999 rezultate për

sikur

Sikur t'i ketë qendisur gjyshja juaj, këto janë tatuazhet më të veçanta të momentit (FOTO LAJM) Qendisja dhe Tatuazhet kërkojnë të dya shumë punë dhe përkushtim, por shumë larg në kohë dhe kulturë. Por çfarë ndodh
"Mallëngjehet" Klopp: Lojtarët e mi, janë si djemtë e mi Jurgen Klopp vazhdon të jetë shembull për të gjithë trajnerët në botë sa i përket raporteve me futbollistët. Trajneri
Hiqej sikur transportonte kafe, qeni antidrogë i shqyen sediljen shqiptarit në Itali Një 42-vjeçar shqiptar ka përfunduar në pranga pasi është kapur duke transportuar kokainë në Itali. Erando Mara, i ci
Simptoma e re e çuditshme që po ndiejnë personat e prekur nga koronavirusi Pacientët e prekur me koronavirus në Britani kanë përshkruar një simptomë të çuditshme të re, një ndjesi pickimi bezdisë
Simptoma e re e çuditshme që po ndiejnë personat e prekur nga koronavirusi Pacientët e prekur me koronavirus në Britani kanë përshkruar një simptomë të çuditshme të re, një ndjesi pickimi bezdisë
E vetmja në botë, njihuni me macen unike nga Zvicra (FOTO LAJM) Macja me emrin Xherdan, nga Ruti në Zvicër është e mbuluar me rrudha nga koka te këmbët. Por pamja e saj unike, sikur të
Ftohtë sikur të ishte dimër, moti nuk e ndan mendjen Këtë të enjte moti do të jetë me kthjellime në zonën e Ultësirës perëndimore dhe vranësira mesatare në zonat malore.
"Kërce sikur askush s'të shikon", reperia shqiptare ndez rrjetin duke e tundur me bikini (VIDEO) Reperja shqiptare, Baby G ka marrë vëmendjen e të gjithëve ditën e sotme me një video ku shfaqet tejet seksi. Reperja e
E ëma feston ditëlindjen dhe Andrra sapo zbuloi nga buron bukuria e saj (FOTO LAJM) Me dy foto në periudha të ndryshme, Andrra Destani ka zgjedhur të urojë nënën e saj me rastin e ditëlindjes. Ajo ka shkr
Ilda Bejleri po kalon kohë të vështira, flet mes lotësh: Më duket sikur tavani po më bie mbi kokë (VIDEO) Si shumë të tjerë, edhe moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes
"Kjo është simptoma tipike që tregon se mund të jesh infektuar me koronavirus" Një infermiere që po trajton pacientë me koronavirusin e ri është shprehur se sytë e skuqur mund të jenë një shenjë para
Shqiptarët nuk binden! Të ngjitur me njëri-tjetrit, të gjithë në pazar sikur asgjë s'ka ndodhur Ndërkohë që qeveria ka ndërmarrë masa të ashpra dhe ekspertët këshillojnë nga mëngjesi në darkë për të evituar daljet dh
''Nuk të shoqëruam në shtëpinë e fundit'', mesazhi prekës për shqiptarin që humbi jetën në Itali nga Covid-19 Një tjetër shqiptar ka humbur betejën me koronavirusin në Itali. Mësohet se shqiptari jetonte në Bergamo. Lajmi është ko
Fati nuk është me Priceshën, dasma mbretërore shtyhet për herë të tretë (FOTO LAJM) Duket sikur dasma e princeshë Beatrice-s dhe Edoardo Mapelli Mozzi nuk do të bëhet kurrë...Burime për People bëjnë me di
Rama jep lajmin e mirë: Pagë të plotë ata që janë mbyllur në shtëpi! "Do të bëjmë atë që na takon se ata që janë mbyllur në shtëpi të kenë të garantuar kompensimin e pagës sikur do ta merrn
Rama "mërzitet" nga pyetjet e qytetarëve: Po bëni sikur po vuani nga dora e robit Kryeministri Edi Rama nuk i ndal reagimet në rrjete sociale në lidhje me koronavirusin. Rama shprehet se të gjithë li
E vetmja në botë, njihuni me macen unike nga Zvicra (FOTO LAJM) Macja me emrin Xherdan, nga Ruti në Zvicër është e mbuluar me rrudha nga koka te këmbët. Por pamja e saj unike, sikur të
Derbi më dyer të mbyllura, Ronaldo bën sikur përshëndet tifozët (VIDEO) Ka startuar derbi midis Juventusit dhe Interit, takim i vlefshëm për javën e 26-të të Serisë A, që ishte planifikuar të
Uniku Klopp: Liverpool? Mu duk sikur pashë gruan time për herë të parë përsëri Jurgen Klopp njihet si një ndër trajnerët më të veçantë për stilin e tij unik dhe falë punës, ai brenda disa viteve e ka
"Sikur të isha djalë", Eliona i merr mendjen dhe vajzave në Instagram (FOTO LAJM) Eliona Pitarka është aktorja shqiptare shumë e ndjekur nga publiku edhe në Instagram. Ajo publikon foto herë pas here