E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

skedina

Dështon Rama, si po vihen skedinat në Shqipëri (VIDEO) Pikat e basteve janë mbyllur, por shqiptarët mund të vazhdojnë ende të luajnë kumar online. Mjafton një kartë krediti dh
Fillon numërimi, pas disa orësh skedinat do të jenë si hashashi Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka zhvilluar një takim me drejtuesit e Policisë së Shtetit me fokus ndalimin e bast
1/X/2, si luheshin skedinat në kohën e komunizmit (FOTO LAJM) Në tetor 1990, pas disa vitesh ndalese të llotarive nga qeveria komuniste, nisi shitja e këtyre skedinave që u kamufluan
Kapet skedina e çmendur e finales së Botërorit (FOTO LAJM) Mbyllja e Botërorit ishte fatlume për Francën, e cila fitoi trofeun më të madh futbollistik, pasi mundi 4-2 në finale Kr
Ndryshon ligji, jo më skedina sportive dhe kazino në çdo vend Të gjitha bastoret dhe kazinot të cilët ndodhen në largësi më të vogël se 300 metra nga shkollat fillore dhe të mesme pa
Prifti bekon lloton dhe bastexhinjtë, videoja e çuditshme vjen nga Korça (VIDEO) Një video e çuditshme është duke qarkulluar nga dita e djeshme në rrjetet sociale ku duket një prift, i cili bekon me të
Ky kandidat për Kryeprokuror ka fituar 10 mijë dollarë me skedina Ditën e djeshme në Kuvend 7 kandidatët për Kryeprokurorin e Përgjithshmën prezantuan platformën e tyre gjatë një seance
Skedina e çmendur, ja sa para fitoi ky shqiptar në Gjermani Një shqiptar që jeton në Gjermani provoi fatin duke vendosur 10 euro skedinë ku parashikonte rezultatet e ndeshjeve të d
Skedina e çmendur e lezhjanit, ja sa fitoi dje dhe si do t'i shpenzojë Një lezhjan ka fituar plot 4 milion e gjysmë lekë të vjetra pasi ka parashikuar saktë 9 ndeshje. Ai ka futur 10 mijë
Një shqiptar bëhet milioner me vetëm 10 euro, ja skedina e çmendur Fati është treguar shumë dashamirës me një shqiptar, i cili ka fituar një shumë mjaft të mirë vetëm duke luajtur një shu
Ja si ishte konkursi i parashikimeve sportive në kohën e diktaturës Tashmë quhen skedina dhe në to vendoset parashikimi i sportdashësve për ndeshjet e futbollit. Mirëpo, ato që sot quhe