999 rezultate për

skena

Edhe një parti tjetër regjistrohet për në zgjedhje Aleanca KuqeZi është partia e radhës që regjistrohet në zgjedhjet lokale të 30 qershorit, duke e dërguar në 26 e subjekt
Aleatët e Bashës zbulojnë skenarin si do të bllokohen zgjedhjet Një ditë pasi Lulzim Basha deklaroi se opozita do të pamundësojë zgjedhjet e 30 Qershorit nëse ato nuk do jenë të lira e
A ka ndonjë skenar misterioz të Thaçit në zgjedhjet e veriut Lëvizja Vetëvendosje e konsideron vonesën e zgjedhjeve në veri me prapavijë politike. Deputetja Albulena Haxhiu e qua
Një orë nga protesta, këto janë masat e ndërmarra nga Edi Rama Vetëm një orë përpara nisjes së protestës së opozitës, forca të shumta policie janë vendosur përpara kryeministrisë dhe
Berisha tregon me emër se kush i grabiti 10 milionë eurot Ish-kryeministri i Shqpërisë Sali Berisha ka dhënë një deklaratë në lidhje mesuper grabitjen e 10 milionë eurove në aero
Zbulohet prapaskena, Piatek mund të ishte i Napolit Milani ishte skuadra me fat, që arriti të sigurojë e para shërbimet e Piontekut dhe me këtë drejtuesit e skuadrës mund t
Mediat turke nxjerrin planin: Flota e 6 amerikane do të na sulmojë për të mbrojtur grekët (FOTO LAJM) Luftë masive mes Turqisë dhe Greqisë, në të cilën do të përfshihet edhe Flota e 6 amerikane në Mesdhe duke u radhitur në
“Si nuk më hëngri mortja”, Elvana tregon a puthet me Ermalin në film (VIDEO) Premiera e filmit “2 gisht mjaltë” është mbajtur mbrëmjen e djeshme ku kanë mbajtur fjalën edhe dy aktorët kryesorë, mod
Ky është skenari i protestës së sotme që u shpërnda me shpejtësi (FOTO LAJM) Opozita do të protestojë sërish sot në të njëjtën kohë kur do të zhvillohet edhe seanca e radhës e parlamentit. Mësoh
Ja si duket Bleona Qerreti në një prej skenave të serialit Këngëtarja shqiptare ka pasur përvojë edhe më parë në seriale, kurse tani pritet që të shfaqet në serialin "Paper Empire
Lleshaj është bërë "mjeshtër", prapaskenat e shkarkimit të kryepolicit të Tiranës Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj njoftoi sot se ka shkarkuar nga drejtorin e Policisë së Tiranës, Kastriot Skënderaj
Prapaskenat, precedentët dhe standardi i dyfishtë i Panuccit me ftesat e lojtarëve Kombëtarja është në prag të grumbullimit të saj për nisjen e një tjetër gare të rëndësishme, atë të eliminatoreve të Eur
I kërkonim falje njëri-tjetrit! Ajsi flet për puthjet e nxehta me Drilonin (FOTO LAJM) Ajsi Xhaxhaj është një prej vajzave më të përfolura në shoëbiz-in shqiptar prej të paktën 8 vitesh. Së fundmi ajo ës
Zbulohet prapskena, ylli i Sevilla-s refuzoi Chelsea-n Pablo Sarabia i cili luan tek Sevilla në Spanjë kishte refuzuar skuadrën e Chelsea-t në merkaton e janarit, shkruan Albe
Braho: Në protestën e 16 marsit do të vdesin njerëz, ja i kujt është ky skenar Deputeti Spartak Braho ka bërë një deklaratë të fortë dhe mjaft të rëndë në adresë të ish kryeministrit Sali Berisha, du
Rama: Nesër nuk do ketë skena dhune para Kuvendit Ditën e nesërme pritet që në seancën plenarë në Kuvend të bëjnë betimin edhe 4 deputetët e ri të ardhur nga listat e opo
“Albi u prek shumë nga ndarja me Klaudian”, miku i tyre tregon prapaskenat Albi Nako dhe Klaudia Pepa patën një nga ndarjet më të bujshme dhe që u komentua gjatë. Por kohë më pas, kur të dy i
Incineratorët: Naivitet kryeministror, apo skenar banal vjedhjeje? Nga Lavdosh Ferruni Ideja për të dhënë koncesione për ndërtim incineratorësh në Shqipëri duket të jetë cfaqu
Ja çfarë mund të ndodhë nëse tradhëton në Kinë Një grua e ka fëlliqur burrin e saj në zonën e Mingtia, në provincën e Guizhou të Kinës, shkruan Albeu.com Burri e ki
Babai s'i flet pas skenave "hot" në klip, Bebe merr vendimin drastik Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore publikoi klipin e saj më të ri të quajtur ""Last hurrah". Po