999 rezultate për

skrap

Ilda Bejleri reagon ndaj Muç Nanos: Katunar, vishje triko leshi në Skrapar (FOTO LAJM) Gazetarja sportive Ilda Bejleri ka reaguar pas kritikave të Muç Nanos për veshjen e saj në studio. Dy ditë më parë, N
Policia vë në pranga të shumëkërkuarin në Skrapar Policia ka vënë në pranga një shtetas në Skrapar. Nga raportimet e para mësohet se shtetasi në fjalë ishte shpallur
Nuk i jep qeranë, pronari i çon për skrap të gjithë sendet në banesë Një pronar në Kavajë ka zgjedhur të zgjidhë në mënyrë shumë origjinale konfliktin me qiraxhiun. Shtetasi me iniciale
Kapen 7 kuintal kanabis në Skrapar Policia ka kapur 700 kg kanabis në një zonë të pyllëzuar në Skrapar. Burime zyrtare bëjnë me dije se është arrestuar
Monika rikthehet në Skrapas dhe flet sikur të mos kishte qenë kurrë në qeveri (VIDEO) LSI ka filluar riorganizimin e partisë duke zhvilluar takime me strukturat e saj në rrethe të ndryshme. Kryemadhi e ka n
Ky është i riu nga Skrapari që u vra me thikë nga dy shqiptarë në Islandë Një 20-vjeçar nga Skraparari është vrarë nga dy shqiptarë të tjerë në kryeqytetin Islandez. Viktima është i riu Klev
Sa e sigurt është Shqipëria? Ish-ministri akuzon se tanket janë shitur për skrap Duket se konfliket mes SHBA-ve dhe Koresë së Veriut dhe mundësia e një lufte të tretë botërore ka dhënë efektin kudo në
I vidhnin makinat dhe i çmontonin për skrap, pranga autorëve Një rrjet hajdutësh janë arrestuar nga Policia e Tiranës, të cilët vidhnin makinat e më pas i shisnin për skrap në dy pi
E TRISHTË/ Krenaria e flotës shqiptare, gjahtarja e nëndetëseve shkon për skrap (FOTO LAJM) Ajo ka qenë një ndër anijet më të avancuara të flotës detare shqiptare, por tashmë i ka ardhur radha që të shkrihet.
Nuk ndalet droga në Skrapar, sekuestrohen 325 kg kanabis Një sasi prej 325 kg lëndë narkotike kanabis sativa është gjetur në Skrapar. Policia bën me dije se janë shoqëruar n
Kapet i “forti” i Skraparit për kultvim droge Në kuadër të operacionit të koduar “AGIMI”, policia e Beratit ka sekuestruar 297 kg kanabis dhe 175 bimë. Nderkohe ja
Apple çon për skrap 'rose gold', iPhone 8 vjen me ngjyra të reja (FOTO LAJM) Apple po planifikon të heqë iPhone-in e saj të njohur si 'ari të kuq' dhe të prezantojë një opsion të ri të ngjyrave në
“I forti’ nga Skrapari fut me forcë 20-vjeçaren në makinë: Martohu me mua Një 28-vjeçar nga Skrapari po hetohet në gjendje të lirë, pasi akuzohet se ka marrë me forcë në automjetin e tij një vaj
Ngjarje e rëndë në Skrapar, gruaja i jep fund jetës tragjikisht Një 57-vjecare ka ndërrua jetë ditën e djeshme pasi ishte vetëhelmuar me fotoksinë në lagjen “5 Shtatori”, Çorovodë.
Bie miti i LSI në Skrapar, PS bëhet “zot” shtëpie Gjatë projeksioneve të ditës së diel sipas numërimit të votave në dy KZAZ-të e rrethit të Skraparit rezultonte që LSI të
S'kishte si të ndodhte ndryshe, LSI forcë e parë në Skrapar LSI forcë e parë politike në Skrapar. Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Skrapari është vendlindja e ish-krye
Fillon numërimi në Skrapar,surprizë e keqe për LSI Ka filluar procesi i numërimit të votave dhe në qarkun e Skraparit 5 orë pas mbylljes së procesit të votimit. 4 kutit
Si e mahniti jurinë djali bukurosh nga Skrapari, fitues i Model & Talent World Festival 2017 Në Turqi është zhvilluar "Model & Talent World Festival 2017" për fëmijë me 60 konkurrentë nga 30 shtete, ku Shqipëria k
"Pi raki Skrapari, e shpërlaje me dhall", komentuesit i vërsulen Ramës pas Vettingut Pavarësisht marrëveshjes Rama-Basha dhe zgjidhjes së krizës politike dhe votimit të Vettingut, ndjekjësit e kryeministri
Ilir Meta falenderon banorët e Skraparit Nëvijim të turit të tij të falenderimeve, ish-Kryetari i LSI-së, z. Ilir Meta zhvilloi një takim me banorët e Skraparit.