999 rezultate për

skandal

Djali i ri trazon ujrat tek Për'puthen: Tea e ëmbël, Ana mistrece e Melisa vajza e skandaleve! Atdheu është një konkurrent i ri që i është bashkuar “Për’Puthen-it”. Atdheu, djali nga Kosova, prej vitesh ka jetuar
Skandali me Napolin, nuk i ka dhënë pagat futbollistëve dhe stafit Në njërën prej ligave më të forta në Evropë, në Serie A të Italisë, shumë futbollistë nuk po marrin pagat. Stafi, tra
Mjeku publikon fakte skandaloze për ilaçet që sugjerohen nga komiteti: A ka profesionistë ky vend? "E çuditshme se si ministria, komiteti dhe tashmë FSDKSH-ja kanë luksin të rekomandojnë vitamina për trajtimin e pacient
"Kjo është skandaloze", Era Rusi reagon pas "fitores" së Anxhela Peristerit në Festival (FOTO LAJM) Një ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri, ishte shpallur fituese e Festivalit të Këngës
Pamje skandaloze pranë Traumës: Polici e mjeku shtyjnë ambulancën që nuk ndez (VIDEO) Një video e xhiruar pranë spitalit të Traumës, në Tiranë po bën xhiron e rrjetit. Në video shohim gjendjen e makinave
Çfarë po ndodh me Hazard, statistika skandaloze të belgut ndaj Villarrealit Që prej transferimit te Real Madridi, Eden Hazard i ka pasur me pikatore performancat e pranueshme, dhe është harruar sh
Skandal në Parlament, sulmohen fizikisht deputetët e Merkel Sikur të mos mjaftonin përplasjet e dhunshme me policinë, përkrahësit e djathtë gjermanë ja kanë dalë të hyjnë edhe në
Skandaloze! Dolën në rrugë të infektuar me COVID-19, gjobiten 4 të rinj me 7 milion lekë Inspektorati Shëndetësor Shtetëror Gjirokastër ka gjobitur me 700 mijë lekë të rinj 4 persona për thyerje të karantinës
Çani rrëfen gjendjen në Sanatorium: Ishte skandal, mjekët nuk pranonin më pacientë Gazetari i njohur, Arian Çani ka folur mbrëmjen e djeshme në "Zonë e lirë" në lidhje me kapacitet që kanë spitalet shqip
Skandali i trukimeve në Serbi, portieri i dhuroi topin kundërshtarit për të shënuar (VIDEO) Rikthehen hijet e trukimeve në futbollin serb. Në ndeshjen e kategorisë së parë në kampionatin serb, mes Dinamo Vran
Skandali me falsifikimin e tamponëve, bllokohet dogana e Kapshticës Qeveria greke ka reaguar pas lajmit të falsifikimit të përgjigjeve të tamponave, duke vendosur mbylljen e pikës doganore
Skandal në Beograd, pacientes me COVID-19 i publikojnë fotot nudo nga spitali (FOTO LAJM) Një skandal ka shpërthyer në Beograd, në një nga spitale ku po trajtohen të prekurit me koroanvirus. Në mediat sociale j
Vetëvendosje e vendosur: Zgjedhjet sa më parë, që të ndalen skandalet e degradimi Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Hekuran Murati thotë se kriza e një qeverie pa legjitimitet, po reflektohen në Kuvend
Basha thirrje Ramës: Unë do të të mposht në zgjedhje! Kreu i PD-së, Lulzim Basha deklaroi se akuzat se ka shërbyer si hetues i UÇK-së janë shpifje dhe mashtrime. Në një vi
Gazetari zbulon "skandalin" me Teatrin e ri: Do paguajmë 36 milion euro Gazetari Klodian Tomorri ka bërë një postim ku shkruan se Bashkia e Tiranës, e cila shembi Teatrin në befasi dhe në përp
Mjeku zbulon skandalin në Berat: Tamponi u doli pozitiv pasi kishin ndërruar jetë Mjeku Erion Dasho ka reaguar për rastet e reja me Covid në vendin tonë duke thënë se Ministria e Shëndetësisë nuk i rapo
Skandali me Ryan Giggs, reagon vetë legjenda e United Menaxheri i Uellsit dhe legjenda e Manchester United, Ryan Giggs mohon të ketë sulmuar të dashurën e tij. Gjegjësisht
Skandal! Gazetari: Kryepolici me COVID-19 zgjedh të kurohet në zyrë, infekton vartësit "I erdhi përgjigja e tamponit, rezultoi pozitiv me Covid-19 qysh prej së martës së kaluar dhe shefi i komisariatit Përme
Skandal! Mjekja e 3 infermiere karantinohen, askush s'ka bërë tampon pasi nuk ka Në qëndrën spitalore në Elbasan është infektuar me COVID-1 e vetmja mjeke infeksioniste, A. Dajlani. Mjekes nuk i ësh
"Mos i paso Vinicius, është kundër nesh", Benzema reagon për herë të parë rreth skandalit (VIDEO) Një skandal i vërtetë është publikuar nga ana e mediave franceze të cilat zbardhën një bisedë mes Benzemas dhe Mendy.