999 rezultate për

skrap

Ja si mund të kthehet skrapi në vepra arti (FOTO LAJM) Skrapi shpesh është mënyra më e mirë që një pjesë e njerëzve nxjerrin fitimet dhe të ardhurat e tyre për të jetuar, por
Përfshihet nga flakët automjeti i ngarkuar me skrap Për shkaqe ende të paqarta, një automjet i tonazhit të rëndë është përfshirë nga flakët në aksin rrugor Librazhd-Përrenj
Futet për të marrë skrap në një kabinë elektrike, vdes i riu në Fier Një i ri ka humbur jetën sot, teksa ishte futur për të marrë skrap në një kabinë elektrike. Ngjarja e rëndë ka ndodh
Në kërkim autorët që dhunuan 47 vjeçarin në një pikë skrapi Një 47 vjeçar i cili punonte në një pikë skrapi në Elbasan është dhunuar dhe më pas i kanë marrë të gjithë lekët që disp
Masivi i gurëve zë poshtë 54–vjeçarin në Skrapar Një masiv gurësh ka zënë poshtë një 54 vjeçar në fshatin Dobrush të Skraparit. Viktima është Besnik Saliasi. Mësohe
Maskat grabisin me armë pikën e skrapit Maskat grabisin një pikë skrapi në rrugën dytësore Marikaj-Vorë. Sipas policisë persona të maskuar dhe të armatosur kanë
Pjesë të monumentit të Nënë Terezës grabiten për skrap Monumenti i Nënë Terezës vijon të zhvishet nga të gjitha pjesët metalike edhe pse ky monument do të jetë sërish në shesh
Kapen duke shitur elektromotorët për skrap, arrestohen dy të rinj Dy të rinj, përkatësisht 23 dhe 25 vjeç janë kapur nga policia e Përmetit, pasi kanë qënë duke shitur elektromotorët pë
Zbulohet skema e vjedhjes së 26 milionë $ Prokuroria e Tiranës ka ngritur një akuzë të re për një grup personash që kanë krijuar biznese fiktive vitet e kaluara,
Rama: Tourism and economy soon to grow Premier Edi Rama has completed his visit in Skrapar. The head of government has stopped today in the bridge of Kasabashi
Rama në Skrapar: Turizmi dhe ekonomia e zonës do rriten (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka përfunduar vizitën e tij në Skrapar. Kreu i qeverisë është ndalur ditën e sotme në urën e Kasab
Meta dhe Arvizu vizitojnë gjimnzain "Ramiz Aranitasi" në Çorovodë Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta së bashku me Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara, z. Aleksandër Arvizu vizituan sot sh
Meta, Arvizu dhe Gjebrea rafting në Skrapar (FOTO-LAJM) Kreu i Kuvendit Ilir Meta, ambasadori i SHBA-ve, Aleksandër Arvizu dhe prezantuesi Ardit Gjebrea kanë shijuar dje raftin
Meta dhe ministrat rafting në Kanionet e Osumit (FOTO-LAJM) Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta, shoqëruar me një grup ministrash dhe deputetësh të Parlamentit shqiptar zgjodhën rafti
Ilir Meta fundjavë në Çepan të Skraparit për të mbledhur qershi (FOTO LAJM) Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij, Monika Kryemadhi kanë zgjedhur që ta kalojnë fundjavën në Skrapar për të mbledhur qer
Studentja nga Skrapari aborton prej predikimeve Një studente nga Skrapari ndërpret shtatëzaninë pasi sipas predikuesit bashkëshorti i saj e tradhëtonte. F.B nga Skrapar
Ambasadori italian shijon bukuritë shqiptare, rafting në kanionet e Skraparit (FOTO LAJM) Shqipëria ka destinacione shumë të bukura natyrore dhe turistike përgjatë të katërta stinët dhe këtë gjë e dinë shumë mi
Skrapar, persona të paidentifikuar grabisin 35 milionë lekë në një banesë Grabitet nga persona të paidentifikuar një banesë në Skrapar. Sipas informacioneve që vinë nga policia, banesa e grabitu
Shpërthen granata, 1 i vdekur 2 të plagosur në Librazhd Një 21-vjeçar humbi jetën ndërsa dy kushërinjtë e tij u plagosën këtë të shtunë në Librazhd si pasojë e shpërthimit të n
Saimir Tahiri: Si do të shiten makinat e konfiskuara në ankand ose për skrap Ministri i Brendshëm,Saimir Tahiri ka nxjerrë udhëzimin e ri për shitjen e makinave të konfiskuara. Sipas udhëzimit t