999 rezultate për

sigurimit

Gjykata: Durim Bami me rrezikshmëri, pse s’e liruam Gjykata e Lartë zbardh arsyetimin e vendimit që la të pandryshuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për Durim Bamin. Akt
Çiljeta pse nuk e vendos rripin e sigurimit? (VIDEO) Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka postuar një video në Instagram ku është duke i dhënë makinës, ndërsa nuk ka vënë rripin e
Daçiç ankohet për krizën politike në Kosovë Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç në fjalimin e tij para anëtarëve të Këshillit të Sigurimit është an
Gjykata pezullon nga detyra kreun e Tatimeve Tiranë Me kërkesë të Prokurorisë së Tiranës, gjykata ka vendosur masën e sigurimit “Pezullim nga detyra” për drejtorin e drejto
Shantazh me foto intime, 1 në pranga dhe 2 nën hetim Në datën 25 mars 2016, Seksioni për Hetimin e Krimeve ndaj pronës ka referuar në Prokurorinë pranë Gjykatës së Krimeve t
Ardit Gjebrea gjobitet "live" në emision Mesa duket këto kohët e fundit fati nuk e ka “dashur” moderatorin e njohur Ardit Gjebrea. Në emisionin e të dielës në TV
Beqaj: Fondi i Sigurimit u përball me skemën mashtruese Duke folur sot në analizën vjetore të Fondit, ministri Beqaj ka deklaruar se Fondi i Sigurimit dhe Kujdesit Shëndetësor
Ivanov mbledh Këshillin e Sigurimit! Menjëherë pas kthimit nga vizita zyrtare në Egjipt, presidenti i Maqedonisë Gjorge Ivanov do te mbledhe Keshillin e Sigu
Selimi e kërcënoi policin në Kuvend: Të prej... (VIDEO) Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, gjatë përplasjes me pjesëtarët e sigurimit i ka kërcënuar ata me "prerje". "
Aksion në komunën e Prishtinës, tre të arrestuar (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm Policia e Kosovës ka arrestuar shefin e sektorit të Inspeksionit në Komunën e Prishtinës, Sali Zyba dh
Këshilli i Sigurimit në OKB diskuton sot për Kosovën Raporti më i ri për Kosovën i sekretarit të OKB-së, Ban Ki – moon, i publikuar në fillim të këtij muaji do të diskutohet
Kush do e provonte një eksperiencë të tillë? (FOTO LAJM) Për të gjithë vizitorët e Kinës një rrugëkalim i rrezikshëm prej xhami në një lërtësi prej 303 metra, është ndërtuar në
Dorëzimi i kartelave shëndetësore shtyhet për 20 në janar Pak orë para Vitit të Ri ende nuk janë përpunuar 1/3 e kartave elektronike shëndetësore, edhe pse nga Fondi njoftuan se
Berisha akuzon Ramën si bashkëpunëtor të Sigurimit të Shtetit Sot u publikua një fotografi e krijuar nga Edi Rama në mesin e viteve 80-të, në të cilën Rama dëshmon kohën e errët kur
Momenti kur deputetja Tërmkolli, përplaset me sigurimin (VIDEO) Deputetja e LDK-së Melihate Tërmkolli ka refuzuar që t’i nënshtrohet kontrollit nga ana e sigurimit. Ajo ka dashur që
Historia e errët e shërbimeve të sigurimit të Serbisë Marija Ristic/Beograd - ”Zotat e jetës dhe vdekjes” ishte një nga përshkrimet e njësive të kohës së luftës të drejtuara
Transferohet shefi i sigurimit në Kuvend, u akuzua për bashkëpunim me Opozitën Shefit të sigurimit të Kuvendit të Kosovës, Fatmir Sheqirit, i është shqiptuar masa e transferimit. Ai tani do të duhet
Ja si duket Mercedes CLA II (FOTO LAJM) Mercedes po merret me ndërtimin e një modeli të CLA II. Ky do të jetë një model me katër dyer. CLA i ri, në krahasim
“Oficeri i sigurimit përdhunonte dhe pikturonte trupat e zhveshur të të internuarave” Intervista e Alida Hiskut mbi përdhunimin nga gardianët e burgut apo shefat e degëve të policisë të grave dhe vajzave të
Ja lista e plotë e ish-sigurimsave që dekoroi qeveria Qeveria dekoroi vjet me Medaljen e Mirënjohjes, funksionarë të ish Partisë se Punes, drejtues madhorë, oficerë e agjentë