999 rezultate për

skandalin

Anglia reagon për skandalin e Flora Brovinës Ambasada e Britanisë së Madhe në Prishtinë, ka reaguar pas zhvillimeve të fundit që ndodhën këtë javë në Kuvendin e Koso
Ministri flet për skandalin e Loredanës Skandali i reperes kosovare me nënshtetësi zvicerane, Loredana Zefi, ka shkaktuar probleme edhe në Qeverinë e Kosovës, d
Modelja lë pas krahëve skandalin me Gigs, rishfaqet në publik (FOTO LAJM) Modelja britanike Imogen Tomas është rishfaqur sërish në publik pas skandalit me ish-lojtarin e Mançester Junajtid, Raja
Si u përfshinë Ilir Meta, Ditmir Bushati dhe Blendi Klosi në skandalin e pastrimit të 1 miliard dollarëve Skandali i dy vëllezërve indianë që kërkohen nga autoritetet e vendit të tyre për vjedhjen dhe pastrimin e 1 miliardë do
Deutsche Welle publikon skandalin që mund të rrëzojë Edi Ramën (FOTO LAJM) Mediat gjermane vijojnë të jenë të interesuara për situatën politike në Shqipëri. Së fundmi Deutsche Welle ka publik
Ish-mbrojtësi i Liverpoolit plas skandalin në Premier League (FOTO LAJM) Një skandal i ri ka plasur në botën e futbollit. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Bournemouth, Nathaniel Clyne. Mediat br
Paloka shpërthen "skandalin e radhës": Safet Gjici në përgjime për blerje votash Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka bërë deklaratën e rëndë se Presidenti i skuadrës së Kukësit, Safet Gjici ka dalë në përg
S'ka denoncim për Berhanin, videoja u filmua në shtëpi: Policia reagon për skandalin Policia bën me dije se askush nuk i është drejtuar komisariatit të Koplikut apo Drejtorisë së Policisë së Shkodrës për t
Brodha me video në dorë, s'merrnin denoncimin! Rrëfimi tronditës i nënës për skandalin në Shkodër Ajo ka bredhur na komisariati në komisariat me videon që vërtetonte veprimet e turpshme të policit B.B ndaj vajzës së sa
Elisa si "Skënderbeu", sulmon mediat pse e kritikuan për skandalin e mbrëmshëm Elisa Spiropali nuk pendohet për skandalin që publikoi mbrëmjen e djeshme. Së fundmi ajo ka postuar një tjetër video
EKSKLUZIVE/ Gazetari turk zbulon skandalin: "Lasgushi" është në Stamboll, ç'po ndodh me "Air Albania" "Turkish Airlines ka bërë një marrëveshje të ngjashme pak vite më parë edhe me Bosna Airlines, ku u humbën disa miliona
Çfarë po hanë shqiptarët?! Pedagogu nxjerr skandalin në supermarkete (FOTO LAJM) Pedagogu i njohur Ilir Ciko ka ngritur një shqetësim që sipas tij është jetik dhe duhet trajtuar si një problematikë e r
Prokuroria thellon hetimet për skandalin e "DH Albania" Prokuroria e Tiranës ka administruar të gjithë dokumentacionin që kompania “DH Albania” dorëzoi në dy institucionet nga
“Jo Rama, jo Gjiknuri”, Kryeministri reagon për herë të parë për skandalin e DH Ishte një skandal shokues, fakti që 14 miliarde euro iu dhanë në vetëm dy javë një kompanie fantazmë. Kryeministri Ed
Paralajmëroi skandalin e kompanisë së Unazës së Re, flet Blendi Fevziu Ka shkaktuar një reagim të madh në publik skandali për kompaninë “DH Albania”, e cila ka fituar tenderin prej 18 milion
Si e paralajmëroi Fevziu skandalin e kompanisë amerikane (VIDEO) Ka shkaktuar një reagim të madh në publik skandali për kompaninë “DH Albania”, e cila ka fituar tenderin prej 18 milion
"The Sun" zbulon skandalin: Yjet e Arsenalit përdorin drogë Gazeta prestigjoze “The Sun” ka zbuluar një skandal të vërtetë teksa futbollistët e Arsenalit, festojnë në parti duke pë
DEL FOTOJA/ Ky është Pëllumb Salillari, biznesmeni misterioz i akuzuar për skandalin tek Unaza e Re Emri i tij është lakuar shpesh në media në lidhje me projekte të shumë përfolura të qeverisë Rama ndërsa është listuar s
Sulmuesi suedez plas skandalin në Ligën e kombeve Gjyqtari rumun, Istvan Kovaçsh ka bërë një lëvizje tronditës për sa i përket futbollit. 34-vjeçari në ndeshjen Suedi
Lewinsky rrëfeu 20 vjet më vonë skandalin e lidhjes me Bill Clinton, si reagoi Hillary Skandali Clinton-Lewinsky ka qenë përherë në qendër të vëmendjes së mediave, pavarësisht se kanë kaluar shumë kohë.