999 rezultate për

sikur

Keni ndjesinë sikur ju ka ngecur diçka në grykë, ja çfarë është Një numër i konsiderueshëm personash kanë një shqetësim në grykë, sikur u ka mbetur diçka. Disa e përshkruajnë si hal
Plas debati i fortë në "Përputhen", Tea: Largoni Shqipen nga emisioni (FOTO LAJM) Një debat i fortë në studion e “PërPuthen” mes Teas, Anës e Shqipes. Gjithçka filloi pas transmetimit të kripit të takim
"Sikur je presidenti", Luana fotografohet me truprojë personale dhe makinën luksoze (FOTO LAJM) Ajo është Luana Vjollca dhe njihet si një ndër vajzat më të suksesshme shqiptare e cila i ka ngjitur shkallët e karrierë
E vetmja në botë, njihuni me macen unike nga Zvicra (FOTO LAJM) Macja me emrin Xherdan, nga Ruti në Zvicër është e mbuluar me rrudha nga koka te këmbët. Por pamja e saj unike, sikur të
10 vende që nuk i shpjegon dot shkenca, por që në fakt ekzistojnë (FOTO LAJM) Ka shumë vende në planetin tonë për të cilat shkenca nuk ka një shpjegim. Vende që duken magjike apo sikur i përkasin
Sëmundja e rëndë po i merr jetën, aktorja e famshme bën rrëfimin e ndjerë Duket se nuk ka paqe për aktoren e famshme Shannen Doherty. Aktorja amerikane, e njohur për rolin e Brenda-s në serialin
Largimi i Suarez, Koeman: Duket sikur jam unë 'djali i keq në film' Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka dalë në një konferencë për shtyp, para debutimin të tij në stolin e katalanasve
"U shtira sikur po vdisja", gruaja rrëfen si u dhunua barbarisht nga fqinji pas sherrit për gardhin (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e të dielës në njësinë Guri Zi në Shkodër. Një 50-vjeçar, Hilë Simoni është
E la për mbesën e saj, flet ish-gruaja e Hulk: Sikur varrosa vajzën time të gjallë (FOTO LAJM) Ish-gruaja e Hulk ka folur ashpër ndaj mbesës së saj, e cila u martua me yllin e futbollit brazilian Hulk. Ajo tha se
Shkencëtarët shpjegojnë pse rruga e kthimit duket gjithnjë më e shkurtër Kur Alan Bean po kthehej në Tokë nga një udhëtim në Hënë, iu duk sikur rruga e kthimit ishte më e shkurtër. Me gjasë
Shkencëtarët shpjegojnë pse rruga e kthimit duket gjithnjë më e shkurtër Kur Alan Bean po kthehej në Tokë nga një udhëtim në Hënë, iu duk sikur rruga e kthimit ishte më e shkurtër. Me gjasë, kë
E kishin kthyer në fole: Bënin sikur shkonin për t’u qethur te berberi, por pinin kokainë Një qytetar njoftoi Policinë e Tiranës në Komisariatin Dixhital për berberin e lagjes dhe dyshimet e tij se aty shpërnda
EUROPA LEAGUE/ Shorti rezervon kundërshtarë të frikshëm për Teutën dhe Kukësin (FOTO LAJM) Turi i dytë i Europa League, sikurse edhe pritej, rezervonte skuadra të forta për klubet shqiptarë që garojnë në Superio
Rama i përgjigjet "plumb" Bashës: Ti firmose marrëveshjen e famshme që rrëzoi GJK! Ndërkohë që në Greqi po diskutohet për shtrirjen e kufijve detarë me 12 milje, në Shqipëri ka nisur "lufta" mes Ramës e
"Votat jepjuani kandidatëve shqiptarë", Fuga: Dy arsye pse kjo parullë për zgjedhjet në Malin e Zi është problematike Akademiku Artan Fuga, ka komentuar thirrjet e politikanëve shqiptarë për bashkëkombasit tanë në Mal të Zi, që të votojnë
Zbulohet formacioni i vitit në Serie A, dominon Juventusi (FOTO LAJM) "Opta Data", sajti i njohur i statistikave në futboll, ka përpiluar top-formacionin e sezonit që u mbyll në Serie A.
Rama "bëri" sikur u tërhoq, reagon ashpër KE: Rrezikohet humbja e besimit ndaj ligjit Komisioni Evropian kundërshton nismën e qeverisë për amnisti fiskale. Përmes një raporti kofidencial, KE rendit argument
Ndërron jetë në muajin e 8 të shtatzanisë ylli i mediave sociale (FOTO LAJM) Ylli i mediave sociale, Nicole Thea ka ndërruar jetë së bashku me djalin e saj të palindur në muajin e saj të 8 të shtat
Meta: Në vend ka tension sikur zgjedhjet do të jenë nesër Presidenti Ilir Meta teksa bën një pasqyrim të situatës në Maqedonine e Veritu e cila është drejt zgjedhjeve të parakohs
Ju lodh hekuri në verë? Disa këshilla që veshjet t'ju rrinë sikur ti kishit hekurosur E vështirë të gjesh një burrë ose një grua që t’i pëlqejë të hekurosë, sidomos tani në verë. Megjithatë, gjatë udhëtimit