999 rezultate për

skandal

Specialisti: Skandal në Shqipëri, nuk dihet akoma prejardhja dhe marka e kiteve "Ka patur mungesë transparence, si përsa i përket prejadhjes së kiteve dhe markës së tyre, ku nuk u bë asnjëherë e ditur
Skandali me provimin e Suarez, Juventusi me "dhimbje koke" Për momentin, Juventusi nuk është nën hetim, por pozicioni i "Zonjës së Vjetër" rrezikon të përkeqësohet. Në lidhje me r
Skandali me çiftin zvicerian, Loredana surprizon me foton me Petrën (FOTO LAJM) Pas një largimi disa javor nga llogaria e saj në rrjetet sociale, Loredana ka zgjedhur të kthehet duke shkaktuar jo pak
Reagojnë autoritetet italiane për skandalin e testimit të Suarezit në gjuhën italiane Më shumë detaje po dalin nga hetimi mbi provimin e gjuhës italiane të Luis Suarezit. Sulmuesi i Barcelonës fluturoi n
Skandali me dosjet e Speciales, Organizata e Veteranëve konferencë të jashtëzakonshme në media Organizata e Veteranëve ka njoftuar se sot do të mbajnë një konferencë të jashtëzakonshme për media. “Ju njoftojmë se
Plas skandali: Zbulohet si Abramovich ka aksione sekrete tek lojtarët rivalë, lidhje të ngushtë me Putin Pronari i Çelsit Roman Ambramoviç është vënë në qendër të kritikave dhe akuzave nga Rjeti i Luftës kundër Krimit Ekonomi
Trump përfshihet në skandal seksual, ish-modelja e akuzon për abuzim (FOTO LAJM) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është bërë pjesë e një skandali seksual. Ish-modelja Amy D
SKANDALOZE/ Momenti kur Di Maria pështyn kundërshtarin (VIDEO) Pa dyshim, për këtë veprim të shëmtuar, jo vetëm antisportiv, por edhe në shkelje të rëndë të rregullave të Covid-19, An
Skandaloze: Ardian Ismajlin kishin planifikuar ta arrestonin në Prishtinë Babai i futbollistit të Shqipërisë dhe Spezias Ardian Ismajli, Ilmi Ismajli ka dhënë një njoftim shqetësues në rrjetet s
Thellohet skandali: Blerim Bizgjoni ka abuzuar s*eksualisht edhe me një vajzë tjetër Detaje të reja tronditëse mësohen rreth 46 vjeçarit Bkerim Bizgjoni nga Pogradeci, ku mësohet se 13 vjeçarja nuk ishte e
Skandali prek Napolin, tre lojtarë paditen nga Prokuroria Prokuroria e qytetit të Napolit ka depozituar padinë për 600 qytetarë të cilët kanë përdorur korrupsionin për të sigurua
Skandali 44 milion dollarë, Kryemadhi tregon kush ka firmosur për rrugën Tiranë-Elbasan Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur në emisionin ‘Open’, mbi deklaratën e Ministrisë së Transporteve në lidhje me
Skandali me dosjet e Speciale, detaje të reja Dëshmitarët potencialë të proceseve gjyqësore ndaj ish-pjesëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës mund të ndjehen të
Qeriqi: Rrjedhja e "dosjeve", skandaloze dhe shqetësuese – priten edhe pako të tjera Kryetari i Këshillit për mbrojtjen e të drejtave të veteranëve të UÇK-së, Xhevdet Qeriqi, ka thënë se ishte befasuese rr
Skandali: 500 mijë lekë të vjetra për të siguruar një vend pune në AKEP Institucioni i rëndësishëm i shtetit, AKEP punëson persona kundrejt pagesës që jepet nën dorë dhe jo në bazë të aftësisë
Skandali me femrat në hotel, Fonden flet për herë të parë dhe preket Phil Foden dhe Manson Greenwood thyen rregullat anti-Covid në Islandë në ndeshjen e Anglisë kundër kombëtares ishullore.
SKANDALOZE/ Autoambulanca u vonua një orë për kosovarin që vdiq në Velipojë (VIDEO) Një person rreth të 70-ve nga Ferizaj sot ka ndërruar jetë në plazhin e Velipojës. Një pushues, që ishte me profesion
Zbulohet skandali i Realit, Mashtroi me çmimin e Hazard, ja sa u ble realisht (FOTO LAJM) Real Madrid e bleu Eden Hazradin nga Chelsea për 100 milionë euro, të paktën kështu u zyrtarizua nga mediat dhe klubi.
Nuk kanë fund skandalet në SHBA, zbulohet historia e dhimbshme e një tjetër viktime me ngjyrë Vrasjet e personave me ngjyrë në SHBA vazhdojnë akoma. Këtë herë është zbuluar një tjetër ngjarje. Sic shkruan BBC, n
Opozita e akuzoi si të përfshirë në skandale, Aida Hajnaj vjen në krye të BKH-së Aida Hajnaj do të nisë sot zyrtarisht detyrën në krye të "FBI"-së Shqiptare. Për këtë ka reguar edhe ambasada amerika