999 rezultate për

sikur

Pirlo kritikon ashpër Juventusin: Ekip pa identitet në fushë Ish-mesfushori i Juventusit Andrea Pirlo ka kritikuar ashpër performancën e bardhezijve të cilët humbën dje 2-0 nga Atl
Gary Neville: Pogba lojtari më i mirë në Premier League Pol Pogba që pas lërgimit të Jose Mourinhos në mesin e muajit dhjetor të vitit që lamë pas ka shpërthyer, shkruan Albeu.
Haradinaj: Me taksën po veprojmë sikur Trump Kryeministri Ramush Haradinaj, ka ripërsëritur kësaj herë nga vendlindja e tij, Gllogjani se taksa ndaj produkteve serbe
"Sikur ia hoqën njërën këmbë...", Wanda shpërthen në lot për Icardin Wanda Nara, bashkëshortja e Mauro Icardit, njëkohësisht edhe agjentja e tij shpesh herë është bër kryefjala e mediave sp
"...edhe sikur t’i fusë si supost nga poshtë", deputeti ironizon Ramën Presidenti, Ilir Meta pas një takimi me banorët e Astirit deklaroi se projekti për Unazën e Re duhet të anulohet. Në
Vuçiç bën sikur mendon edhe për interesat e shqiptarëve Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, tha se vendi i tij duhet t’i kuptojë edhe interesat e shqiptarëve dhe të bëjë pë
Dhëndri nga Tirana la nusen se nuk doli e virgjër, histori nga e tashmja Nga Kujtim Xhaja Një përrallë nga e tashmja… Sot do të shkruaj për një ngjarje që më ka tronditur thellë… K
Gjyqtari amerikan: Po sikur të akuzohet Hashim Thaçi? Shtetet e Bashkuara kanë investuar shumë kapital në presidentin e Kosovës Hashim Thaçi me shpresën për të siguruar një m
Policia greke kap një të ri shqiptar, e bën sikur është bos i drogës Një shqiptar 27-vjeçar është arrestuar në Selanik për trafik dhe tegeti droge. Sipas policisë greke, i arrestuari është
Shihni ëndërr sikur jeni shtatzanë? Mesazhi që përcjell Për sa kohë ekziston njerëzimi, përpjekja për të zgjidhur misterin e ëndrrave vazhdon. Psikologët mendojnë se ëndrrat re
Shikoni në ëndërr sikur prisni flokët? Ky është kuptimi Shumë prej jush mund të jetë përfshirë nga të tilla ëndrra, por thjesht nuk ua dinë kuptimin. Cilat janë disa lloje ëndr
"Nuk ka përgjysmim tarifash edhe sikur të rrini 30 vjet", Rama regjistrohet nga studentët (VIDEO) Ndërkohë që studentët vazhdojnë protestën e tyre, këtë herë duke bojkotuar mësimin, ata kanë regjistruar një telefonatë
Molliqaj: Kurti dikur ishte kundër Speciales, por sot? Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj ka reaguar pas thirrjes së liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti, që
Kurti sulmon prokurorinë: Bën sikur nuk i njeh hajdutët e mëdhenj Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti thotë se dy brengat kryesore në Kosovë si papunësia e korrupsioni nuk janë
Duket sikur ka “lindur” në ekran, cili është profesioni i Arbana Osmanit Duket sikur në fakt Arbana ka qenë gjithnjë një moderatore e Top Medias duke qenë se ka prezantur emisione të sukessh
Lista Serbe vepron sikur veriu nuk është në Kosovë, ankohet për Vitin e Ri Zëvendëskryetari i Listës Serbe, Igor Simiq, ka thënë se serbët në Kosovë në kohën kur kremtoi e gjithë bota, e pritën V
Si po luhen lotot online? Rama e pranon dhe e nis me "sherr" vitin 2019 Në këtë fillim viti, kryeminsitri i vendit, Edi Rama, ka publikuar në Facebook-un e tij, një foto ku më sipër shkruan "V
Guardiola: Sikur të mos fitonim sot, gara për titull do të merrte fund Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, thotë se gara për titull e skuadrës së tij do të merrte fund nëse nuk do të
E fejuara e Nicolas Bendtner, djeg Instagramin (FOTO LAJM) Modelja daneze Philiner Repstorff u bë e famshme në momentin kur u fejua me sulmuesin e njohur të Danimarkës, Niclas Ben
U duk sikur Luana pushtoi gjithë Top Channel, rikthehet Arban Osmani U duk sikur për këtë sezon Luana e mori në dorëzim gjithë Top Channël dhe e përqëndroi gjithcka në emisionin e saj. P