999 rezultate për

sigurise

Bie në pishinë 1-vjeçari, babai akrobat e shpëton (VIDEO) Një fëmijë 1-vjeçar shkon rreth rrjetës mbrojtëse të pishinës për të tërhequr topin, por përfundon në ujë. Babai sheh sk
Jepet vendimi për Bardh Spahinë Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë "arrest shtëpie" për ndaj ish-deputetit demokrat Bardh Spahia, i cili akuzo
Dalin pamjet nga brenda, nis seanca për ish-deputetin e PD që u ndalua LIVE (FOTO LAJM) Ka nisur në gjykatën e Shkodrës seanca për dhënien e masës së sigurisë ndaj ish-deputetit demokrat Bardh Spahia, i cili
Mos e çaj tr*pin fare! Anëtari i Komisionit të Sigurisë thotë se nuk ka asnjë problem me përgjimet Në një prej përgjimeve të publikuara nga gjermania Bild, rezulton se deputeti i PS-se, Xhemal Qefalia telefononte shefin
Operacioni "Krasta" / Jepet sot masa e sigurisë për të arrestuarit Sot do zhvillohet masa e sigurisë për të arrestuarit e Operacionit “Krasta”, ndërsa seanca pritet të zhvillohet me dyer
FSK parakalon në 20-vjetorin e çlirimit Njësitet e Forcës së Sigurisë së Kosovës sot do të parakalojnë në kazermën “Adem Jashari” për nder të 20-vjetorit të çli
Shqipëria shënon dhe golin e dytë dhë të sigurisë përballë Moldavisë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutat shtëse. Autorit i golit është mesfusho
Gjashtë të vdekur nga zjarri në një spital psikiatrik në Ukrainë Gjashtë vetë vdiqën pasi zjarri përfshiu një spital psikiatrik në qytetin Odesa të Ukrainës, thanë autoritetet. Pesë
Taksa, kushti që të ketë "lëvizje" në Paris? Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe atë që kem
Para dhe celularë, kapen "mat" 6 punonjës të burgut të Peqinit (FOTO LAJJM) Janë arrestuar në kushtet e flagrancës gjashtë punonjës të burgut në Peqin. Policët kanë mbajtur celularë në kohën që
Falsifikuan certifikatat, arrestohet polici në Shkodër Drejtoria e Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Drejtoria Rajonale e SHÇBA Shkodër, në bashkëpunim me Prokurorinë, pa
EMRAT/ Jepen masat e sigurisë për 42 protestuesit e arrestuar Protesta e dy qershorit solli procedimin e 60 personave, prej të cilëve 42 u arrestuan. Të arrestuarit u përballën d
Masakra në ish Bllok, apeli lë të lirë Ervis Martinajn Gjykata e Apelit Tiranë ka miratuar vendimin e Shkallës së Parë për caktimin e masës së sigurisë “garanci pasurore” për
Tentuan ta rrëmbenin, efektivi i policisë i merr armën agresorit dhe e plagos në bark (FOTO LAJM) Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotme në parkingun e një hoteli në Sauk, përballë Akademisë së Sigur
Thaçi mbledh krerët e sigurisë pas aksionit në veri Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në orët e para të mëngjesit ka mbledhur të gjitha strukturat e sigurisë në Kosovë.
Dy shqiptarët arratisen nga burgu i sigurisë së lartë, policia italiane "ngrihet në këmbë" Dy shqiptarë të burgosur Ervis Markja, 26 vjeç dhe Adriatik Gega, 28 vjeç, janë arratisur nga burgu i sigurisë së lartë
"E sigurte!", kompania amerikane çertifikon kujdesin e AlbChrome për minatorët në Bulqizë Siguria dhe shëndeti në vendin e punës janë faktorë shumë të rëndësishëm, por që fatkeqësisht shpeshherë, nga disa kompa
E tmerrshme, momenti kur dy persona qëllojnë me armë në një lokal (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur dy persona të armatosur hapin zjarr në restorantin Playa Del Carmen në Meks
Hakerat sulmojnë ‘Whatsapp’, kompania i bën thirrje përdoruesve Hakerat kanë arritur që të instalojnë në distancë një softuer mbikëqyrjeje në telefona dhe pajisje të tjera, duke e bërë
Sot masa e sigurisë për 50 protestuesit e arrestuar, blindohet Gjykata e Tiranës 50 personat e arrestuar për protestën e thirrur nga opozita më 11 maj pritet të dalin sot në orën 10:00 para Gjykatës së