E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

siguron

Nuk bënin gol, tifozët tregojnë portën me shigjeta (VIDEO) Skuadra Magdeburgo në Gjermani nuk shënon prej 5 ndeshjesh. Tifozët e dëshpëruar vendosën t’u tregojnë portën kundërshta
Marinë Le Pen siguron kandidaturën Liderja e ekstremit të djathtë, Marinë Le Pen ka njoftuar se ka siguruar mbështetjen e mjaftueshme të zyrtarëve lokalë q
Itali, shkatërrohet banda shqiptare Një bandë shqiptare që merrej me trafik ndërkombëtar droge është shkatërruar nga policia italiane duke arrestuar edhe kr
Moratti siguron: Trajneri nuk ndërrohet Menjëherë pas dorëheqjes së Fabio Capellos nga Anglia, shumë tifozë por dhe media italiane nisën të hipotezonin një afri
Sneijder siguron: Nuk largohem nga Inter Eshtë e pamundur që emri i Wesley Sneijder të mos përfshihet në zërat e merkatos në çdo sesion qoftë verë apo dimër, por
Messi i siguron fitoren Barcelonës (VIDEO) Fitore e thellë prej 4-1 e Barcelonës në takimin e zhvilluar të dielën mbrëma si mysafir i Malagas në Estadio La Rosaled
Allegri siguron: Nuk ka asgjë mes Ibrës dhe Patos " Nuk eksziston asnjë problem mes Alexandre Pato dhe Zlatan Ibrahimoviç". Këtë e siguron vetë trajneri i Milanit, Massim
Barcelona siguron talentin e United (VIDEO) Pasi refuzoi rinovimin e kontratës me Manchester United, mesfushori i datëlindjes 1993 Ravel Morrison do ti bashkohet Ba
Fundi botës? NASA siguron se asgjë nuk do të ndodhi A do të vijë fundi i botës me 21 dhjetor të këtij viti? Kjo është dita e gjykimit thonë shumë parashikues ku më kryesorj
Peshëngritje, Shqipëria siguron 4 bileta për në Londër 2012 Kombëtarja Shqiptare e Peshëngritjes është kthyer nga Parisi me 4 bileta për Lojërat Olimpike Londër 2012. Në rënditjen
Ushqimet me të cilat shkrihen kilogramët Nuk është sekret që fibrat, përveç që janë të mira për zemër, ndihmojnë gjatë humbjes së peshës, por gjithmonë është mir
Hoxhaj siguron të tjera njohje Ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, gjatë qëndrimit në Egjipt, në ditën e parë të vizitës së tij në këtë vend,
Mourinho siguron qëndrimin e Benzemas Sipas trajnerit të Real Madridit Jose Mourinho , Benzema nuk do largohet , dhe kshtu pra shuan mundësin që ai të largohe
Jahjaga siguron mbështetjen e Finlandës për në BE Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, ka siguruar mbështetjen e Finlandës për anëtarësimin në Bashkimin
Lille siguron qëndrimin e Hazard Drejtori Sportiv i kampionëve aktual të francës, Lille, Frederic Paquet ka thënë se lojtari i tij, Eden Hazard nuk do të
Çitaku siguron mbështetjen e homologut hungarez Ministrja e Kosovës për Integrimin Europian, Vlora Çitaku, gjatë një vizitë në Budapest ka zhvilluar një takim me homolo
Firefox 5.0 Beta 2 Versioni i ri i Firefox-it sjell numër të madh të karakteristikave të reja të cilat u sigurojnë përvojë më të shpejtë, m
Jahjaga siguron mbështetje për Kosovën në Varshavë Pjesëmarrja e Kosovës në samitin e liderëve të Europës Qendrore në Varshavë është shumë e rëndësishme, pasi për herë të
Dinamo siguron qëndrimin në Superiore Edhe pse Beselidhja shënoi e para në sfidën play-out me Dinamon, blutë nga kryeqyteti nuk e patën aspak problem të thyen
Rritje e inflacionit në Eurozonë? Banka Qëndrore Europiane,tregon se inflacioni do qëndrojë mbi nivelin e 2% përgjatë gjithë vitit 2011. Politika moneta