999 rezultate për

shuma

Milan kërkon një mbrojtës nga Roma, jo Romagnolin Këto ditë janë vendimtare për të ardhmen e mbrojtësit të talentuar Romagnoli, por Milani duket se ka ndryshuar mendim. K
Rishikimi i buxhetit, 49 milionë euro shkurtime në paga e udhëtime Afër 49 milionë euro parashihen shkurtime në buxhetin e rishikuar. Shkurtime do të ketë tek kategoritë paga dhe mëditje,
Denoncon dy të rinj pasi i morën 12 vjeçares shuma parash Dy të mitur janë denoncuar në rajonin e policisë nga një grua, e cila është rrëfyer se ata i merrnin lekët së bijës e ci
Si VMRO harxhon miliona euro për projektin “Shkupi 2014” Partia në pushtet VMRO-DPMNE vazhdon të harxhojë miliona euro para të qytetarëve për projektin “Shkupi 2014”. Harxhimi i
Zaev: Ja SMS-të për abuzimet në shuma të mëdha Zoran Zaev ka paraqitur në konferencën e sotme edhe mesazhe dhe dokumente për hyrjen e shtetasit izraelit Haim Hakejni n
3 grabitësit morën dje 10 milionë lekë në bankë, Hetimi: Lëvizjet e studiuara (VIDEO) Shuma e grabitur dje nga tre persona të armatosur sapo makina e blinduar doli nga një bankë e nivelit të dytë në Tiranë
Ndjekje penale dy personave, transaksione në shuma të mëdha parash Dy shtetas 48 vjeçarë do të ndiqen penalisht nga policia në Durrës, për shkak të transanksioneve në shuma të mëdha para
Palestina në Kupën e Azisë, FIFA investon 1 mln $ në Gaza Një delegacion i FIFA-s ka vizituar dje Gazën, për të identifikuar vendet e përshtatshme se ku mund të përdoret shuma pr
JLo kryeson top listën për fitimet marramendëse (FOTO LAJM) Jennifer Lopez vetëm në sajë të koncerteve private arrin që të fitojë shuma marramëndëse. E ftuar si një këngëtare speci
Në hetim 45 vjeçari për transaksionet financiare Blutë e Durrësit po hetojnë një 45 vjeçar lidhur me dyshimet mbi transaksionet financiare. Ndërsa ka kryer transaksione
Maqedonia ka marrë raportin më kritik deri tani Ambasadorja e Hollandës në Shkup, Mariet Shuman ka komentuar raportin e KE-së për progresin e Maqedonisë. Shuman tha
Babai mohon djalin supermashtrues Nasi Muçaraku, babai i 29-vjeçarit Ledjan Muçaraku i arrestuar nga policia për skemën piramidale që kishte ngritur duke
Top 10 futbollistët më të mbivlerësuar (FOTO LAJM) Real Madrid e bleu një vit më parë për shumën e 80 milionë paundëve, por Gareth Bale duket se vlen 30 milionë më pak. Në
Shuma marramendëse, për fotot e dasmës së Kim Dasma e tyre parashikohet të thyejë të gjitha rekordet sa i takon shpenzimeve. Çdo ditë ata janë në fokus të mediave, nd
Shitet diamanti më i madh i të gjithë kohërave, shuma marramëndëse (FOTO LAJM) Është shitur në një ankand një diamant i verdhë, i cilësuar si më i madhi i të gjithë kohërave. Bëhet fjalë për shtëpinë
Zbardhen shumat që kanë fituar deputetët nga pjesëmarrja në Komisionet hetimore Komisionet e posaçme dhe hetimore kanë rritur ndjeshëm të ardhurat e deputetëve. Pjesëmarrja në një komision të vetëm ku
Bum shitjesh të vilave luksoze në Britani (FOTO-LAJM) Te shkuara jane ditet kur shtepite miliona – paundeshe, ishin luks vetëm për të pasurit. Edhe pse çmimet e shtepive kanë
Ekstradohet nga Gjermania i kërkuari i drejtësisë shqiptare Një 53-vjeçar është ekstraduar sot nga Gjermania. Sipas policisë Flamur Shahini ishte dënuar me 15 vite për mashtrim me
RTL lëshon "bombën": Schumi është zgjuar Legjenda e Formula 1, Michael Schumacher, më në fund jep sinjale inkurajuese. Sipas asaj që përcjell kanali i njohur gje
Ish-mjeku I Schumaher: Përgatituni për më keq “Majkëll Shumaker u dërgua në spitalin e gabuar, pas aksidentit me ski, duke humbur kështu disa orë shumë të rëndësishme