999 rezultate për

skandalin

“Kryebashkiaku me deputetin e PS-së fshehën skandalin”, reagon Policia e Shtetit Policia e Shtetit ka reaguar pas denoncimit të ish-kryeministrit Sali Berisha se djali i kryebashkiakut të Kurbinit, Art
Akuza: Kryebashkiaku bashkë me deputetin socialist fshehën skandalin Ish-kryeministri i Shqipërisë ka bërë një denoncim në rrjetin social facebook, ku akuzon një ngjarje sipas tij të fshehu
Basha nxjerr dy emra deputetësh të tjerë si të përfshirë në skandalin Toyota Yaris Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka nxjerrë emrat e dy deputetëve të tjerë socialistë si të përfshirë në aferën e 3.4 mi
“Bizneset dhe mediat shqiptare morën zarfe me para nga Athina”, gazetari tregon skandalin Pak ditë kanë kaluar që nga skandali që përfshiu tërë vendin. Lajmi në fjalë u përcoll nga mediat greke të cilat dekl
"Reali i përfshirë në skandalin e Ronaldos" E përditshmja portugeze “Correio da Manha” publikoi një artikull ku tha se skuadra e Real Madrid e detyroi Cristiano Ron
Ngjarja e tmerrshme që hodhi dritë mbi skandalin në SHBA Një mami, e cila quhej Yu fen Wang dhe jetonte në Qweens, punonte në një klinikë private, e cila mundësonte shërbime për
Real Madrid reagon për skandalin Ronaldo (FOTO LAJM) Klubi spanjoll, Real Madrid ka nxjerrë një komunikatë për shtyp, pasi gazeta portugeze "Correio de Manhã" kishte publiku
Ylli i MMA-së zbulon skandalin në duelin Khabib - McGregor Khabib Nurmagomedov triumfoi përballë Conor McGregorit në duelin UFC 229 në Las Vegas duke mbrojtur titullin e kampionit
Gruaja e Thaçit ka lidhje intime me Kadri Veselin! Mediat serbe plasin "skandalin" “Shërbimet e kundërspiunazhit kanë zbuluar një trekëndësh dashurie, ku janë përfshirë liderët shqiptarë të Kosovës”.
Maqedonia e turpëruar kërkon falje publike për skandalin Kancelari i Austrisë, Sebastian Kurc sot është pritur me flamur të gabuar në ceremoninë zyrtare përpara Qeverisë së Maqe
Akuza: Hetonte skandalin e djalit të deputetit, kërcënohet me jetë polici Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka publikuar denoncimin e një punonjësi policie në Komisariatin nr 6. Sip
Bill Clinton flet pas 20 vitesh mbi skandalin me Monika Levinsky-n Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, në një intervistë për NBC News është përgjigjur rreth pyetjeve lidhur me skandali
Hakmarrje? Digjet lokali i burrit që denoncoi mega skandalin në Shëngjin Një lokal është djegur tërësisht tek vendi i quajtur "Rana e Hedhin" në Shëngjin gjatë mbrëmjes së djeshme. Nga të dh
Gazetari zbardh skandalin: Një prift pedofil në Fier, Janullatosi e mbajti në detyrë “Mitropoliti i Fierit, Hirësi Nikolla (Arjan Pelivan Hyka) ka dorëzuar klerik një ish katekist të shpunësuar dhe të dëbu
Ish-ministri plas skandalin: Rama pagoi 1 milion euro për të takuar Macron Ish-ministri i qeverisë Rama ka zbuluar sipas tij një skandal të vërtetë. Sipas Ylli Manjanit Edi Rama ka paguar 1 m
Mickoski publikon skandalin për Zaevin (VIDEO) Kreu i partisë më të madhe opozitare Hristian Mickoski sot ka publikuar një siç u shpreh ai video skandal ku shihet se s
Shoqet e 11-vjeçares tregojnë skandalin e mësuesit: E puthi në buzë Policia ka vënë në pranga mësuesin Neshat Tepelena i cili akuzohet nga nxënësja e tij, 11-vjeç se e ka ngacmuar atë seks
"Në maj do të plasin skandalet", Rama i përgjigjet paralajmërimit të Bashës Paralajmërimet e Bashës se në maj do të ketë plasje të mëdha skandalesh për pjestarët e PS-së pushtuan mediat vetëm pak
Tradhti një ditë para lindjes, Kim Kardashian flet për skandalin në familje E ftuar në Ellen TvShow kësaj here ka qenë Kim Kardashian. Ndër të tjera, ylli i “Keeping Up With The Kardashian” ka fo
Blendi Fevziu tregon skandalin më të madh në "Opinion" Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të mirë në Shqipëri. Emisioni i tij "Opinion" ka më shumë se 20 vite tran