999 rezultate për

skrap

Meta në Skrapar: Shpresë e madhe për zhvillimin e zonës Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta mori pjesë në ceremoninë e hapjes së sezonit turistik në Bashkinë e Skraparit dhe të in
"Riku", ariu i robëruar në Skrapar ia nis jetës nga e para në Bullgari (FOTO LAJM) Parku i Arinjve Kërcimtar Belitsa, një strehimore në jugperëndim të Bullgarisë për rehabilitimin e arinjve të keqtrajtua
Kamionçina me hashash çudit banorët e Beratit dhe Skraparit (FOTO LAJM) Policia ka sekuestruar një sasi të madhe hashashi në fshatin Bogove të Skraparit duke e transportuar atë më pas për në B
Fjalimi emocionues, Meta kujton fëmijërinë në Çepan të Skraparit Pas votimit dhe nxjerrjes së rezultatit Ilir Meta mbajti një fjalim pa "letër" siç tha ai duke ia filluar nga fëmijëria
Ku po shkon ky tren i mbushur me skrap? (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak minuta më parë një video të një treni të mbushur me skrap, i cili sipas t
"Mallkimi" shqiptar për çekët, turistja rrëzohet në kanionet e Skraparit Një turiste çeke ka pësuar një aksident në kanionet e Skraparit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 të m
Laboratori i drogës në Skrapar, flet motra e administratores: Ja për cfarë përdorej Gazetari Artan Hoxha ka udhëtuar drejt Skraparit për të parë nga afër vendin ku u gjetën mbi një ton drogë dhe të ashtuq
6 ton drogë në Skrapar? Artan Hoxha: U gjetën vetëm 3 kg mbetje Vetëm pak ditë më parë policia e Shtetit bëri me dije se zhvilloi një aksion në Skrapar ku u sekuestruan 6 ton drogë.
Pronarja e magazinës së drogës në Skrapar, gruaja e një ish-kryebashkiaku të LSI-së Laboratori drogës i zbuluar në Skrapar, ishte i njohur si magazinë ku prodhohej raki dhe çanta prej letre. Vetëm pak
Laborator i drogës në Skrapar, përjashtohen nga detyra policë e komisarë Policia e Shtetit në zbatim të Planit Kombëtar kundër kanabisit ka planifikuar dhe po zbaton masa konkrete për parandali
EMRAT/ Arrestohen pronarët e laboratorit të drogës në Skrapar Policia e Shtetit ka vënë në pranga dy shtetas të cilët dyshohen se janë autorët e dyshuar e laboratorit të drogës në Sk
LAJMI I FUNDIT/ Zbulohet një laborator droge në Skrapar Policia e Shtetit ka zbuluar një laborator droge në Skrapar. Burime nga Prokuroria e Krimeve të rënda bëjnë me dije
Bora uron Metën: "Hape rrugën o i pari, se ne jemi nga Skrapari" (FOTO LAJM) Vajza e madhe e kreut të Kuvendit njëherësh dhe kryetari i LSI-së, Ilir Metës, pas mbylljes së Konventës së LRI, ka post
Supermakina La Ferrari do të kthehet në skrap sepse pronari s'pagoi taksat (FOTO LAJM) Super-makina LaFerrari pritet të shtypet dhe të kthehet në metal për shkrirje, sepse pronari i paemëruar e kishte futur
DETAJE/ Si u zbulua magazina me 1 ton drogë në Skrapar (FOTO LAJM) Prokuroria për Krimet e Rënda në bashkëpunim me sektorin e Antidrogës në Berat ditwn e djeshme ka bërë të mundur zbulimi
Arrestohet 58-vjeçari në Skrapar, iu gjetën 16 kg kanabis në banesë Policia ka vënë në pranga një 58-vjeçar pasi i është gjetur në banesë një sasi për 16 kg kanabisi. Mësohet se i arre
PS-LSI drejt divorcit? Rama lavde Metës: S’ka si gurët e Skraparit Pavarësisht se mediat dhe vëmëndja e opinionit publik është fokusuar së shumti në problemet e koalicionit qeverisës, Ram
BERAT/ Sekuestrohen 12 kg cannabis, ja emrat e të ndaluarve (FOTO LAJM) Në sajë të operacionit të koduar "Bogova", blutë e Beratit kanë bërë të mundur arrestimin e një personi dhe tre të tjerë
Rrjeti i prostitucionit/ Dy motrat nga Skrapari mohojnë akuzën Para Gjykatës së Tiranës sot kanë dalë motrat Qama dhe dy të akuzuarit e tjerë, si pjesë e një grupi për trafikimin e qe
"Ja plehrat që do sjellë Rama dhe sa të rrezikshëm janë për qytetarët" Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar listën e plehrave që do të vijnë në Shqipëri pas miratimit të ligjit për impo