999 rezultate për

sigurimit

SHBA NE ALARM / Trump mbledh urgjent Këshillin e Sigurimit (FOTO LAJM) Trump ka mbledhur menjëherë Këshillin e Sigurimit, pasi Koreja e Veriut tha se ka testuar "me sukses" një raketë balisti
Grabitja e 2.7 mln eurove, eksperti: Bankës nuk i humb asnjë qindarkë Para dy ditësh rrugës për në Rinas, 5 persona të maskuar arritën të vjedhin 2.7 milionë euro të një banke të nivelit të
50 spiunët shqiptarë më të famshëm në botë Spiunët shqiptarë që kanë punuar për Sigurimin, por edhe ata që kanë punuar për CIA-n dhe KGB-në. Agjentë shqiptarë që k
Berisha takon Nishanin në Presidencë, ja për çfarë u fol Pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit të Sigurimit Kombëtar, Presidenti Bujar Nishani ka pritur në një takim në pres
LAJMI I FUNDIT/ Nishani i thotë "Po" Metës për mbledhjen e Këshillit të Sigurisë për Balilin Presidenti i Republikës Bujar Nishani pranon kërkesën e kreut të Kuvendit Ilir Meta për të mbledhur Këshillin e Sigurisë
Arrestohet 48-vjeçari në Korçë, 500 lekë për të shmangur gjobën Policia e Korçës ka vënë në pranga një shtetas pasi ai i ofroi 500 lekë policit të Rrugorës për të shmangur gjobën për
"Punonjësit e Sigurimit të Shtetit në kazanët e plehrave të ambasadave" (DOKUMENTI) Ish-Drejtori i Arkivit të Ministrisë së Brendshme, Kastriot Dervishi, ka publikuar një dokument të vitit 1984, i cili tr
Rripi i sigurimit, policia shemb shoferët në gjoba (FOTO LAJM) Policia ka organizuar sot një aksion në shkallë vendi duke shembur me gjoba të gjithë ata shoferë, të cilët janë konstat
Tahiri: Vendosja e rripit të sigurimit, një betejë që do ta fitojmë Ministri Tahiri kishte zgjedhur Durrësin nga ku apeloi se rripi i sigurimit mbetet një sfidë e madhe. Ministri i Punëve
Këshilli i Kombeve të Bashkuara dënon ashpër sulmin në Stamboll Këshilli i Sigurimit i Kombeve të Bashkuara e ka dënuar "me fjalët më të ashpra" sulmin në Stamboll të Turqisë. OK
Këshilli i Sigurimit mbështet armëpushimin në Siri Këshilli i Sigurimit të Kombeve të Bashkuara ka votuar pro marrëveshjes së armëpushimit në Siri, marrëveshje e cila ësht
Ambasadori rus: Këshilli i Sigurimit të mbështesë planin ruso-turk në Siri Rusia i propozoi sot partnerëve të saj në Këshillin e Sigurimit në OKB që të mbështesin armëpushimin në Siri dhe negocia
Këshilli i Sigurimit i OKB-së voton nesër draft-rezolutën për Sirinë Ambasadori i Rusisë në OKB, Vitaly Churkin ka thënë se ai formalisht do e prezantoi draftin e rezolutës për armëpushim n
Trump: Rezoluta e OKB-së për Izraelin e vështirëson paqen Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, tha mbrëmë se miratimi i rezolutës në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të
850 policë në krye të detyrës për rripin e sigurimit Edhe këtë të premte vijon me të njëjtën intesitet operacioni “Blic” i policisë rrugore, në të 12 qarqet e vendit. Ai ka
Shoferi ndalohet për rrip sigurimi, por ja çfarë i zbulon policia (VIDEO) Një shofer është ndaluar në orët e paradites së sotme nga policia, për shkak se nuk kishte vënë rripin e sigurimit, por
Aksidenti në Vlorë/ Gjykata lë në burg përgjegjësin e sigurimit Gjykata e Vlorës ka vendosur masën "Arrest shtëpie" për shtetasin Tomorr Cena, drejtues teknik, në punimet ku humbi jetë
O’Brien: Të ndihmohet Aleppo para se të bëhet varrezë masive Zëvendës Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së dhe Koordinatori i Çështjeve Humanitare dhe i Emergjencave, Stephen O’Brien b
Pasagjerët pa rrip sigurimi, policia në aksion për ti informuar (VIDEO) Për të gjithë automjetet që transportojnë nxënës të shkollave dhe nuk vendosin rripin e sigurimit, policia menjëherë do
Si do të hapen dosjet e Sigurimit (VIDEO) Puna e parë që do të bëj Autoriteti për Informimin me të dhënat e ish-Sigurimit të Shtetit do të jetë krijimi i një arki