999 rezultate për

skandalin

Më shumë se dy orë në Prokurori, çfarë dëshmoi ministri i LSI-së Ish-ministri i Transporteve, Sokol Dervishaj ka mbërritur rreth orës 15:00 këtë të martë në Prokurorinë e Krimeve të Rën
Ish-ministri i LSI mbërrin në Prokurori për skandalin e rrugëve Ish-ministri i Transportëve ka mbërritur rreth orës 15:00 këtë të martë në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për t'u pyetur
Skandali me rrugët, prokuroria thërret ish-ministrin e dytë të LSI Burime nga Prokuroria e Krimëve të Rënda bëjnë me dije se sot është thirrur ish-ministri i Transportëve Sokol Dervisha
Greqia miraton kërkesën e Maqedonisë për ekstradimin e dy ish-agjentëve Një gjykatë greke në Selanik ka miratuar kërkesën e autoriteteve maqedonase për ekstradimin e dy ish-agjentëve maqedonas
Rama rikthen Skandalin CEZ dhe kërcënon hapur Ilir Metën Nuk ishte aspak e rastësishme konferenca e beftë për shtyp e kreut të Grupit Parlamentar të PS-së, njëkohësisht edhe dre
E FUNDIT/ Saimir Tahiri gënjeu për skandalin që lidh emrin e tij me trafikun e drogës? Disa javë më parë, Saimir Tahiri publikoi një dokument me anë të të cilit i referohej Prokurorisë së Katanias në Itali k
Çiçakovski kërkon falje për skandalin në KSHZ-së Kreu i Komisionit Shtetëror Zgjedhor, Aleksandar Çiçakovski, pesë ditë pas zbulimit të skandalit me shpërblimet për anët
Basha zbulon skandalin: Edi Rama dhe Arben Ahmetaj qëndrojnë mbrapa ndërtimit të 3 incineratorëve (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka denoncuar ditën e sotme ndërtimin e 3 incineratorëve në Tiranë, Elbasan dhe
Kukësi bën publik skandalin e tifozëve të Laçit, çfarë turpi! Nisi e tensionuar dhe përfundoi në mënyrën më të keqe sfida në Laç. Kukësi iu gëzua përgjysmë rikthimit te fitorja, seps
Basha zbulon skandalin: Vangjush Dako është kapur mat me kriminelët Kryetari i Partisë Demokratike në një konferencë për shtyp ditën e sotme, ka zbuluar se kryebashkiaku i Durrësit Vangjus
Xhufi flet për skandalin me varrezat greke: U mbushën me kocka kafshësh Historiani Pëllumb Xhufi ka folur sërish në lidhje me varrezat greke në Shqipëri duke thënë se një pjesë e tyre janë mbu
Historiani Xhufi tregon skandalin me varrezat greke në Shqipëri Historiani Pëllumb Xhufi ka treguar një skandal që ka ndodhur me varrezat greke në Shqipëri. Ai tha në “Arena” nga D
Vjehrri i kreut të PS-së në Kavajë në kërkim për skandalin e tokave në bregdet Një ndër persona e shpallur në kërkim për skandalin e tokave në bregdetin e Spillesë, është edhe vjehrri i kreut të PS-s
Austria ia kujton Kosovës se duhet paguar për "skandalin e pasaportave" Zëvendës-kryeministri, njëherësh Ministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike Dardan Gashi, në kuadër të vizitës së
"Qytetari digjital" i Berishës zbardh skandalin në ushtri (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Berisha e ka nisur ditën sot me qytetarin e tij digjital, i cili sipas tij ka raportuar mbi një aferë t
Gazetari Morina zbulon skandalin: "E dimë që është ba gabim, por s’keni çare pa e pranu edhe ju!" Kanë dalur informacione befasuese dhe madje shkatërruese për zyrtarët e shtetit që mbështesin demarkacionin, në emisioni
SHËNIM/ Rama u hap luftë puseve në përçapje për të sfumuar skandalin Tahiri Është në kufijtë e së pabesueshmes deklarata më e fundit e kryeministrit Rama, sipas të cilës në muajt në vijim do të nd
Basha denoncon skandalin: I riu me patentët e Tahirit kapet me 800 mijë euro Kreu i PD-së Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar një skandal ku sipas tij një të riu në Elbasan
UEFA bën skandalin e radhës ndaj shqiptarëve: Lejoi banerin fyes në stadium Tifozët e Partizanit të Beogradit kënduan mjaft kore raciste ndaj shqiptarëve mbrëmë gjatë ndeshjes kundër Skënderbeut,
Donald Lu flet për herë të parë mbi skandalin e Tahirit Vetëm një ditë pas votimit në Kuvend mbi akuzat që rëndojnë mbi Saimir Tahirin dhe mbrojtja e tij nga kolegët e maxhoran