999 rezultate për

sikur

Zidan nuk duron më: Duket sikur i fitojmë ndeshjet vetëm prej gjyqtarëve (VIDEO) Zinedin Zidan duket se është mërzitur duke dëgjuar pas çdo ndeshje se skuadra e tij po fiton këtë titull kampion vetëm f
Bën sikur ka thyer këmbën, penalltia e Realit po "trondit" Twitterin (VIDEO) Real Madridi fitoi falë një penalltie jo fort bindëse ndaj Getafes, në ndeshjen e radhës të La Liga, duke e çuar në 4 pi
Shpërthen ish-lojtari i Kombëtares: Dënojini dhe hiquni 15 ose 20 pikë, Halili e tregoi në publik pa dashje Ish-trajneri i Vllaznisë dhe lojtar i Kombëtares, Roland Luçi është i sigurt se ndeshja mes Bylisit dhe Tiranës për gjys
Xheloz i madh, si reagon Romeo kur Jonidës i pëlqen një djalë tjetër (VIDEO) Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndër çiftet më simpatike të shoëbiz-it shqiptar. Çifti i njohur e bëri publike ro
Capello beson se Interi është ende në garë për fitimin e titullit në Serie A Sipas ish trajnerit të njohur, gjithçka mbetet e hapur, pasi rikthimi i futbollit do të jetë sikur të fillojë sezoni i r
Zv.Kryeministri i Kosovës: Hapet kufiri me Shqipërinë, po i kthehemi normalitetit Zëvendëskryeministri i Parë, Besnik Tahiri ka kërkuar eliminimin e plotë të pengesave mes Kosovës dhe Shqipërisë pas hap
Lubonja kritikon hapur ambasadoren amerikane: Jep disa mesazhe sikur po flasin grupe mafioze Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në rubrikën ‘’Opinion’’ të Neës24 ka thënë se fati i Reformës Zgjedhore është vendosur d
Thaçi: Kurtit i mbetet të reflektojë, sikur t’i pranonte këshillat e mia sot do ishte në zyrën ku ka qenë Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka folur edhe njëherë për shkarkimin e Albin Kurtit nga pozita e Kryeministrit të Kosov
Martesa e çuditshme 12-ditore bëri bujë, Pamela Anderson: Sikur s'ka ndodhur kurrë (FOTO LAJM) Në një intervistë për Neë York Times, Pamela Anderson foli për martesën me Jon Peter në Malibu dhe theksoi se “beson end
Gjiknuri iu "dorëzohet" përfaqësuesve të opozitës: Mjafton që ju të vini Përfaqësuesi i mazhorancës në tryezën e Reformës Zgjedhore u ka nisur një letër përfaqësuesve të opozitës, të cilët i ft
Redon Makashi: Teatri sot u vra! Këngëtari njohur Redon Makashi tha se Teatri Kombëtar sot u “vra”. Me një shënim në facebook, ku ka postuar videon e
Hajdari: Teatri u prish në marrëveshje të plotë, bëjnë ditën sikur zihen e natën bëjnë pazare Deputetja, Rudina Hajdari nëpërmjet një postimi në facebook, thotë se Teatri Kombëtar sot u prish nga klasa politike në
Gjoni: PD është në krevat me PS, njëlloj sikur t'i urinosh në kokë shqiptarëve Deputeti i opozitës së re, Ralf Gjoni gjatë fjalës së tij në seancë plenare i ka bërë thirrje ligjvënësve që hapin lista
10 vende që nuk i shpjegon dot shkenca, por që në fakt ekzistojnë (FOTO LAJM) Ka shumë vende në planetin tonë për të cilat shkenca nuk ka një shpjegim. Vende që duken magjike apo sikur i përkasin
Po sikur mos të ketë zgjedhje fare nga pandemia në Shqipëri? Përgjigjet Spiropali Mbrëmjen e sotme, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, është në një lidhje live me emis
Fenomeni: Më thanë se nuk do të ecja më, dukej sikur më kishin hequr jetën “Më thanë se nuk do të ecja më, dukej sikur më kishin hequr jetën. Ka qenë në atë moment që limitet e mia janë vënë në p
Sikur të ishte një ditë e zakonshme, nënat dhe fëmijët mbushin rrugët në Elbasan Kjo pamje është fiksuar paraditen e sotme në Elbasan. Si asnjëherë më parë gjatë këtyre javëve, qyteti ka gumëzhirë nga
Capello: Ibrahimovic luante sikur të ishte në cirk te Juve, Cassano më rrëshqiti nga duart Ibrahimoviç u bashkua me Capellon te Juve në 2004 nga Ajax, por traineri legjendar italian shpjegoi se në atë kohë sulmu
Karantina e Cekes: Më duket sikur jam në arrest shtëpie! Zihem me gruan Aktori i njohur i humorit shqiptar Sejfulla Myftari, i njohur ndryshe si Cekja ka rrëfyer se periudha e karantinës e ka
Sikur t'i ketë qendisur gjyshja juaj, këto janë tatuazhet më të veçanta të momentit (FOTO LAJM) Qendisja dhe Tatuazhet kërkojnë të dya shumë punë dhe përkushtim, por shumë larg në kohë dhe kulturë. Por çfarë ndodh