999 rezultate për

sigurimit

DESHMIA/ Historia e Hatijes, si u torturua deri në vdekje nga Sigurimi Një krevat i thjeshtë, me një batanije prej leshi, çarçafë të bardhë, me vetëm një komodinë, mbi të cilën është vënë një
Zgjedhja e anëtarëve për dosjet e Ish-Sigurimit, Braçe: Nuk mbajtët premtimet (VIDEO) Deputeti socialist Erjon Braçe, në fjalën e marë gjatë seancës në Kuvend u ndal tek zgjedhja e anëtarëve për dosjet e Is
Daçiç përfaqëson Serbinë në mbledhjen e Këshillit të Sigurimit për Kosovën Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç do të përfaqësojë Serbinë në mbledhjen e Këshillit të
Policia kontrolle tifozëve kosovarë në Morinë, ja arsyeja (VIDEO) Tifozët kosovarë kanë mbërritur në kufirin e Morinës, teksa do t’i më pas i janë drejtuar Shkodrës për të ndjekur ndeshj
Rritën çmimet e siguracionit të makinave, ja si e pësuan kompanitë Rritja e menjëhershme e çmimit të policave të sigurimit për automjetet shkaktoi reagime të mëdha tek shoferët, por ky ve
Debat për sistemin e sigurimit dhe ballafaqimit me kriza Një debat në temën "Funksionimi i sistemit të sigurimit i Republikës së Maqedonisë në krizë dhe gjendje të ndërlikuar të
Bardha: Një pjesë e diversantëve bashkëpunuan edhe me Asfalinë greke për të copëtuar Shqipërinë Pjesë nga intervista me Ekrem Bardhën, filantrop, biznesmen shqiptaro-amerikan dhe konsull i nderit të Shqipërisë në Mic
Pas sigurimit të parave/ Tre vjeçari Besim Kurtolli niset për shërim në Gjermani Katër motrat e trevjeçarit Besim Kurtolli që të hënën nga aeroporti “Adem Jashari” u nis për shërim shpresojnë që vëlla
Dita e parë e supergjobave për rripin/ 718 qytetarë të gjobitur Që prej mëngjesit të ditës së sotme, Policia Rrugore ka filluar zbatimin e nenit 170 të Kodit Rrugor, ku janë përcaktuar
“Miss Bumbum" hyn në fushë dhe zhvishet para lojtarit (FOTO & VIDEO) Ndeshja e kampionatit brazilian mes Gremios dhe Palmieras u ndërpre për pak çaste pas hyrjes në fushën e lojës të një pr
Sot afati i fundit i tolerimit nga policia për rripin e sigurimit Punonjësit e Policisë Rrugore vijojnë të këshillojnë pasagjerët për hyrjen në fuqi të masave të forta me përdorimin e rr
Shtyhen me 5 ditë masat ndëshkuese për rripin e sigurimit Ditën e sotme ishte parashikuar që të viheshin në zbatim sanksionet e kodit rrugor për mos vendosjen e rripit të sigurim
15 mijë lekë të reja gjobë nëse kapeni pa rrip Policia ka vendosur që të vë në zbatim gjopat për rripin e sigurimit duke nisur nga data 10 shtator, kjo si një masë ndë
Aksion për rripin e sigurimit, ndëshkim dhe për pasagjerët Pas shumë aksidenteve me pasojë jetën, policia ka hartuar një plan të posaçëm masash për rritjen e elementëve të siguris
Adem Grabovci humb betejën e parë gjyqësore me Insajderin Gjykata Themelore e Prishtinës ka hedhur poshtë kërkesën e Adem Grabovcit për ndalimin e publikimit të përgjimeve. "
Shqiptarja kapet duke vjedhur, shan me libër shtëpie rojen e sigurimit (VIDEO) Një grua shqiptare është kapur duke vjedhur në një dyqan në Hollandë. Ndërkohë që ajo po dilte nga dyqani, menjëherë roj
Ivanov: Maqedonia ka rrezik nga sulmet terroriste Kryetari i shtetit të Maqedonisë, Gjorge Ivanov, ka përsëritur se Maqedonisë i rrezikohet sulm terrorist dhe ekstremist.
MPB thotë se nuk ka hyrë policia në TV21, por pamjet tregojnë të kundërtën Ministria e Punëve të Brendshme vlerëson se hyrja e personelit të sigurimit të ish-kryeministrit Nikola Gruevski në hapë
Ja fotografia që sigurimi i Gruevskit kërkoi të fshihet (FOTO LAJM) Së fundmi në media po qarkullon fotografia për të cilën sigurimi i Gruevskit "ju afrua" gazetarëve të televizionit nacio
Selmani: Akti mjeran i sigurimit të Gruevskit Njeriu i parë i SHGM-së, Naser Selmani e gjykoi sjelljen e sigurimit të ish kryeministrit dhe kryetarit të VMRO-DPMNE-së