999 rezultate për

skrap

Supermakina La Ferrari do të kthehet në skrap sepse pronari s'pagoi taksat (FOTO LAJM) Super-makina LaFerrari pritet të shtypet dhe të kthehet në metal për shkrirje, sepse pronari i paemëruar e kishte futur
DETAJE/ Si u zbulua magazina me 1 ton drogë në Skrapar (FOTO LAJM) Prokuroria për Krimet e Rënda në bashkëpunim me sektorin e Antidrogës në Berat ditwn e djeshme ka bërë të mundur zbulimi
Arrestohet 58-vjeçari në Skrapar, iu gjetën 16 kg kanabis në banesë Policia ka vënë në pranga një 58-vjeçar pasi i është gjetur në banesë një sasi për 16 kg kanabisi. Mësohet se i arre
PS-LSI drejt divorcit? Rama lavde Metës: S’ka si gurët e Skraparit Pavarësisht se mediat dhe vëmëndja e opinionit publik është fokusuar së shumti në problemet e koalicionit qeverisës, Ram
BERAT/ Sekuestrohen 12 kg cannabis, ja emrat e të ndaluarve (FOTO LAJM) Në sajë të operacionit të koduar "Bogova", blutë e Beratit kanë bërë të mundur arrestimin e një personi dhe tre të tjerë
Rrjeti i prostitucionit/ Dy motrat nga Skrapari mohojnë akuzën Para Gjykatës së Tiranës sot kanë dalë motrat Qama dhe dy të akuzuarit e tjerë, si pjesë e një grupi për trafikimin e qe
"Ja plehrat që do sjellë Rama dhe sa të rrezikshëm janë për qytetarët" Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar listën e plehrave që do të vijnë në Shqipëri pas miratimit të ligjit për impo
Tentoi të përdhunonte 53-vjeçaren në Skrapar, kapet me hashash i riu Një i ri është arrestuar nga Policia e Skraparit pasi ka tentuar që të përdhunojë një 53-vjeçare, së cilës i ka hyrë edh
Asgjësohen 5373 rrënjë bimë narkotike canabis sativa Dje, në vijim të kontrolleve të zhvilluara nga efektivat e Komisariatit të Policisë Skrapar, për parandalimin e kultivim
Vrasja makabre në Greqi / Ja pse mund të ketë ndodhur krimi Vrasja makabre e ndodhur në Thesprotia të Greqisë ka tronditur opinionin publik. 24 vjeçari shqiptar nga Skrapari Ble
IKMT prish dy objekte nё rrezik shembjeje nё Skrapar (FOTO LAJM) Inspektorati Kombёtar i Mbrojtjes sё Territorit, ka shembur sot nё Skrapar dy objekte njё dhe dy
Prokuroria kërkon 31 vite burg për 7 të pandehurit e “Skrapit” Prokuroria e Tiranës kërkon dënimin me 31 vjet burgim për 7 prej administratorëve të kompanive private, të përfshirë në
Skraparllinjtë: Me Ilir Metën shkojmë në Champions (FOTO) Tifozët e Skraparit, një ekip që militon në kategorinë e tretë të futbollit shqiptar i kërkojnë kryetarit të Kuvendit të
Domosdova-Skrapari, ja si luhet "tenis" në "liqen" (VIDEO) Në Shqipëri futbolli kohët e fundit është zhvilluar shumë sa i përket infrastrukturës, por duket se vetëm në Superligë.
Asgjësohen 1834 bimë narkotike në Vlorë, Kuçovë e Skrapar Policia nuk ka të ndalur në asgjësimin e bimëve narkotike, ku në Vlorë, Kuçovë e Skrapar janë asgjësuar 1834 bimë narkot
Skrapar, mjeti me 5 persona përfundon në lumin Osum, dy të vdekur Një aksident automobilistik me vdekjen e dy personave dhe tre personave të plagosur është shënuar në Sakrapar. Burim
LSI: Doshi ka prodhuar një vrasës nga Skrapari, kjo parodi të marrë fund Duke e cilësuar si një parodi qesharake atë që tashmë është kthyer në kryefjalë të ditës, çështjen "Doshi", deputeti i L
Local elections, SP-SMI close to reaching an agreement After weeks of negotiations, the SP and SMI parties have reached an agreement regarding the common list of candidates fo
Në kërkim ish kreu i Komunës Milot pasi vodhi një automjet Ish kreu i Komunës Milot është shpallur në kërkim nga ana e policisë, pasi ai ka vjedhur një mjet dhe më pas dyshohet se
Shpallet në kërkim ish kreu i Komunës Milot pasi vodhi një automjet Ish kreu i Komunës Milot është shpallur në kërkim nga ana e policisë, pasi ai ka vjedhur një mjet dhe më pas dyshohet se