999 rezultate për

skandal

"Skandaloze! Më mungon vajza", Robert Berisha i irrituar nga izolimi në konvikt (VIDEO) Robert Berisha është vendosur në Karantinë nga autoritetet e Kosovës pas rikthimit të tij nga Amerika. Në një lidhje sky
SKANDALOZE! Operatorët punonin pa maska, gjobitet Call Center-i me 700 mijë lekë Ndërkohë që qeveria ka marrë masa të rrepta për të parandaluar përhapjen në masë të koronavirusit, covid-19, bizneset va
E infektuar mes të sëmurëve në spital, mjeku zbulon skandalin me koronavirusin në Durrës Profesor doktor Pëllumb Pipero ka folur mbrëmjen e sotme për rastin e denoncuar ku një paciante prej ditësh ndodhet në S
"Çdo ditë një skandal", Loredana zbulon me pak fjalë çfarë pritet të sjellë projekti i fundit (FOTO LAJM) Loredana është një nga reperet më të komentuara të momentit. Pasi rrëmbeu një tjetër trofe pak ditë më parë, ajo ka zbul
Skandal i madh në Amerikë: Oficeri i policisë kishte fotografuar kufomat e Kobe Bryant dhe të tjerëve Një skandal ka tronditur Amerikën. Disa oficerë të policisë në Los Anxhelos kanë fotografuar kufomat e basketbollistit t
Skandali sek*ual në Fier, Besa Shahini gjen "zgjidhjen": Leksione feministe! Ditën e sotme në Kongresin e PS është folur për forcën e gruas në Shqipëri. Duke folur për problemet gjinore në ven
Skandali me mësuesit e nxënësit në Fier, reagon për herë Ministria e Arsimit Për herë të parë, Ministria e Arsimit dhe Sportit ka dalë me një reagim zyrtar lidhur me skandalet që janë evidentuar në
SKANDALI/ Publikohen mesazhet e "nxehta" të mësuesit me nxënësen Skandali i mësuesit të kantos, në shkollën e mesme artistike të Fierit, nuk duket të ketë qenë një rast i izoluar. Agron
Skandali me menaxherin shqiptar, në skenë del emri i Sadikut Hetimi i menaxherit me origjinë shqiptare, Fali Ramadani për evazion fiskal në Spanjë, përfshin në mënyrë indirekte edhe
SKANDAL/ Ibrahimovic i anuluan eurogolin se e preku topin me gjoks (VIDEO) Ashtu si sezonin e shkuar në Fiorentina-Inter, kur gjoksi u quajt dorë për arbitrin Abisso që akordoi penallti për ekipi
Skandali me Xhamajkën, reagon ambasadorja e Kosovës në SHBA Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka thyer heshtjen, disa ditë pas skandalit me nj
Skandali me stolat e thyer në Kukësi-Tirana, FSHF reagon për aktet vandale Kukësi-Tirana e cila u luajt në stadiumin “Air Albania” përveç emocioneve, ka sjellë dëme të shumta në stadium, siç ësht
Skandali me Xhamajkën, kërkohet shkarkimi i Glauk Konjufcës Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi, e ka kritikuar Lëvizjen Vetëvendosje dhe Lidhjen Dem
Skandali me mësuesin në Fier, kryetarja e Komisionit të Arsimit thirrje ministres Shahini të japë dorëheqjen Mësuesi në Fier Agron Bego ka shkaktuar jo pak reagime në vendin tonë, kjo për shkak se ky i fundit i cili jepte mësim n
"Drejtësia e 007-ës" që tentoi të shpëtojë mësuesin pas skandalit seksual "Unë në fakt si person, tani po them realitetin, unë përdor shumë shprehjen “jam 007”-ta..." Tingëllon ironike, por ë
Skandali te Barcelona, reagon edhe Messi Një bashkëbisedim për 40 minuta, në një intervistë ekskluzive ku Lionel Messi ka thyer heshtjen dhe ka folur për veten,
Skandal i radhës i mësuesit: Është mik i babait, s'më ka kërkuar s*ks... Një ditë më parë “Stop”transmetoi dy dëshmi të reja, që implikojnë profesorin e kantos në shkollën e mesme artistike “Ja
Meta takon Bashën: Këto janë skandalet e fundit anti-kushtetuese dhe përpjekja për grusht shteti Presidenti i Republikës Ilir Meta ka takuar sot kreun e opozitës Lulzim Basha. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i
Zbulohet skandali ku është i përfshirë presidenti i Barcelonës Presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu, është duke bashkëpunuar me një kompani që përdor llogaritë në rrjetet sociale p
Zbulohet skandali ku është përfshirë presidenti i Barcelonës Presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu, është duke bashkëpunuar me një kompani që përdor llogaritë në rrjetet sociale p