Gazi i merr jetën brenda galerisë një minatori në Bulqizë
999 rezultate për

siguron

Deputetja seksi e Kosovës siguron 6 vota për demarkacionin Grupi parlamentar në Kuvendin e Kosovës, 6+ ka siguruar se të gjashtë votat janë pro demarkacionit. Duda Balje ka kon
E mrekullueshme ajo që ofron tani Spitali Amerikan, teknologjia Time Lapse siguron shëndetin e bebes tuaj që në embrion Për të gjithë ata që janë duke menduar të bëjnë fertilizimin in Vitro (IVF), shkencëtarët kanë krijuar një avantazh tekn
Siguronin dokumenta false, policia gjermane godet rrjetin kontrabandimit të emigrantëve Policia Federale dhe Doganat gjermane kanë goditur një rrjet të kontrabandimit të emigrantëve shqiptarë në Stralsund, ku
Haradinaj siguron votat për demarkacion, më në fund do ta kalojë Partnerët e koalicionit qeverisës thonë se i kanë siguruar numrat e nevojshëm për miratimin e Marrëveshjes së Demarkacio
Zbardhen përgjimet, si ish-polici siguronte biznesin e drogës në Memaliaj Gjykata e Krimeve të Rënda ka zbardhur përgjimet telefonike të grupit të drogës në Memaliaj, të kapur në vitin 2016, i c
Veseli siguron që nesër kalon Demarkacioni, a është i besueshëm? Kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, ka mbajtur konferencë për media së bashku me shefen e zyrës së BE’së, Natalya Apostolova,
Thaçi siguron gjermanët: Ideologjitë antiperëndimore nuk kanë ndikim në Kosovë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në një intervistë për gazetën “Die Tageszeitung”, duke folur për dhjetëvjetorin e sht
Bayern poshtëron Paderbornin, kalon në gjysmë-finale të Kupës së Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munich ka marrë një fitore të thellë me një rezultat 6-0 ndaj Paderbornit, për të kaluar në gjysmëfinale të DFB P
Neymar tek Reali? Braziliani siguron tifozët se sapo ka filluar aventurën me PSG-në Në një intervistë për PSG Channel, Neymar premtoi se do të qëndrojë gjatë në kryeqytetin francez. “Ky është vetëm fil
Salah jep leksion humanitar, i siguron çdo shpenzim fansit të tij live në emision Mohamed Abdel Karim ishte emri i një djali që mbante veshur një bluzë të shkruar emrin dhe numrin e Salah teksa ishte i
Veseli siguron BE-në se do të plotësohen kriteret e integrimit Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, priti sot në takim Shefen e Zyrës së Bashkimit Evropian n
Tare realist, siguron se Saviç nuk largohet në janar por në verë Drejtori Sportiv i Lazios, Igli Tare ka folur për situatën e merkatos në klubin bardhekaltër, pak minuta para fillimit t
Thaçi siguron Mogherinin: Do të bëjmë gjithçka për të zbardhur vrasjen e Ivanoviçit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka siguruar përfaqësuesen e lartë të Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dh
Gazeta italiane siguron Lazion: Me Srakoshën keni 10 vite të siguruara Gazeta italiane “Il Messaggero” i ka kushtuar një artikull të veçante, gardianit kuqezi, Thomas Strakosha, që prej kohës
Xhemal Mustedanagic siguron se Shqipëria do ndryshojë imazh para të tjerëve Trajneri i përfaqësueses Shqiptare të 17-vjeçarëve, Xhemal Mustedanagic, u shfaq mjaft i kënaqur me rezultatet e seleksi
Lavatriçen plot me drogë, kapen dy trafikantët shqiptarë Policia ka vënë në pranga dy persona Fabian Gjergji, 28 vjeç, dhe Klesti Qose, 29 vjeç pasi akuzohen për trafik droge.
Lanë gjymtyrët në luftë, shteti nuk u siguron as protezat Mbi 100 kosovarë që kanë humbur gjymtyrët e tyre gjatë Kosovës së luftës së fundit në Kosovë apo edhe pas përfundimit të
12 super ushqime që ulin tensionin e lartë të gjakut Doni të dini si mund të ulni tensionin e gjakut në mënyrë natyrale? Kripa është cilësuar gjithmonë si “armike” e t
Veseli siguron prodhuesit vendorë se do të hartohet ky ligj Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, priti sot në takim përfaqësuesit e Klubit të Prodhuesve të K
Rama siguron qytetarët që të gjithë pasurinë e ka me "djersën e ballit" Pas urimit të Kryeministrit Edi Rama për komisionerët e Vetingut kanë vërshuar komentet e ndjekesve të tij në rrjetin so