999 rezultate për

sigurie

Skënderbeu mbërrin në Beograd, masa të rrepta sigurie (FOTO) Skënderbeu mbërriti në orët e para të mëngjesit në Beograd për sfidën e kësaj të enjteje me Partizanin e Beogradit e vle
Ndeshja Spanjë-Shqipëri, 400 forca sigurie në stadium Federata spanjolle e futbollit ka bërë me dije se për takimin ndërmjet Spanjës dhe Shqipërisë në Alikante nuk do të ketë
Reagimet e mediave spanjolle për Camp Nou-n e boshatisur (FOTO LAJM) Barcelona luajti ndeshjen e fituar 3-0 kundër Las Palmasit pa tifozë pasi kështu vendosi Federata e Spanjës në bashkëpun
Si të zgjidhni derën e blinduar sipas nivelit të sigurisë Shpesh kur duhet të blejmë një derë, dhe të blinduar, faktori i vetëm që marrim parasysh është ai estetik. Shumë e gabua
Policia "blindon" dhe Kosovën, masa të rrepta sigurie në Shkodër Ndërkohë që Shqipëria do të luajë në Strumicë edhe në vendin tonë do të zhvillohet një ndeshje tjetër eliminatore. Koso
Kombëtarja shqiptare zbarkon në Shkup nën masa të rrepta sigurie Kombëtarja shqiptare ka mbërritur rreth orës 18:40 në hotelin ku do të akomodohet sot në qytetin e Shkupit. Kuqezinjt
Shpërthimi në makinën e Qarrit, asnjë kamer sigurie në zone për të kapur momentin Një ditë pas shpërthimit të eksplozivit në makinën e presidentit të ekipit të Kamzës, Policia e Tiranës ka nisur hetimet
"UEFA Super Cup", masa sigurie në aeroportin e Shkupit Gjithë udhëtarët të cilët kanë rezervime për të udhëtuar nga aeroporti i Shkupit, më datat shtatë, tetë dhe nëntë gusht,
Mosprezenca e PAN në Kuvend, Muhaxhiri: Është një lloj frike e tyre Analisti politik, Artan Muhaxhiri, ka thënë se mosprezenca e koalicionit PAN në seancën konstituive tregon një lloj frik
SHBA-të presin 4 korrikun në masa të forta sigurie Të martën, më shumë se tre milionë njerëz pritet të ndjekin nga afër spektaklin më të madh të fishekzjarreve që zhvilloh
Alarmi, kush fluturon me avion mbi Shqipëri rrezikon jetën? Ish-kryeministri Berisha ka bërë një publikim të çuditshëm sot pas një denoncimi që i ka shkuar atij prej "qytetarit dig
Sërish sulm në Mançester? Gjendet një makinë e dyshimtë Banorët po evakuohen në Mançester pasi policia formoi një kordon sigurie rreth një makinë të dyshimtë që besohet se mund
Media gjermane: Shqipëria, rrezik sigurie Gazeta e njohur gjermane “Frankfurter Allgemeine Zeitung” i ka kushtuar vëmendje zhvillimeve të fundit në Shqipëri, duke
Masa të rrepta sigurie për McCain, e shoqërojnë tre Hummer-a të RENEA-s (VIDEO) Senatori amerikan John McCain ndodhet që prej mesditës së sotme në Tiranë. Pasi u prit në aeroporton nga ambasadori Dona
60-vjetori i Traktatit të Romës e gjen Italinë të "blinduar" 60-vjetori i Traktatit të Romës e ka gjetur Italinë të "blinduar" me snajpera, të bllokuar, kamera sigurie, etj, për shk
Shullazi dërgohet në spital nën masa të rrepta sigurie (VIDEO) Emiljano Shullazi ditën e sotme pritej që të përballej me Ylvi Beqaj, biznesmenin e penduar të prokurorisë. Por mëso
Mediat austriake: Vlahutin nën kushte të rrepta sigurie, po kërcënohet nga… Vetëm pak ditë më parë u lajmërua që qeveria Shqiptare i kishte shtuar rojet e sigurisë ambasadores së BE-se Romana Vlah
Protesta e opozitës do të sjellë trazira? Kryeministria rrethohet nga barrikada hekuri Ditën e sotme protesta e opozitës hyri në ditën e dytë dhe njerëzit kanë filluar të shpërndahen sërish para kryeministri
Pas murit dhe ndalimit të myslimanëve, Trump premton masa sigurie shtesë Presidenti Donald Trump premtoi të premten se do të ndërmarrë shumë shpejt veprime të tjera për të mbrojtur SHBA-të dhe
Kërcënime nga grupe kriminale, Qazim Sejdini nën masa të rrepta sigurie Prej disa muajsh kryetari i Bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdini mësohet se lëziv nën masa të rrpta sigurie për shkak se