999 rezultate për

skrap

Tavanin e "Land Roverit" plotë me njerëz, shoferi në Skrapar e pëson keq (VIDEO) Një shofer në Skrapar e ka pësuar keq nga policia, pasi ishte në shkelje të ligjit për qarkullimin rrugor. Sic shihe
"Falimenton" Bashkia e Skraparit, mbyllen çerdhet e dhjetëra shërbime Kreu i Bashkisë së Skraparit, Nesim Spahiu ka bërë një deklaratë të fortë për mediat ku deklaron se Bashkia ka "faliment
Burrë e grua përfundojnë në lumë në Skrapar (VIDEO) Humb kontrollin mjeti përfundon në lumë. Makina ka rënë në lumë te vendi i quajtur Shkëmbi i Kopacit mbrëmë rreth orës
Gjendet i mbytur një 44-vjeçar në Skrapar Rreth orës 08:00, në Skrapar, në anën e lumit të Guahak, nga shërbimet e patrullës është konstatuar një person i mbytur.
EMRAT/ Vodhën "Benz-in" dhe e dërguan për skrap, arrestohen tre hajdutët Tre të rinj kanë përfunduar në pranga të policisë pasi dyshohen se në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë vjedhur një mak
Vodhën 7000 litra naftë nga "TAP", kush janë tre të arrestuarit (FOTO LAJM) Nga Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në kuadër të punës për kapjen e personave që shk
Pasuria kombëtare del në shitje: Avionë dhe anije bëhen skrap (FOTO LAJM) Ministria e Mbrojtjes ka dhwnw njw njoftim ku thuhet se avionë ushtarakë, anije apo mjete të tjera të blinudara të ushtr
44-vjeçari nga Skrapari dehet e dëmton makinën e policisë Policia e Skraparit ka vënë në pranga një 44-vjeçar, i cili në gjendje të dehur ka dëmtuar një automjet policie. Në p
40 vjeçari i ngacmoi gruan, 36 vjeçari plagoset me mjete të rënda Një 40 vjecar ka përfunduar në prangat e policisë në Skrapar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë 24 vjeca
Po merrte skrap me shokun, humb jetën edhe 22-vjeçari në Laç Ka ndërruar jetë edhe i plagosuri tjetër që e zuri poshtë godina në Laç. Dashamir Hajha, 22 vjeç ka ndërruar jetë n
Parandalohet tragjedia, turisja gjermane ngec në kanionin e Osumit Një turiste gjermane ka mbetur e bllokuar në lumin Osum, poshtë kanioneve. Por ndërhyrja në kohë e Policisë e shpëton
Si kurrë më parë! Meta, Lu e Mediu kërcejnë me "raki Skrapari" (VIDEO) Të mbledhur në një darkë në kuadër të një takimi për fqinjësinë e mirë, politikanët shqiptarë ia kanë marrë valles e har
1 muaj përgjime, dy vëllezërit nga Berati arrestohen teksa mbillnin hashash Policia e Beratit ka vënë në pranga dy vëllezër të cilët janë kapur në flagrancë teksa po tentonin të kultivonin hashash
Theri me thikë prindërit dhe u vetëvra, nëna akoma nuk e di që djali i ka vdekur 25-vjeçari Brian Skrapari u hodh nga kati i 3-të i pallatit ku banonte, pasi kishte goditur me thikë prindërit e tij gja
Dalin pamjet, si i riu u hodh nga pallati pasi theri prindërit (VIDEO) Në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni pamje nga vendngjarja pak momente pasi 25-vjeçari Brian Skrapari ishte
Arrestohet autori i plagosjes në Skrapar (VIDEO) Policia ka arrestuar autorin e ngjarjës së rendë në fshatin Rehovë të Skraparit. I arrestuari është 58-vjeçari Fatmi
U plagosën 10 nxënës, arrestohet shoferi i furgonit në Skrapar Policia ka vënë në pranga shtetasin Astrit Hysin, 52-vjeç, pas aksidentit në Skrapar ku u aksidentua një autobuz me nxën
Këta janë nxënësit që u aksidentuan me furgon sot në Skrapar (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar. Një furgon i cili transportonte fëmijët në shkollë, ka dalë ng
Aksidenti në Skrapar, 10 nxënës të plagosur Një aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar. Një furgon ka dalë nga rruga ne fshatintin Verzhezhë, sipas njfti
Aksident në Skrapar, del nga rruga e përmbyset furgoni me nxënës Një furgon ka dalë nga rruga ne fshatin Verzhezhë dhe sipas njftimeve ka disa të plagosur të cilët po dërgohen në spital