999 rezultate për

siguron

Laçi barazon Tiranën në minutën e 98, Teuta siguron europën (VIDEO) Ndeshja mes Tiranës dhe Laçit është mbyllur me rezultatin e barabartë 1-1. Tirana arriti të shënonte golin e avantazh
Morata i siguron 3 pikëshin e rradhës Spanjës (VIDEO) Spanja ka arritur të marë një fitorë komode përballë një kundërshtari shumë të lehtë për Spanjën si Malta. Fillimisht
Napoli siguron fitoren në pjesën e dytë përballë Udinese (VIDEO) Ka qenë një super ndeshje kjo mes Napolit dhe Udinese në San Paolo jo vetëm sepse u shënuan 6 gola por dhuroi dhe shumë
Një Kosovë e pashpresë, pasi siguron të ardhmen i riu lëshon patriotizëm Edhe një person tjetër ka lënë Kosovën për të gjetur një jetë më të mirë në emigracion. Është ky, Valon Aliu, që para
Bayern Munich godet në merkato, siguron yllin e Atletico Madrid Bayern Munich duke filluar nga sezoni i ardhshëm pritet të ndërtojë një skuadër të frikshme. Pasi siguroi Benjamin P
Frikë nga kërcënimet, Gjykata siguron dëshminë e të miturës së abuzuar Këtë të shtunë në Gjykatën e Durrësit mësohet se ka mbërritur e mitura nga Kavaja e cila u abuzua seksualisht nga shtatë
Tjetër sukses për Loriana Kuka, siguron medalje në Grand Prix Xhudistja kosovare, Loriana Kuka, ka siguruar një vend në finalen e garës Grand Prix në Tel Aviv të Izraelit, në kategor
Zaev i siguron 85 vota, nis një epokë e re për Maqedoninë Partnerët e koalicionit qeverisës në Maqedoni, Zoran Zaev dhe Ali Ahmeti, kanë zhvilluar biseda me deputetë nga opozita
Manchester United siguron fitoren e 5 radhazi nën drejtimin e Solskjaer (VIDEO) Manchester United ja ka dalë me sukses dhe sot teksa ka fituar 2-0 në ndeshjen e Kupës FA përballë Readingut në Old Traf
Haradinaj siguron kryeministren serbe: Taksa nuk hiqet! Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, i është drejtuar kryeministres serbe, Ana Brnabiq, duke thënë se përderisa Serb
Hyn si zëvendësues, Latifi i siguron fitoren skuadrës së tij Liridon Latifi po kalon një formë mjaftë të me ekipin e Pushkash Akademi, duke arritur të kontribuoj në fitoren që ekipi
Liga në Kombeve, Kosova siguron fazën Play Off Kosova dje në mbrë mje shkatërroi 4-0 Azerbaxhanin në stadimin Fadil Vokrri, duke siguruar dhe kalimin në fazë n Pla
Veseli siguron gjermanët se nuk e mbështet Thaçin Kryetarparlamentari, Kadri Veseli, në një intervistë për agjencinë shtetërore të lajmeve gjermane, DPA ka thënë se ndrys
Nëse keni kaq kohë që e keni blerë lavatriçen, duhet ta ndërroni Elektroshtëpiaket janë produkte të cilat na marrin gjithmonë kohë dhe vëmendje të madhe para se të vendosim për blerjen
Zaev-Pence: Marrëveshja e Prespës siguron vendin e merituar në strukturat euroatlantike Përkrahje dhe inkurajim për marrëveshjen e Prespës, ka marrë Kryeministri Zoran Zaev nga nënkryetari i ShBA-ve Mike Penc
Ku gjendet Fatos Nano, me çfarë e siguron jetën e luksit që bën? (FOTO LAJM) Mentor Kikia Duke medituar mbi Vettingun, Reformën në Drejtësi, BKH-në, SPAK-un… Nuk ka ndodhur asgjë e re, n
Pse duhet t’i ndryshoni pas disa kohësh elektroshtëpiaket Elektroshtëpiaket janë produkte të cilat na marrin gjithmonë kohë dhe vëmendje të madhe para se të vendosim për blerjen
Arsyet pse lëkura e bananes duhet zierë lëng dhe pirë Bananja është një frut me shumë vlera ushqyese. Një pjesë e vlerave të saj ushqyese dhe proteinike ndodhen në lëkurën e
Merkel siguron Malin e Zi se nuk ndryshojnë kufijtë në Ballkan Pas takimit mes kryeministrit të Malit të Zi, Dushko Markoviç dhe kancelares gjermane Angela Merkel, është thënë se nuk
E rreh ish-gruaja, 38-vjeçari siguron urdhrin e menjëhershëm të mbrojtjes Një 38-vjeçar është viktimë e dhunës psikologjike e fizike nga ish-bashkëshortja e tij. Për “të shpëtuar” nga jo, ai i ë