999 rezultate për

sikur

Ceka mallkon Ramën: "I këndofshin këngën e Haxhi Qamilit" "U fut mallkimi si kategori politike. Pashë që e kishte zënë tartakuti edhe Neritan Cekën. Mallkonte sikur gërmuar tërë
Sikur të thoni ndonjë fjalë edhe për qytetarët, nuk do të bëni keq zoti Rama! Nga Bledi Lumani Të dielën, rastësisht u gjenda në mitingun e Edi Ramës në Përmet. I ulur në një lokal aty
Fifi flet hapur për lidhjen me Florin: E kam burrë (VIDEO) Këngëtarët më të dashur nga publiku shqiptar, Fifi dhe Flori Mumajesi shpesh diskutohet se mund të jenë në një lidhje së
Dako sikur ka fituar medalje të artë dhe ka nderuar Shqipërinë,edhe sonte del live në media Vazhdon të shokojë Vangjush Dako me mbrojtjen që i bën Astrit Avdylajt, ku edhe sonte në Report Tv e ka cilësuar si një
Koha ikën shpejt, por si ta "ndaloni" atë Nga Steve Taylor Ndonjëherë na duket sikur jeta po ecën shumë shpejt. Kur jemi fëmijë, koha kalon më ngadalë,
Aktroi sikur i bënë atentat, biznesmeni kërcënon gazetarët nga salla e gjyqit Këto ishin disa nga fjalët që Arben Veliko i ka drejtuar gazetarëve në momentin kur këta të fundit kanë hyrë në sallën e
Flasin psikologët: Ju mund të ngadalësoni kohën Nga Steve Taylor Ndonjëherë na duket sikur jeta po ecën shumë shpejt. Kur jemi fëmijë, koha kalon më ngadalë, me udhë
Sarri jep sinjalin e parë se po shkon në Juventus Në një intervistë me "Vanity Fair", Maurizo Sarri foli rreth të ardhmes së tij. Italiani në fakt sipas mediave italiane
"Sikur të kishte Shqiperia tre Erionë...": Ish-ministri socialist ironizon Veliajn Arben Malaj, ish-ministër dhe ish-deputet i PS-së, ka reaguar përmes një postimi në rrjet lidhur me një deklaratë të bër
Shkrimtarja e njohur: Sikur Arba të jetonte këtu do ta kishin "shqyer" Nga Flutura Açka Sikur Arba Kokalari ta shihte korin e duartrokitësve politikë Shqiptarët e thjeshtë kanë g
"Dërgon letra sikur ta kesh dashnore", Rama replikon me komentuesit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama i dërgoi sot letrën e 5-të radhazi kryetarit të opozitës, Lulzim Basha me të cilën ndër të tjera a
Bashkia e Tiranës paguan 5500 euro për një pishë sikur të ishte prej ari Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku paralajmëroi së fundmi planet e afërta të qeverisë “Rama” për
"Fol Edi!" Tre pyetje për Edi Ramën nga Artan Fuga Artan Fuga ka reaguar sërisht përsa i përket reformës së Akademisë së Shkencave e për këtë i drejtohet kryeministrit Ram
Rama letër të dytë Bashës: T'i hapim rrugë dialogut LETER E DYTE PUBLIKE LULZIM BASHES Zoti Kryetar, e mora reagimin Tuaj ndaj letrës së djeshme ende pa u “tharë boj
Sela godet qeverinë shqiptare: Sillet me ne sikur me pakicën turke në Bullgari Kryetari i partisë Aleanca për Shqiptarët, Zijadin Sela, ka thënë se Shqipëria sillet me shqiptarët në Maqedoninë e Veri
Sikur Hasanaj ta shikonte gjestin prekës që bënë sot kolegët e saj (FOTO LAJM) Zarife Hasanaj do të ishte shumë e kënaqur të shihte teksa kolegët e saj të shkruanin mbi rërë mbiemrin e saj si një nën
Kompany flet pas supergolit: Nuk tërhiqem, luaj çdo ndeshje sikur të ishte e fundit (VIDEO) Kapiteni i Manchester City-t u bë protagonist kryesor dje në mbrëmje duke relizuar golin e fitores ndaj Leicester. K
10 vende që nuk i shpjegon dot shkenca se si janë krijuar (FOTO LAJM) Ka shumë vende në planetin tonë për të cilat shkenca nuk ka një shpjegim. Vende që duken magjike apo sikur i përkasin nj
Del një material i rrallë, si diktatori u fiksua sikur po e tradhëtonte berberi Ishte koha kur Enver Hoxha kërkonte të shpallte armiq dhe paranojat për spiunim binin mbi këdo. Kjo bisedë e pa publikua
Këto janë shtëpi përrallash (FOTO LAJM) A keni ëndërruar ndonjëherë të jetoni si Borëbardha apo si princ në një kështjellë ? Epo tani mundesh me këto shtëpi