999 rezultate për

sikur

3 gabime që do t’ju kushtojnë vendin e punës Nëse dëshironi të vazhdoni të jeni në pozicionin aktual të punës ka disa rregulla që duhet t’i keni parasysh patjetër. S
"Sikur ishe në Mars", Alketa Vejsiu vazhdon përplasjen me ndjekësit për Sanremon (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu bëri shumë bujë në media pasi prezantoi në festivalin e Sanremo dhe u komentua shumë edhe nga
"Sikur shkove në Mars", Alketa i kthehet komentuesit pas ofendimeve për Sanremon (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është padyshim një ndër moderatoret më të komentuara në Shqipëri, suksesi i të cilës tashmë ka thyer kufin
Oqeanet ngrohen sikur të ishin hedhur 3.6 miliardë bomba mbi to Temperaturat e oqeanit arritën nivele rekord në vitin 2019, me ritmin me të cilin ata ngrohen, duke sugjeruar që planeti
Alpinisti i nxjerr bojën policëve: Bënë foto e gënjyen sikur na shpëtuan (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, lajmi se Policia heroike e Shtetit tonë kishte shpëtuar nga majat e akullta të maleve shqiptare disa
Vajza merrni shembull, urojeni vjehrrën për ditëlindje ashtu sikur Dua Lipa (FOTO LAJM) Dua Lipa është bërë pjesë e pa ndarë e familjes së të dashurit Anwar. Së fundmi, Dua Lipa ka uruar vjehrrën e saj, në
Momenti kur mësuesi turk kapet në Laprakë, shokët i thonë bëj sikur të bie të fikët Turku Harun Çelik me profesion mësues është dëbuar nga Shqipëria. Kjo ngjarje është pasqyruar gjerësisht në disa medi
Panda shtiret sikur është shtatzënë, për t’u trajtuar më mirë nga njerëzit Një panda kineze e quajtur Ai Hin, besohej se ishte shtatzënë. Ajo po tregonte shenja të një oreksi të shtuar, ndërsa po
'Më bën të ndihem sikur kam penis të vogël', Robbie Williams nuk e kursen Realin Real Madrid e bën Robbie Williamsin të ndihet “sikur kam penis të vogël”, thotë këngëtari i mirënjohur. Williams që p
6 frikërat më të mëdha të grave gjatë aktit Ndodh shpesh që femrat nuk arrijnë ta shijojnë seksin dhe të përjetojnë orgazmën pasi kanë disa komplekse që nuk i lejoj
Elvis Naçi-Fevziut: Sikur ta kishim bërë në Opinion fushatën e mbledhjes së parave (VIDEO) Imami Naçi ka qenë i ftuar mbrëmë në Opinion, ku ka folur për nismën e madhe që po bën me ndihmat që po mblidhen për të
Bëjnë sikur zihen, fotografi nxjerr sekretin: Rama dhe Gjuzi janë miq të vjetër! Opozita e re në Kuvendin e Shqipërisë vazhdon të frekuentojë Kuvendin në karriget e lëna bosh nga kolegët e tyre të opoz
Veliaj i sqaron Ramës keqkuptimin: Ti, personalisht ti ta lyesh! Kryeministri Edi Rama bashkë me kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliajn kanë bërë një vizitë në një familje në zonën e Sa
Rëfimi rrëqethës i gruas së Sajmir Grekut: Sikur na e ndjeu zemra që s'do bisedonim më kurrë Tërmeti i 26 nëntorit i mori jetën 3 pjestarëve të familjes Greku, Saimirit 30 vjeç, Pëllumbit 57 vjeç, dhe Çelikes 57 v
"Na pikoi shpirti", e afërmja e familjes Reçi: Shqipja sikur e dinte, i mbante fëmijët afër vetes! Dhimbja e madhe ka pushtuar edhe familjen Reci e cila u shua gjatë tërmetit. Vajza, fjali nëna dhe babai humbën që të
Rama tregon bisedën me Macron: Durrësi do të bëhet i madh përsëri Kryeministri Rama tregoi se bisedat me Presidentin francez Macron për situatën e tërmetit dhe ndihmën që ofroi Parisi me
Rama i acaruar: S’bëhet shteti sa hap e mbyll sytë, hedhin helm sikur ujë Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për News24 nga qyteti i Durrësit, i cili ka qënë më i godituri nga tërmeti
Media italiane: Në Durrës, atje ku u duk sikur botës i erdhi fundi U duk sikur po vinte fundi i botës. Suvaja binte copa-copa dhe tullat dilnin nga muret. Lëkundej gjithçka. M’u duk vetja
SQARIM/ 3 fotot që po ju mashtrojnë sikur janë shkrepur nga tërmeti në Shqipëri (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale kanë qarkulluar tre foto prekëse sikur i përkasin tërmetit në Shqipëri të 26 nëntorit, por ato janë F
Vajza shpëton nënën nga i dashuri dhunues, shtiret sikur porosit pica (VIDEO) Një vajzë nga Oregon në Ohio, shpëtoi nënën e saj nga i dashuri dhunues, derisa u shtir se po porosiste pica po thirri p