999 rezultate për

shvajnshtanger

Gjermania bën detyrën, vendosin Mustafi dhe Shvajni (VIDEO) Gjermania e nis me këmbën e mbarë aventurën në “Euro 2016”. Për të koleksionuar suksesin e parë ndaj Ukrainës ka menduar
Shvajnshtanger shijon jetën jashtë fushave (FOTO LAJM) Bastian Shvajnshtanger u transferua në fillim të sezonit te Manchester United, por gjërat nuk kanë shkuar shumë mirë për