999 rezultate për

skena

Ish-kreu i SHISH zbardh prapaskenat: Shqipëria fushëbetejë e dy grupeve iraniane Vendimi i Shqipërisë për të dëbuar ambasadorin iranian dhe një diplomat tjetër të dyshuar si të përfshirë në komplote te
Çdo gjë sipas moshës? Këta të rritur lanë nam në lodrat e fëmijëve (FOTO LAJM) Parqet e lojërave dhe veçanërisht kolovarëset janë kryesisht të projektuara për fëmijë, por çfarë ndodh kur të rriturit
Aktorët turq në skena të nxehta erotike, çmenden rrjetet sociale (FOTO LAJM) Dy nga aktorët më të përfolur turq i kanë habitur të gjithë me serialin e tyre në Netflix teksa janë shfaqur pothuajse p
Mendes zbulon prapaskenat, CR7 dëshironte Juventusin një vit më parë Transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi verën që lamë pas bëri shumë bujë aq sa edhe sot flitet për të. Kjo për fa
E TURPSHME/ Prapaskenat e propagandës së Ramës me 16 ambulancat bosh në Tiranë (VIDEO) Ndërkohë që u bën thirrje për dialog, Edi Rama është i vendosur që t'i japë fund me propagandë protestës së studentëve d
Arditi tregon prapaskenat: Kam prishur marrëdhëniet me disa këngëtarë Për shkak të sistemit të votimit, ndodh që në Kënga Magjike të ketë shumë qejfmbetje. Kështu, pesha kryesore shpeshhe
Zbulohet prapskena, Spalletti ishte pranë Juventusit në vitin 2014 Në prag të derbit të sotëm me Juventusit dhe Interit, Gazeta dello Sport ka zbuluar një prapskenë majft Interesant, shk
Vuçiç rrëfen skenarin, si u arratis Gruevski nga Serbia Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, dje, pas një heshtjeje të gjatë, në një pyetje të gazetarëve konfirmoi se Nikoll
Të gjithë e keni shikuar komedinë me Vanin dhe Sandër Mafishen, mësoni prapaskenat e saj Ai është një personazh që na ka bërë të qeshim pafund me rolet që ka vënë në skenë. Personazhi që e njeh i madh e i v
Xhesika dhe Jehona ndezin Instagramin me një kërcim të nxehtë (VIDEO) Dy shoqet shumë të mira sjellin pamje nga festa në shtëpitë e tyre. Dyshja po kalojnë mjaft shumë kohë bashkë, e këtë h
Skenari i bujshëm, Juventus përsëri në "pazar" me Real Madrid-in Merkatoja e janarit po afron, dhe të gjendur në këtë situatë klubet europiane po nisin shenjestrimin e objektivave të ty
Zbardhen prapaskenat për shkarkimin e Christian Panuccit “Nuk kam pse tërhiqem. Nëse Duka nuk ka më besim tek unë, atëherë jam i gatshëm të ulemi dhe të bisedojmë”, tha dje Panu
Skenat e nxehta në klip, Arilena tregon sa herë është puthur me modelin Një javë më parë, Arilena Ara publikoi videoklipin e saj më të ri me titull “I’ll give you my heart”. Kënga ritmike ësht
Llogaritë për rënien nga Liga, ja skenari që na “fundos” Shqipëria zhgënjeu dje në mbrëmja teksa u mposht 4-0 në Loro Borici nga Skocia. Megjithate Liga e kombeve funksionon si
SKENARI/ Çfarë do bëjë Rama nëse Meta nuk dekreton Lleshin (VIDEO) Sekretari i grupit parlamentar të PS, Ervin Bushati, ka qënë i ftuar në emisionin "Politika Online” ku ka folur në lidhj
"Askush nuk kopjoi! Prapaskenat e anulimit të konkursit për Komisar" Konkursi për gradën "Komisar", është vendosur që të shtyhet për një datë tjetër por të pacaktuar. Kujtojmë se kjo ës
Artan Hoxha: Prapaskenat e ekzekutimit mafioz në Shkodër Gazetari i njohur, Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me atentatin mafioz në Shkodër ku mbeti i vrarë, Fatos Ferracku dhe
Skenar siçilian, si u ekzekutua i tmerrshmi i Vlorës me 50 plumba në Durrës Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me atentatin mafioz të ndodhur në Durrës, ku u vranë Edison Harizaj, miku i Emilja
Me arkivol zbuluar, uniformë ushtarake greke dhe klithma: Skenari për të rritur tensionet në Bularat Ndryshe nga sa kanë bërë thirrje të gjithë njerëzit me mend në Greqi dhe Shqipëri, që ngjarja e rëndë në Bularat ku ekst
Me vajtues si në tragjeditë greke, ky është burri që do të këndojë në varrimin e ekstremistit (VIDEO) Familjarët dhe persona të interesuar janë duke e kthyer në një agjendë politikë ceremoninë e varrimit të ekstremistit gr