999 rezultate për

silvestre

Stjarnan-Inter, ja 21 të grumbulluarit e Mazzarrit Nëpërmjet faqes klubit në internet, Interi ka publikuar listën e futbollistëve që tekniku Walter Mazzarri ka grumbulluar
Milan, një 4-3-1-2 në infermieri (FOTO LAJM) Ndodhet një 4-3-1-2 kuqezi i ndalur në bokse, në infermieri. Në shtpinë e Milanit Massimiliano Allegri duhet të bëjë llo
Gruaja e Silvestre Stallone e "çmendur" si i shoqi (FOTO LAJM) Këto dy javë ajo feston 45-vjetorin e lindjes por bashkëshortja e Silvestre Stallones nuk e tregon aspak moshën që ka mb
Honda, dorëzohet Galliani: Nuk bëjmë dot gjë Një ditë pas miqësores kundër Manchester City Administratori i Deleguar i Milan Adriano Galliani ka dhënë disa deklarata
Zyrtare: Milan huazon Matias Silvestre Matias Silvestre është një lojtar i Milan. Pas një takimi të minutave të fundit, Inter dhe kuqezinjtë kanë rënë dakord p
Galliani, dy "dhurata" për ditëlindje (FOTO LAJM) Administratori i Deleguar i Milan Adriano Galliani feston sot 69-vjetorin e tij të lindjes. Dhe kjo mund të jetë pikëris
Inter, krizë në mbrojtje (FOTO LAJM) Në shtëpinë zikaltër momenti më shumë është "i zi" se "i kaltër". Pas Ranocchias dhe Juan Jesus, që të dy të skualifikua
Inter, Rossi dhe jo vetëm Giseppe Rossi dhe jo vetëm. Merkatoja e janarit për Inter mund të afrojë më shumë futbollistë se sa gjatë merkatos së ve