999 rezultate për

skandalin

"Kush është drejtoresha që dha 10 mijë euro për të fshirë videoskandalin" Ish-kryeministri Berisha ka deklaruar sot me anë të një postimi në “Facebook” se një drejtoreshë shkolle në Fushë-Krujë
"Federbet" publikon skandalin e marrëveshjes Tirana-Kukësi Aleanca mes Tiranës dhe Kukësit ka kaluar kufijtë shqiptarë dhe për ta bërë një gjë të tillë ka menduar kompania e monit
Hueyda El Sayed: Ju tregoj skandalin me zv/ministrin e Brendshëm (VIDEO) Hueyda El Sayed ka qenë e ftuar sonte në emisionin “Xing me Ermalin” ku ka rrëfyer sot historinë e prejardhjes së saj, k
Ndryshoi mendje për të ndëshkuar Ramos, gjyqtari sqaron skandalin Gjyqtari Janny Sikazëe në ndeshjen mes Real Madrid dhe Kashima ishte pjesë i një episodi shumë të rëndësishëm pasi Sergo
Ancelotti zbulon skandalin e madh tek skuadra e Real Madrit Trajneri i Bayern Munchen, Carlo Ancelotti në një intervistë për prestigjiozen spanjolle ‘AS’, Carlo ka rrëfyer një skan
Kompania austriake flet për skandalin e pasaportave Pas refuzimit të padisë së Gjykatës Themelore të Prishtinës, padi kjo e bërë nga avokatët që përfaqësuan Ministrinë e Pu
FIFA bën skandalin e radhës, nuk përfshin Shaqirin për golin e vitit (VIDEO) FIFA ka publikuar 10 kandidatë finalistë për golin e vitit të shënuar në sezonin e fundit. Çmimi që njihet ndryshe si nd
INTERVISTA/ Gjyqtari Guximtar Boçi rrëfen video-skandalin: Kam bërë një faj Ish-kreu i Gjykatës së Shkallës së Parë në Gjirokastër, Guximtar Boçi ka folur për herë të parë pas skandalit seksual ku
U akuzua se serviri video-skandalin seksual të gjyqtarit, flet për herë të parë Eni Çobani Pas bujës mediatike që mori publikimi i video-skandalit të gjyqtarit Guximtar Boçi, i cili i kërkonte favore seksuale nj
E bujshme/ Obama hetohet nga FBI për skandalin e emaileve të Clinton Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Barack Obama ka përdorur një pseudonim për të komunikuar me Hillary Clint
Fotoja me Obamën/ PD: Mediat e huaja flasin për skandalin Kreu i grupit parlamentar Edi Paloka, në një deklaratë për mediat i ka kërkuar Prokurorisë të hetojë e pandikuar nga pre
Bes Kallaku publikon video-skandalin e ministrit shqiptar me masazhatoren (VIDEO) Rrjetet sociale janë mënyra më e mirë për të promovuar, për të reklamuar veten e shpesh edhe për të demaskuar. “Vipa
Vajzat e jetimores u abuzuan gjatë fundjavave kur i marrin për bamirësi? Nga hetimet aktuale, nuk rezulton se tri të miturat të jenë abuzuar seksualisht në ambientet e rezidencës. Kështu shkrua
Klosi për skandalin e fëmijëve në Shkodër: Të dënohet çdo shkelës ligji Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë Blendi Klosi ka reaguar sonte pas skandalit të publikuar nga ana e Prokurorisë
Basha: Tahiri e Çako të largohen për skandalin e përgjimeve Në një prononcim për gazetarët para selisë së PD, Basha ka kërkuar largimin e ministrit të Brendshëm, Sajmir Tahiri dhe
Shukri Xhelili rrëfehet për videoskandalin: Vajza më provokoi Ish kryetari i Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili, ka deklaruar se ngjarja e transmetuar në mediat vizive dhe e botuar në me
Shukri Xhelili flet për skandalin: Skenar i pastër politik Shukri Xhelili është prononcuar për herë të parë për mediet pas videoskandalit ku ai i kërkon seks një vajze 20 vjeçare
Mediat ndërkombëtare shkruajnë për skandalin seksual të Shukri Xhelilit Video-skandali i kreut të Bashkisë Dibër Shukri Xhelili ka bërë jehonë edhe në mediat ndërkombëtare. Lidhur me rastin
Prova të reja për skandalin seksual të Shukri Xhelilit Prokuroria e Dibrës, gjatë paradites së sotme ka shkuar në zyrën e ish kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili,
Ulsi Manja flet për skandalin: Skenar i turpshëm politik Pas skandalit me ish kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, një reagim të menjëhershëm ka patur nga deputeti socialist