999 rezultate për

skandal

Pamje skandaloze: Njëri mban e tjetri e gjuan, polici qëllon me shkelma të arrestuarin (VIDEO) Një video skandaloze po bën xhiron e rrjetit. Sërish policia e Shtetit në mes të qytetit është filmuar teksa ushtron
"Skandal", Ermal Mamaqi publikon në rrjet bisedat private me Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi është një nga personazhet e njohur më aktivë në rrjetet sociale. Së fundmi ai nuk
E kërkon Interpoli, kush është biznesmeni shqiptar i përfshirë në skandalin e 60 milion dollarëve Një skandal financiar me tenderat publikë, me vlerë prej 60 milionë dollarë, ka shpërthyer në Zimbabve ku lidhjet shtrih
Skandali me tenderat 60 milion euro, shpallet në kërkim ndërkombëtar biznesmeni shqiptar Aksioneri i kompanisë shqiptare, Klodian Mërtiri i cili u përfshi në skandalin në Zimbabve për aferat korruptive me dy t
Rikthehet skandali i Loredanës, reperia meret në pyetje nga policia zviceriane (FOTO LAJM) Këngëtarja Loredana Zefi është nën hetim pasi akuzohet se ka zhvatur mijëra euro të një çifti zvicerian. Bëhet fjalë
SKANDALI: 8 vjeçari rezulton debitor miliona lekë në OSHEE (VIDEO) Emisioni "Stop" mbrëmjen e sotme ka trajtuar problemin e një qytetari Dëfrim Ndreu, në Kamës i cili ka një problem me O
Pamje skandaloze! Greku djeg flamurin shqiptar në mes të Sarandës (FOTO LAJM) Flamuri shqiptar është djegur mbrëmjen e djeshme nga minoritari grek, Manolis Vito, në mes të Sarandës. Në videon e p
Thellohet skandali! Zbulohen 19 video të abuzimit s*ksual në telefonin e Abaz Dokut Thellohet skandali i abuzimit seksual me 15-vjeçaren në periferi të Tiranës, ku për momentin janë arrestuar 4 persona, m
SKANDALI/ Sekseri brenda ministrisë i mori qytetares 10 milion lekë ryshfet Skandali i sekserit që lëvizte lirisht në dyert e disa institucioneve zgjerohet më tej, pasi një qytetare i është drejtu
Rama fali pasuritë kriminale? Shpërthen në akuza Jozefina Topalli: Boll është boll! "Ky është një ndër skandalet më të urryera e brutale që kam dëgjuar në këta tre dekada..." Ish-kryetarja e Kuvendit J
Skandaloze! Si u publikuan tezat e provimit të Maturës Shtetërore para provimit (FOTO LAJM) "Nuk është rrjedhje informacioni, është një mënyrë kriminale për të shitur tezat dhe për të fituar votuesit..." Kryet
I dalin fotot skandaloze, vajza përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM) Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet
Berisha zbardh skandalin në Lezhë: Eduart Ndreca me fisin menaxhojnë tokën Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar plantacionet e drogës në Lezhë. Duke përmendur edhe emra, ai tregon lidhjet e
Mjeku zbulon skandalin në QSUT: Një mjek dhe dy infermiere me COVID-19, ministria fsheh rastet? Ditën e sotme infektimi me COVID-19 ka arritur kulmin duke infektuar 42 persona. Me anë të një postimi në Facebook,
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Skandal në Kakavijë, kush është polici që ngacmoi gruan shtatzënë pasi i kaloi burrin në Greqi Mbrëmjen e së hënës u denoncua një punonjës policie me detyrë në pikën e kalimit kufitar në Kakavijë të Gjirokastrës se
SKANDALI/ U përurua vetëm një javë më parë, përmbytet parku "Rinia" (FOTO&VIDEO) Tirana sot u karakterizua nga një mot i paqendrueshëm me reshje shiu dhe kaq mjaftoi që Parku Rinia i naguruar vetëm një
Vetëvendosja: Heqja e reciprocitetit është tradhti, Kosova qeveriset nga qeveri kukull Lëvizja Vetëvendosje e quajti tradhti heqjen e reciprocitetit ndaj Serbisë nga qeveria Hoti. Sipas kësaj partie, ky ë
Skandali në Policinë e Shtetit: Përjashtohet shefi që abuzoi seksualisht me vajzën e dhunuar Policia ka arrestuar shefin e Komisariatit të Policisë në Fushë Arrëz pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një vaj
SKANDAL! Ndalohet drejtuesi i Policisë, akuzohet se ka përdhunuar një vajzë në komisariat Drejtoria e Hetimit e SHÇBA-së, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka ndaluar shefin e Stacionit P