999 rezultate për

skandal

Skandal në Korçë: Infermieri shtirej si mjek, shiste "kurën" e COVID-19 për 1 milion lekë Mbrëmjen e së mërkurës u bë publike një video që tregonte se si një infermier shfrytëzon situatën e krijuar nga Covid-19
Skandali me producentin, Manuela Arcuri flet për herë të parë Aktorja Manuela Arcuri theu heshtjen për të ashtuquajturën AresGate, një çështje që shpërtheu në “Grande Fratello VIP” p
SKANDAL/ I zaptojnë shtëpinë, i marrin dhe fondin e tërmetit pa titull pronësie Astrit Gjoka është pronar i një trualli dhe ndërtimi të regjistruar në hipotekë, por banesa është zaptuar sipas tij nga
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Skandal në Indi/ Aktorët akuzohen për drogë, mes tyre "Sadna" dhe "Alek" (FOTO LAJM) Byroja e Kontrollit të Narkotikëve në Indi po punon me shpejtësi në këndin e drogës që vjen nga shoëbizi. Byroja ka
SKANDAL! 72-vjeçarja vjen në Tiranë me hematomë në kokë, e nxjerrin "gabimisht" me COVID-19 Emisioni “Stop” këtë të enjtë është fokusuar në një denoncim të një qytetari. Rasti në fjalë ka të bëjë me një të moshua
SKANDAL/ Aksidentoi 6 vetë me dy viktima, del nga burgu pasi paguan ryshfet 20 mijë euro Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes një skandal në drejtësi, ku një i arrestuar pranoi me zë dhe figurë se ka paguar
PËRGJIMI/ Skandaloze! Artan Lame kërcënon, heq dhe fut njerëz në punë me lista partie (VIDEO) Një përgjim skandaloz është publikuar mbrëmjen e sotme nga ish-kryeministri Sali Berisha. Kreu i ALUIZNIT, Artan Lam
Specialisti: Skandal në Shqipëri, nuk dihet akoma prejardhja dhe marka e kiteve "Ka patur mungesë transparence, si përsa i përket prejadhjes së kiteve dhe markës së tyre, ku nuk u bë asnjëherë e ditur
Skandali me provimin e Suarez, Juventusi me "dhimbje koke" Për momentin, Juventusi nuk është nën hetim, por pozicioni i "Zonjës së Vjetër" rrezikon të përkeqësohet. Në lidhje me r
Skandali me çiftin zvicerian, Loredana surprizon me foton me Petrën (FOTO LAJM) Pas një largimi disa javor nga llogaria e saj në rrjetet sociale, Loredana ka zgjedhur të kthehet duke shkaktuar jo pak
Reagojnë autoritetet italiane për skandalin e testimit të Suarezit në gjuhën italiane Më shumë detaje po dalin nga hetimi mbi provimin e gjuhës italiane të Luis Suarezit. Sulmuesi i Barcelonës fluturoi n
Skandali me dosjet e Speciales, Organizata e Veteranëve konferencë të jashtëzakonshme në media Organizata e Veteranëve ka njoftuar se sot do të mbajnë një konferencë të jashtëzakonshme për media. “Ju njoftojmë se
Plas skandali: Zbulohet si Abramovich ka aksione sekrete tek lojtarët rivalë, lidhje të ngushtë me Putin Pronari i Çelsit Roman Ambramoviç është vënë në qendër të kritikave dhe akuzave nga Rjeti i Luftës kundër Krimit Ekonomi
Trump përfshihet në skandal seksual, ish-modelja e akuzon për abuzim (FOTO LAJM) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është bërë pjesë e një skandali seksual. Ish-modelja Amy D
SKANDALOZE/ Momenti kur Di Maria pështyn kundërshtarin (VIDEO) Pa dyshim, për këtë veprim të shëmtuar, jo vetëm antisportiv, por edhe në shkelje të rëndë të rregullave të Covid-19, An
Skandaloze: Ardian Ismajlin kishin planifikuar ta arrestonin në Prishtinë Babai i futbollistit të Shqipërisë dhe Spezias Ardian Ismajli, Ilmi Ismajli ka dhënë një njoftim shqetësues në rrjetet s
Thellohet skandali: Blerim Bizgjoni ka abuzuar s*eksualisht edhe me një vajzë tjetër Detaje të reja tronditëse mësohen rreth 46 vjeçarit Bkerim Bizgjoni nga Pogradeci, ku mësohet se 13 vjeçarja nuk ishte e
Skandali prek Napolin, tre lojtarë paditen nga Prokuroria Prokuroria e qytetit të Napolit ka depozituar padinë për 600 qytetarë të cilët kanë përdorur korrupsionin për të sigurua
Skandali 44 milion dollarë, Kryemadhi tregon kush ka firmosur për rrugën Tiranë-Elbasan Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur në emisionin ‘Open’, mbi deklaratën e Ministrisë së Transporteve në lidhje me