinës së Azotikut në Fier, vihen në pranga drejtori së bashku me j
Eksploziv ndaj antenës televizive, arrestohet 22 vjeçari Një 22-vjeçar nga Kolonja është arrestuar nën akuzën e shkatërrimit të pronës. Sipas policisë Alvaro Jaçe dyshohet se ka
Pogradec, arrestohen katër persona për dëmtimin e hekurudhave Policia e Pogradecit ka arrestuar katër persona të cilët kanë vjedhur shinat e linjës së trenit Pogradec-Lin. Gjatë orëv
Shpërthen predha, vdes 42 vjeçari Një 42-vjecar ka humbur jetën si pasojë e shpërthimit të një predhe që vikima i përdorte për t'i shitur për skrap në qyt
Taksë për të hyrë në Skrapar Çdo automjet që nuk ka targën e Skraparit do të paguajë taksë që varion nga 200 deri në 500 lekë ndërsa turistet që do t
Shtyllat e telefonit përfundojnë për skrap Shtyllat të cilat përdoreshin më parë për linjën telefonike mes qyteteve janë kthyer tashmë objektiv i grabitësve të cil
Fabrika e skrapit, Berisha "industri jetike për mbrojtjen e mjedisit" Kryeministri Berisha ka inaguruar gjatë ditës së sotme fabrikën e re të riciklimit të skrapit në Xhafzotaj të Durrësit.
Aksident në Skrapar, vdesin 6 persona UPDATE - 6 të vdekur është bilanci i një aksidenti tragjik që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Grepckë të Skrapari
Humb jetën 18-vjeçari duke mbledhur skrap Një 18- vjeçar humbi jetën aksidentalisht ndërsa ishte duke mbledhur skrap. Ngjarja ka ndodhur në Elbasan, ku viktima i
Berat-Çorovodë, 3 të plagosur në një aksident Tre persona janë plagosur si pasojë ë një aksidenti automobilistik mesditën e sotme në aksin Skrapar- Berat.Ngjarja ësht
Ministria e Mbrojtjes: Masa dhe hetim për shpërthimin në Skrapar Reagon Ministia e Mbrojtjes në lidhje me shpërthimin e ndodhur në fabrikën e demontimit të municioneve në Skrapar. Përm
Demontimi, shpërthen predha: 1 i vdekur dhe 2 të plagosur Në fabrikën e demontimit të armëve në Skrapar, shpërthimi i një predhe i ka marrë jetën një personi dhe tre të tjerë jan
Skrapar, zbulohet 83 mije fisheke te braktisur Është zbuluar rastësisht një sasi prej 83 mijë fishekësh automatiku në periferi t&eum