999 rezultate për

skandalin

PD për skandalin seksual të Xhelilit: Neveri ku është katandisur partia e Ramës Partia Demokratike ka reaguar lidhur me rastin e skandalit seksual të Shukri Xhelilit ku ky i fundit i kërkonte favore s
Aleksandar Panovski emri i parë i përfshirë në skandalin "Panama Papers" Aleksandar Panovski është emri i cili tashmë ka në dispozicion informacione në lidhje me aferën “Panama Papers”, të publ
Ja momenti kur Ermira Mehmeti përlotet teksa flet për skandalin e përgjimit (VIDEO) Update- Deputetja Ermira Mehmeti, duke folur sot nga podiumi i Parlamentit shqiptar nuk i ka përmbajtur emocionet e fort
Berlusconi dhe Galliani të përfshirë në skandalin "Panama Papers" Skandali i "Panama Papers" së fundmi ka zbuluar edhe disa emra të tjerë të njohur të sportit. Sigurisht se kur bëhet fja
Skandali i Panamasë/Manjani: Do të bëjmë ligj për kompanitë offshore Ministri Manjani ka deklaruar sot se do të propozojë që të ndërmarrin nisma për kompanitë offshore, që ka të bëjë me dek
David Cameroon: Nuk kam lidhje me skandalin e Panamasë Kryeministri i Britanisë së Madhe David Cameroon ka reaguar më në fund pas shumë kritikave në adresë të tij në lidhje me
Shqiptarët më të interesuarit për skandalin e Panamasë Shqiptarët rezultojnë më të interesuarit rreth skandalit më të fundit botëror "Panama Paper" duke klikuar më së shumti m
Prokuroria e Përgjithshme nis hetimet për skandalin e Panamasë Prokuroria e Përgjithshme ka nisur hetimet për skandalin e Panamasë. Ky hetim ka nisur pas publikimit të lajmit në media
Inter dhe Seedorf të përfshirë në skandalin "Panama Papers" Lista e atyre që akuzohen se kanë tentuar të fshehin të ardhurat në Parajsën Fiskale është zgjeruar pas Messit dhe Miche
Ja përballja Majko-Bylykbashi për skandalin me llogari të fshehta financiare Skandali i Panamasë duket se ka ngacmuar edhe politikën shqiptare, të cilët nuk hezitojnë edhe të japin komentet e tyre
Ja liderët botërorë të përfshirë në skandalin "Panama Papers" (FOTO LAJM) "Panama Papers" po trondit mbarë botën. Dokumente të publikuara në një rrjet për 214 mijë kompani që kanë fshehur paratë
Zyrtarë nga Kosova, Shqipëria e Maqedonia të përfshirë në skandalin e "Panama Papers" Projekti për Raportimin mbi Krimin e Organizuar dhe Korrupsionin (OCCRP) pritet të nxjerrë brenda dy javësh informacione
Barcelona mbron Messin për skandalin e “Panama Papers” Ekipi i Barcelonës ka shprehur shqetësimin lidhur me skandalin “Panama Papers” dhe raportimet që e lidhin këtë skandal m
Plas "bomba", ja emrat e futbollistëve të përfshirë në skandalin fiskal Shifra marramendëse të transferuara në Panama, parajsa fiskale, në emër të kujt? Politikanë, kriminel, personazhe të njo
Skandal financiar në ministrinë e informatikës Zëvendës ministri i shoqërisë informatike Aleksandar Kicarovski publikon skandalin e rradhës të VMRO-DPMNE-së. Sipas
Arrestohet në SHBA personi kyç në mega-skandalin e korrupsionit në Turqi Reza Zarrab, një tregtar ari i akuzuar si i përfshirë nëmegaskandalin e korrupsionit të disa ish-ministrave të qeverisë
Komuna e Strugës denoncon skandalin: Parlamenti nuk e njeh dygjuhësinë (DOKUMENT) Të prekur rëndë nga sjellja dhe praktika sa absurde aq edhe ksenofobe Komuna e Strugës denoncon poshtërimin që i bëhet G
Nisma për Kosovën, prova për skandalin në Kuvend Nisma për Kosovën konsideron që në seancën e 14 dhjetorit të vitit të kaluar në Kuvendin e Kosovës, janë bërë shkelje gj
Arrestimi i shqiptarit vërteton skandalin e përgjimeve të NSA-së Përpara tre vitesh Agjencia Kombëtare e Sigurisë në SHBA - NSA u vu në qendër të kritikave nga ana e EduarD Snowden i ci
SHËNIM/ Shpëtoi edhe nga “CEZ-i”, tani Meta është gati për përplasjen e madhe me Ramën Nga Albeu.com Ilir Meta është mbajtur gjithnjë si një lojtar i fortë në skenën politike shqiptare. I tillë ka qe