999 rezultate për

siguron

Tirana rrëmben Kupën e Shqipërisë, siguron pjesëmarrjen në Kupat e Europës Pas një drame qe pësoi javën e kaluar ku Tirana ra për here te pare nga Kategoria, sot bardheblute rigjeten paksa buzeqe
Ahmeti siguron se Deklarata shqiptare është e përfshirë në programin qeveritar Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti sonte para selisë së BDI-së në Reçicë të Vogël ka siguruar se deklarata e përbashkët e par
Milani siguron një vend në Europa League (VIDEO) Milani ka siguruar një vend që dërgon në Europa League. Me fitoren 3:0 ndaj Bolognas në "San Siro" në ndeshjen e vlefshm
Atletico Madrid siguron një super blerje në merkato (FOTO) Atletico Madrid bën goditjen e madhe në merkaton e verës. Diego Simeone së bashku me stadiumin e ri do të marrë si dhura
Interi godet në merkato, siguron shërbimet e Pepe Inter ka siguruar një nga lojtarët më të rëndësishëm të Real Madrid, Kepler Laveran Lima Ferreira, i njohur ndryshe me e
Chelsea siguron titullin: Cili ishte sekreti? Cili ishte ylli i ekipit? Chelsea fitoi mbrëmë titullin e 6-të në historinë e saj në Angli. Taboidi britanik "Express" ka publikuar dhe sekretet e
Manchester United siguron finalen e Europa League (VIDEO) Manchester Unitedi ka barazuar 1:1 në “Old Trafford” me Celta Vigon, por siguroi finalen e Europa League falë fitores 0:
ISIS publikon mënyrën se si i siguron armët I ashtuquajturi “Shteti Islamik” u ka bërë thirrje ndjekësve të tij të blejnë armë nga shfaqet e armëve në Shtete e Bash
Ndalet Leipzing, Bayerni siguron titullin nëse fiton me Wolfsburg Surpriza e këtij sezoni në Bundesligë, Leipzig, nuk ka shkuar më shumë se një barazim 0-0 në shtëpi kundër ekipit të Ing
Kur Zani Caushi siguronte paprekshmërinë e Romano Prodit në Vlorë (FOTO & VIDEO) Kishin kaluar fiks 15 ditë që nga tragjedia e "Otrantos" kur anija ushtarake italiane "Sibilla" dërgoi në fund të detit
OBSH siguron se ka prova që në Siri është përdorur gaz nervor Organizata Botërore e Shëndetësisë ka deklaruar se ka gjetje që tregojnë se në sulmin në Idlib të Sirisë është përdorur
Ibra siguron tifozët: Nuk e lë asnjëherë një punë përgjysmë! Zlatan Ibrahimovic ka siguruar tifozët e United se do të jetë pjesë "Djajve të Kuq" edhe në sezonin e ardhshëm. Sulmuesi
Arrestohen dy persona në Lushnjë, siguronin tritol kundrejt shumës 500 euro Dy persona janë arrestuar nga policia e Lushnjës pasi akuzohen për trafik të lëndëve plasëse. Në kuadër të operacionit t
Basha me misionin e OSBE-ODIHR: Qeveria teknike siguron votat e lira Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha priti në një takim pjestarë të misionit të OSBE-ODIHR, Richard Lappin, zëve
Nishani vizitë “blic” në Kosovë, policia siguron rrugët Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani do të vizitojë sot Kosovën. Sipas burimeve të Indeksonline, Nishani pritet të hyj
Shoqërohet në komisariat për verifikim, por ajo që i gjen policia i siguron burgun Një shoqërim i thjeshtë për verifikim mund të bëjë që të dënohet me disa vite burg për shkak se në makinë iu gjet lëndë
Nis shitja e biletave për sfidën Itali-Shqipëri, ja si mund të siguroni biletë Federata Shqiptare e Futbolli ka njoftuar se ka nisur shitja e biletave për ndeshjen Itali-Shqipëri, e cila luhet më 24
Juve siguron një super talent, e gjen Nedved Nicolas Penner dhe do të jetë një nga përforcimet e Juventus-it të së ardhmes. Lojtari i datëlindjes 2001 i Spartës së P
Xhudo/ Kelmendi siguron finalen e Parisit Kampionia olimike në xhudo, Majlinda Kelmendi, ka mposhtur amerikanen Angelica Delgado, për të kaluar në finale të Grand
Policia e Tiranës shkatërron rrjetin e prostitucionit, 11 persona në pranga Policia e Tiranës ka shkatërruar një bandë që merrej me shfrytëzimin e prostitucionit dhe ka arrestuar 11 persona. Në nj