999 rezultate për

sinqerta

Zbutet Meta, ngushëllon kryeministrin Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij Presidenti i vendit, Ilir Meta ka lënë mënjanë gjithë ngërçet politike dhe ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen ng
Na preku zemrat! Mozzik uron Hanën në ditëlindjen e parë me fjalët më të sinqerta (FOTO LAJM) Ditën e sotme vogëlushja e Loredanës dhe Mozzik, feston ditëlindjen. Hana mbush 1 vjeçe dhe në një ditë si kjo ajo ka
Haradinaj: I tronditur nga aksidenti në Tetovë Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë se ndihet i tronditur nga aksidenti me fatalitet që ndodhi në autostrad
Meta shpjegon Nano-n: Ishte inatçor Presidenti Ilir Meta ka folur për raportet me ish-kryetarin e PS-së dhe ish-kryeministrin Fatos Nano. Në një intevis
Në kulmin e karrierës, Rita Ora bën deklaratën shokuese Rita Ora është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në të gjtihë botën. Por nesë kënga e saje fundit “LGBT Ant
Nishani: Mesazhe të sinqerta familjarëve të historianit Kristo Frashëri Presidenti Bujar Nishani, nëpërmjet një mesazhi të bërë publik u shpreh ngushëllimet e sinqerta familjarëve të historian
Ndahet nga jeta gazetari i njohur Agron Bala Eshtë ndarë nga jeta gazetari i njohur Agron Bala, pedagog në Universtetin e Tiranës dhe drejtues i emisionit "7 x 7" në
Nishani ngushëllon familjarët e këngëtarit Tonin Tërshana Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, nëpërmjet një mesazhi të bërë publik u shpreh ngushëllimet e sinqerta familjarëv
Tre euro-deputetët: Bisedimet të sinqerta, duhet të vazhdojnë Eurodeputetët Riçard Hovit Ivo Vajgël, Eduard Kukan kanë publikuar një deklaratë të përbashkët rreth bisedimeve të djesh
Emocione në Big Brother 7, Matilda e eleminuara e radhës Nata e së premtes përcolli plot surpriza në shtëpinë e Big Brother, ku Matilda la lojën si më pak e votuara nga publiku.
Mourinho i pikëlluar nga vdekja e Titos Menaxheri i Chelseat, Jose Mourinho, ka shprehur ngushëllimet e tij të sinqerta pasi mori lajmin se ndërroi jetë ish-tra
Mbesa fiton konkursin, gjyshja vdes nga emocionet Një gjyshe nga Afrika e Jugut ka ndërruar jetë pasi nuk mundi të përballonte emocionin e fortë, kur mbesa e saj fitoi nj
Nikoliq premton dialog konstruktiv me Kosovën Presidenti i Serbisë, Tomisllav Nikoliq, është takuar në Neë York me Sekretarin e Përgjithshëm të OKB-së, Ban Ki-moon. N
Nderime të sinqerta, apo ping-pong në Sllupçan? Gjithsesi se e gjithë kjo lojë ping-pongu, nuk duket edhe aq naive, nëse kësaj i shtohet edhe kompon