999 rezultate për

siguron

Kosova siguron përkrahje nga vendet arabe Drejtori i Përgjithshëm në Ministrinë e Punëve të Jashtme, Lulzim Mjeku dhe i ngarkuari me punë i Republikës së Kosovës
Kuyt i siguron fitoren Liverpool-it (VIDEO) Sulmuesi Dirk Kuyt më golin e tij në minutën e 86-të, i ka siguruar fitoren Liverpool-it në takimin e kthimit ndaj Spart
Aston Villa siguron Militon Skuadra e Aston Villas në fund të këtij edicioni do të kompletojë transferimin e mbrojtësit të Barcelonës, argjentinasin
I dhuron makinë atij që i siguron punë Një serb i papunë nga Nishi ka publikuar një shpallje, në të cilën thuhet se do t’i dhurojë veturën e tij Daewoo Matiz (
PDK siguron deputetët për krijimin e qeverisë Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaçi tha se ka siguruar numrin e mjaftueshëm të deputetëve për të kri
Tadic: Serbia mbështet Daytonin Serbia mbetet e përkushtuar ndaj Marrëveshjes së Daytonit, porositi të martën presidenti serb, Boris Tadic. Sipas tij, S
William Hague siguron Thaçin: Pavarësia nuk preket Dje pasdite, kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar një bisedë telefonike me minis
Ngel pa punë, nxjerr në shitje veshkën Kriza ekonomike ka lënë një shënje të thellë në jetët e njerëzve dhe pasojat e saj vihen re qartë edhe në ditët e sotme
Milan siguron sherbimet e nje 34 vjecari! Milan ka përforcuar mbrojtjen e sezonit të ardhshëm me kolumbianin e Chevo-s, Yepes, i cili ka nenshkruar
Basha ne Spanje siguron mbeshtetje per viza Ministri i Brendshëm i Spanjës, Alfredo Rubalcaba ka siguruar të mërkurën gjatë një t
Topi siguron Ramen: Do jem garant i Kushtetutes Presidenti Bamir Topi ka sqaruar pozicionin e tij pas takimit me kryetarin e Partisë Socialiste, Edi Rama. Presiden
Villa siguron fitoren e Spanjes kunder Belgjikes David Villa ka shёnuar dy minuta para fundit tё kohës sё rregullt, pёr t’i dhёn
NBA: Boston siguron finalen përballë LA Lakers Boston Celtics ka siguruar pjesëmarrjen në finalen e parë të NBA-së që nga viti 1987, pasi