999 rezultate për

sidomos

Humbja e Gjermanisë, në Shkodër ‘shpallin’ dy ditë zije (FOTO LAJM) Gjermania ka surprizuar të gjithë duke u mposhtu me rezultatin 1-0 nga Meksika në ndeshjen e parë të Botërorit. Pance
Këngëtari shqiptar bën gjestin e rrallë për fëmijët e rrugës (VIDEO) Ditën e sotme shumë nga personazhet e njohur në vendin tonë kanë uruar gjithë shqiptarëve festën e Fiter Bajramit, por
Mjeku i njohur jep alarmin: Ky është rreziku që na kanoset na orizi Mjeku i njohur infeksionist Tritan Kalo ka një serë këshillash për qytetarët në raport me konsumin e orizit, sidomos tan
"Faleminderit, ba!", dy fjalët e thjeshta që shkrinë "akullin" mes Harry-t dhe Charles Në 19 maj aktorja Meghan Markle dhe Princi Harry kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Por duket se tek dasma ata
Receta natyrale për të pastruar mushkëritë, sidomos për duhanpirësit Kjo është një recetë natyrale për të pastruar mushkëritë, e sidomos për duhanpirësit. Ja çfarë duhet të bëni: Në një
Çudit komunistja që gëzoi për humbjen e djalit të Flutura Açkës: Rrofshi për reklamën! (FOTO LAJM) Genta Kaloçi, një aktiviste dhe kandidate e Partisë Komuniste ka çuditur sërish opinionin publik me qendrimet e saj pas
Këto janë 3 mënyrat gjeniale për të shmangur djersitjen Me rritjen e temperaturave një siklet më vete është djersitja, e sidomos në pjesën e sqetullave, kur dalin dhe njolla du
Këto janë 3 mënyrat perfekte për të larguar djersitjen Me rritjen e temperaturave një siklet më vete është djersitja, e sidomos në pjesën e sqetullave, kur dalin dhe njolla du
E kishte parandjerë vdekjen, zbulohet amaneti i fundit i Enver Hoxhës Djali i diktatorit Enver Hoxha, Sokol Hoxha ka zbuluar disa detaje të pathëna për parë për ish-udhëheqësin komunist.
Këshilla se si t’i menaxhoni ënjtjet gjatë shtatzënisë, sidomos gjatë natës Ënjtja gjatë shtatëzanisë është mjaft e zakonshme, duke ndikuar rreth 75% të të gjitha grave shtatzëna. Ënjtjet norm
Kivi, fruti ideal për shëndet dhe bukuri Për shkak të një numri të madh vitaminash, përfshirë Vitaminën A, C dhe B, përfshirë edhe minerale si kalciumi, hekuri d
Rama u kërkon ndjesë mësuesve: Rraca ime e politikanëve ju kanë turpëruar Kryeministri Edi Rama në ditën e shënuar të mësuesve ka zgjedhur të kërkojë falje. "Ju kërkoj ndjesë të gjithave ju,
Propozime të padrejta për ndryshimin e emrit Kushtetues të Maqedonisë Kërkesa e intelektualëve shqiptarë në lidhje me kontestin për emrin kushtetues të shtetit të Maqedonisë me Greqinë, ësht
400 raste çdo ditë, gripi pushton pediatrinë në Elbasan 00-400 raste paraqiten çdo ditë për të marrë ndihmën mjekësore në spitalin pediatrik të Elbasanit, ndërsa shtrimet në sp
Daja: Ofertat janë konkrete nga disa klube, sidomos për Jashanicën dhe Lilajn Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, e pranon se sulmuesi çek, Martin Nespor, mund të quhet dështim i merkatos për klubin
Man Utd rrëmben futbollistin e PSG në janar Manchester United ka hapur bisedimet me Paris Saint-Germain me potencialin për të transferuar Lucas Mouran. Jose Mour
Talenti 20-vjeçar humbet jetën, ndërsa klubi e mbështet deri në momentin e fundit Javë më parë u raportua për gjestin human që kishte bërë klubi portugez i Boavistës, duke i rinovuar kontratën talentit
Boneva: Ja pse e dhashë dorëheqjen Silvana Boneva, anëtarja e KSHZ-së e cila dha dorëheqje pas njoftimeve për pranim të kompensimeve plotësuese për punën n
Buffon i surprizon të gjithë me këtë lajm, sidomos tifozët e Juves Buffon tha se do të tërhiqej nga futbolli në fund të këtij sezoni, por gjërat kanë ndryshuar dhe mediat italiane raporto
Zbulohet për herë të parë amaneti i Enver Hoxhës Djali i diktatorit Enver Hoxha, Sokol Hoxha ka zbuluar disa detaje të pathëna për parë për ish-udhëheqësin komunist.