999 rezultate për

skandal

Skandali me websiten muzikor, fshin gratë nga coverat e e albumit të tyre (FOTO LAJM) Që në Iran gratë, kanë një rol shumë të kufizuar dhe janë thellësisht të diskriminuara, kjo tashmë dihet botërisht. K
Banega shkakton skandal duke festuar pa maskë në klub, në një vend ku ka shumë raste me COVID-19 (VIDEO) Mesfushori i Sevillas, Ever Banega, ka shkaktuar skandal vetëm pak ditë para ndeshjes së Ligës së Evropës kundër Romës.
Shokohet futbolli europian, zyrtari i lartë në prag të dorëheqjes pas zbulimit të skandalit Presidenti i kampionatit spanjoll Javier Tebas po mendon të japë dorëheqjen pas publikimit të lajmeve se ka shkaktuar “k
SKANDALOZE/ Prej të hënës pret ambulancën! Bashkëshortja e kompozitorit e sëmurë rëndë Vera Ibrahimi bashkëshortja e kompozitorit të ndjerë, Feim Ibrahimi, shkruan se është e sëmurë prej ditësh. Nëpërmjet
Rikthehet skandali: Me akuza më të rënda, çifti zvicerian i vë rrjetin kundër Loredanës (FOTO LAJM) Sikundër të gjithë e dimë Loredana është e përfshirë një skandal që i rrezikon asaj karrierën dhe dëbimin nga Zvicra.
Ali Ahmeti: Kandidati ynë ka më shumë përvojë dhe asnjë skandal pas vetes Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka folur bashkë me kandidatët për deputet se fushatën për zgjedhj
Gazetari i njohur kritikon Zaev: Bëri deklarata skandaloze për shqiptarët Gazetari Berat Buzhala i ka konsideruar si skandaloze deklaratat e Zaev dhe se sipas tij, shqiptarët duhet të Zaevin pa
SKANDAL/ Aleanca për Shqiptarët i quan shqiptarët dele (FOTO LAJM) Shqiptarët e 18 viteve të fundit nuk janë asgjë tjetër përveq se DELE! Kështu ka shkruar në profilin e tij në facebook,
Skandal në Turqi: Aktori i serialit "Sulejmani i madhërishëm" rreh të dashurën (FOTO LAJM) Mediat në Turqi po ziejn dhe shkak është bërë aktori turk, Ozan Guven, i cili njihet në Shqipëri si Rustem Pashai në ser
Skandali i trukimeve, shteti europian anullon kampionatin dhe përjashtojnë 5 klube Trukimi i ndeshjeve është kthyer përsëri në temë diskutimesh në Shqipëri si një fenomen që përsëritet e që nuk ndalet pr
SKANDALI/ Rusia ofroi shpërblime për vrasjen e ushtarëve amerikanë dhe britanikë në Afganistan Oficerë të shërbimit sekret rus që punonin për inteligjencën ushtarake GRU i kanë ofruar para militantëve talebanë në Af
SKANDAL/ Dalin pamjet e një çifti duke bërë s*ks në makinën me logon e Kombeve të Bashkuara Momentet intime të një çifti në makinën me logon e Kombeve të Bashkuara janë bërë virale në internet orët e fundit, duke
SKANDALI/ Enerjeta Shehaj ndikoi tek gjyqtarja e Kurbinit për të shpëtuar bashkëshortin e saj Anëtarja e Gjykatës Administrative, Enerjeta Shehaj akuzohet se shfrytëzoi postin për të shpëtuar bashkëshortin prokuror
Fenomeni "Hyrrem", jeta reale e aktores e mbushur me skandale dhe vështirësi (FOTO LAJM) Aktorja Meryem Uzerli është padyshim ndër më të suksesshmët në Turqi e që sot e kësaj dite njihet si “Hyrrem”. Aktor
Pamje skandaloze: Njëri mban e tjetri e gjuan, polici qëllon me shkelma të arrestuarin (VIDEO) Një video skandaloze po bën xhiron e rrjetit. Sërish policia e Shtetit në mes të qytetit është filmuar teksa ushtron
"Skandal", Ermal Mamaqi publikon në rrjet bisedat private me Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi është një nga personazhet e njohur më aktivë në rrjetet sociale. Së fundmi ai nuk
E kërkon Interpoli, kush është biznesmeni shqiptar i përfshirë në skandalin e 60 milion dollarëve Një skandal financiar me tenderat publikë, me vlerë prej 60 milionë dollarë, ka shpërthyer në Zimbabve ku lidhjet shtrih
Skandali me tenderat 60 milion euro, shpallet në kërkim ndërkombëtar biznesmeni shqiptar Aksioneri i kompanisë shqiptare, Klodian Mërtiri i cili u përfshi në skandalin në Zimbabve për aferat korruptive me dy t
Rikthehet skandali i Loredanës, reperia meret në pyetje nga policia zviceriane (FOTO LAJM) Këngëtarja Loredana Zefi është nën hetim pasi akuzohet se ka zhvatur mijëra euro të një çifti zvicerian. Bëhet fjalë
SKANDALI: 8 vjeçari rezulton debitor miliona lekë në OSHEE (VIDEO) Emisioni "Stop" mbrëmjen e sotme ka trajtuar problemin e një qytetari Dëfrim Ndreu, në Kamës i cili ka një problem me O