999 rezultate për

simpson

Jessica Simpson lindë vajzë Këngëtarja Jessica Simpson ka sjellë në jetë vajzën Maxwell Rew Johnson duke u bërë kështu nënë për herë të parë. Kë
Ja emri që do të mbajë vajza e Jessica Simpson Jessica Simpson do të lindë së shpejti vajzën e saj. Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Eric Johnson kanë diskutuar shumë
“The Simpson”, Asange në episodin e 500-të të tij Ashtu sikundër ishte përfolur prej kohësh, gjithshka merr një drejtim pozitiv për themeluesin e WikiLeaks-it, Julian Asa
Irani ndalon shitjen e kukullave The Simpson Irani ka ndalur shitjen e kukalve të The Simposon. Për këtë ndalim nuk ka ndonjë shpjegim të qartë por autoritetet nuk k
Lady Gagës nuk i pëlqen kur del tek The Simpson (VIDEO) Lady Gaga ka qenë shumë herë pjesë e seriale të “The Simpson” dhe kjo duket se ia bën nervat kaçurel këngëtares. Ajo e p
Ja 7 gjërat që nuk dini për Steve Jobs Për gjithë vitet e jetës së tij Seve Jobs, ka qenë në qendër të vëmendjes për publikun si krijuesi i Apple, por ai mbete
Fundi për The Simpson? Rrjeti i televizionit amerikan Fox ka bërë të ditur se nuk mund të ofrojë më pagesën për prodhimin e serialit The Simpso
Filmi i drejtuar nga Madonna, në Festivalin e Venecias Filmi i Madonna-s do të shfaqet premierë këtë vit në Festivalin e Filmit në Venecia. Filmi “W.E” - i cili trajton rom
Simpson planifikon të martohet Këngëtarja dhe aktorja Jessica Simpson po planifikon që të martohet me Eric Johnson? Burimet thonë se këngëtarja dhe akt
Simpson është martuar? Sipas një interviste të shkurtër të nënës së këngëtares bionde, Jessica Sim