999 rezultate për

skerdilajd

Familjarët dhe gjykatësit e Vlorës përkujtojnë Skerdilajd Konomin Sot eshte përkujtuar 5 vjetori i vrasjes së gjyqtarit Skerdilajd Konomi në mes të Vlorës, ndërsa është apeluar për zbard
Falsifikimi i firmës së gjyqtarit Konomi/ Gjykata e Vlorës: S'ka lidhje me dokumentin Gjykata e Vlorës ka reaguar në lidhje me hetimin e prokurorisë së këtij qarku mbi grabitjen e pronave në bregdet. Me anë
Plagoset me armë një 31-vjeçar në Fushë Krujë Në orët e para të mëngjesit të sotëm një pëplasje me armë zjarri ka ndodhur në qytetin e Fushë-Krujës, duke lënë të plag
Ministri Naço urdhëron kontrolle për emërimet në Avokaturën e Shtetit Ministri i Drejtësisë Nasip Naço ka urdhëruar ushtrimin e kontrolleve në Avokaturën e Shtetit për verifikimin e procedur
1 vit nga vrasja e Skerdilajd Konomit, gjyqtarët të pakënaqur Ndërsa data 9 shtator shënon një vit nga vrasja e gjyqtarit Skerdilajd Konomi,Unioni i Gjyqtarëve shpreh shqetësimin për
Arvizu: Zbardhni sa më shpejt vrasjen e gjyqtarit Ambasadori amerikan Aleksandër Arvizu e cilësoi vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomit si tejet të tmerrshme. Duke folur
Gjyqtari u vra me bombë me celular Vrasja e gjyqtarit Skerdilajd konomi është bërë me lëndë plasëse C4, e cila u komandua në distancë me telekomandë. Kësht
Vlorë, i jepet lamtumira gjyqtarit Konomi Në qytetin e vlorës ka nisur ceremonia mortore dhe homazhet pranë trupit të pajetë të gjyqtarit Skerdilajd Konomi, i cil
Topi, takim me Ina Ramën, Shaqirin e Burgajn Vrasja e gjyqtarit gjyqtarit Skerdilajd Konomi, ka vënë në lëvizje presidentin e vendit, Bamir Topi. Topi ka zhvilluar s
Topalli e shokuar nga vrasja e gjyqtarit Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka dënuar vrasjen e gjyqtarit vlonjat Skerdilajd Konomi. Përmes një deklarate pë
Eksploziv makinës, vritet gjyqtari 35-vjeçar Mëngjesin e sotëm në Vlorë, është hedhur në erë makina e gjykatësit të të këtij qyteti, Skerdilajd Konomi. Ngjarja ka nd