999 rezultate për

sigurie

SHKB: Komisariatet e Tiranës dhe Kavajës, probleme sigurie Gjatë një inspektimi të kryer disa ditë më parë nga Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm në ambientet e Drejtorisë dhe kom
Jep leksione sigurie por e pëson vetë (VIDEO) Kërkon të japë leksione sigurie por e pëson vetë. Kjo i ka ndodhur një instruktori në Angli, i cili është rrëzuar nga sh
Mubarak me barelë në gjyq Hysni Mubarak, ish presidenti i Egjiptit është paraqitur në gjykatë me barrelë. Procesi gjyqësor ndaj tij në kajro ka ni
Videoja e bombardimit në Oslo, mashtrim në Facebook Pas bombardimit dhe të shtënave në Norvegji, është vështirë të besohet se mashtruesit duan të përfitojnë nga një situatë
Konferencë sigurie mbi Ballkanin, përjashtohen Kosova dhe Shqipëria Në muajin maj në Manastir do të mbahet Konferenca shkencore mbi sigurinë në Ballkan.Konferenca organizohet nga Ministria
Tatlises i mbrojtur me masa të larta sigurie Ibrahim Tatlises, këngëtari legjendar turk i cili u qëllua nga tri plumba të kallashnikovit, po qëndron në spital midis
Intel përvetson produkte sigurie Pas miratimit të bordeve rregulluese amerikane dhe evropiane, Intel ka siguruar të drejtat e kompanisë së vlefshme 7.68
Franca: Duam garanci nga Shqipëria dhe Bosnja Franca lëshon deklaratën e rradhës përsa i përket heqjes së vizave për Shqipërinë dhe Bosnjës. "Garanci sigurie nga ana
Afganistani mban sot zgjedhjet parlamentare Nën forca të shumta sigurie, Afganistani zhvillon sot zgjedhjet parlamentare. Nuk mungojnë raportimet e para për sulme q
Facebook me masa te reja sigurie Facebook vazhdimisht është në thumb të kritikës për shkak të brengosjes së shfry
SHBA, Masa te reja sigurie ne aeroporte Uashingtoni pritet që të shpallë sot masat e reja për heqjen e skanimit të detyrueshëm t&e
Skin Fajlli I Winampit si vrimë sigurie Scunia ka gjetur një lëshim kritik sigure në Winamp, gjegjësisht në problemin I cili lind pasi që merret një temë grafik