999 rezultate për

sistemi

Defekt në pikat kufitare, Policia e Shtetit sqaron çfarë ndodhi Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me defektin në sistemi TIMS dhe nuk funksionon duke sqaruar se ndodhi si pasojë e en
Ralf Gjoni nxjerr emrat: Jam i zhgënjyer nga Meta, po fshihet pas fustanit të Bashës Deputeti Ralf Gjoni ishte i ftuar pasditen e sotme në emisionin “Pasdite me Xhaxhiun” në Fax News ku foli në lidhje me R
Zidane ka ndryshuar idetë e Ancelottit për futbollin Carlo Ancelotti ka treguar në një bisedë për Sky Sports se si Zinedine Zidane ka ndërruar filozofinë e tij për futbollin
Hajdari nuk mban më: Erdha për të ndryshuar sistemin, këta i shkelin syrin njëri-tjetrit (VIDEO) Deputetja Rudina Hajdari ka dalë e revoltuar nga mbledhja e Këshillit Politik mbi diskutimet për Reformën Zgjedhore.
Ngadalë drejt normalitetit, kur nis hapja graduale e sistemit shëndetësor Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, gjatë një vizite në Spitalin e Kirurgjisë në Qendrën
Hajdari pas mbledhjes së Këshillit Politik: Jemi në këtë derexhe si pasojë e sistemit Pas mbledhjes online të Këshillit Politik, Rudina Hajdari i ka bërë thirrje palëve që sistemi në të cilin jemi duhet të
Manastirliu sqaron hapjen e sistemit shëndetësor: Kur do të zgjerohet fasha e orarit në poliklinika Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu u shpreh sot se hapja e sistemit shëndetësor do të jet
RIATDHESIMI/ Balluku shpjegon sistemin e ri nga 4 maji (VIDEO) Ministrja e Transaporteve, Belinda balluku shpjegon sistemin e ri që do të përdoret për riatdhesimet nga data 4 maj dhe
Kokëdhima thirrje publike Ramës: Çliro sistemin shëndetësor, njerëzit po vdesin! Kryetari i partisë "Zgjidhja", Koço Kokëdhima kërkon publikisht nga kryeministri Rama që të çlirojë sitemin shëndetësor,
Digjet e gjallë brenda banesës e moshuara Një grua 80 vjeçare me iniciale B.D. është djegur brenda banesës së saj, si pasojë e një zjarri që përfshiu ndërtesën në
Seria A po planifikon të rifillojë pa sistemin VAR Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve, Marcello Nicchi pret me padurim ditën kur Serie A mund të rifillojë, edhe pa VAR, ndë
Ish-ministri i Shëndetësisë: Pacienti i fundit nuk vdiq nga ndonjë predhë apo aviacion armik Për ish-ministrin e Shëndetësisë, Tritan Shehun situata në të cilën ndodhet vendi nuk është ajo e një lufte por e përbal
Lajm i mirë nga Kina: U miratua në SHBA, jep 100 përqind efekt trajnimi për COVID-19 Një lajm shumë i mirë vjen nga Kina. Sipas mediave vendase, 5 pacientët në gjendje kritike të trajtuar me trajnimin e mi
Si e lufton sistemi imunitar virusin? Shkencëtarët australianë thonë se kanë arritur të detajojnë mënyrën sesi e lufton sistemi imunitar I njeriut koronavirus
"Ju bëjnë më keq", ministri francez: Mos i merrni këto ilaçe për koronavirusin! Ministri i Shëndetësisë në Francë, Olivier Veran paralajmëroi qytetarët të mos përdorin ilaçe inflamatore si ibuprofen a
KORONAVIRUSI/ Rama: Mund të ndalohet transporti urban në Tiranë e Durrës! Kryeministri Rama ka dalw swrish nw deklaratw pwr mediat ku po flet pwr masat e marra nga qeveria pwr tw parandaluar pwr
"Sistemi kriminal po vendos garën për Europë", Erion Braçe shpërthen keq pas humbjes së Partizanit (VIDEO) Zv.kryeministri i Shqipërisë, ka lënë mënjanë situatën kaotike që është krijuar nga Koronavirusi, teksa është përqendrua
Basha propozon planin me shtatë pika për sistemin zgjedhor Kryedemokrati Lulzim Basha ka parashtruar sot disa propozime për platformën e reformimit të sistemit zgjedhor. Gjatë një
Mjeku: 8 arsye se përse Shqipëria nuk është prekur nga koronavirusi Mjeku i njohur infeksionit, Tritan Kalo, rendit tetë arsye se pse Shqipëria nuk është prekur nga koronavirusi. Ai fle
I shqetësuar për Kushtetutën? Hajdari i përgjigjet Metës: E sfidoj për listat e hapura Deputetja Hajdari ka komentuar tubimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për mbrojtjen e Kushtetutës. Ndër të t