999 rezultate për

shuma

Grabitje spektakolare në aeroportin e Rinasit, ja shuma e marrë Update- Një grabitje spektakolare ka ndodhur në Rinas. Tre persona të maskuar dhe me armë, kanë grabitur eskortën e një
Gjuriç: Kosova do të bëhet Shumadi e Serbisë Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç ka thënë në një intervistë për portalin serb “Alo” se p
Bastet, shqiptarët "tradhtojnë" Kombëtaren, kuotojnë kundërshtarët Tifozëria shqiptare mori vlerësimet maksimale nga mediat ndërkombëtare për mbështetjen e Kombëtares në Lens para dhe pas
Ja shuma që morën grabitësit me skafandra në Durrës Update-Të paktën 15 persona janë shoqëruar nga policia në lidhje me grabitjen në Durrës. Sipas të njëjtave burime, b
Ja shuma e çmendur që përfiton Ranieri nëse Leicester shpallet kampion Leicesterit i duhen edhe tri pikë për t’u shpallur kampion dhe për të shkruar historinë në Premier League. e klubit k
Petar Goshev: Shuma të mëdha dalin nga Maqedonia çdo vit Petar Goshev, në një intervistë për Radio Europa e Lirë, ka deklaruar se kjo që po na ndodh meriton një shpërthim të pak
Komandantët e UÇK-së, milionerë të privatizimit Për toka bujqësore, lokale e fabrika janë paguar shuma të mëdha kryesisht nga ish-luftëtarë të UÇK-së, të cilët sot janë
Vodhën 820 euro në një banesë, policia kap dy të rinjtë (FOTO) Specialistët e Komisariatit Kavajë, kanë prangosur dy shtetas pasi akuzohen për "Vjedhje". Burime zyrtare nga policia bë
Ja se çfarë ka nxjerë në ankand Çiljeta...Sa shkon shuma? (VIDEO) Shpesh emri i Çiljetës është përmendur nga mediat rozë në lidhje me gjoksin e saj, nëse e ka zvogëluar, pas një fotoje q
Statujat në Shkup përfundojnë në kosh plehrash (FOTO) Përmendoret dhe statujat si duket janë fati i pashmangshëm i Shkupit. Ndërsa në një anë shpenzohen miliona euro për ndër
Sofia Vergara padit kompaninë e bukurisë, ja shuma që kërkon Një ditë më parë, aktorja Sofia Vergara ka paditur kompaninë e bukurisë “Venus Concept”, me një shumë rreth 15 milionë d
Paraqiteshin si inspektorë ndërtimesh, iu marrin dokumenta dhe shuma parash Bashkia Fier ka marrë vendim që të gjitha kioskat të cilat bllokojnë rrugën kryesore në qytet do të shkatërrohen. Ky
Zbulohet shuma që iu grabit burrit të deputetes së PS, autorët kanë ikur me dum-dum Zbulohet se sa ka qënë shuma e parave e grabitur nga kasaforta e burrit të deputetes socialiste Mimoza Hafizi. Raportohe
Klonuesit e kartave në gjykatë, "arrest me burg" për 5 shtetas Gjykata e Tiranës ka vendosur masat e sigurisë për 8 persona, 6 prej të cilëve të ndaluar pak ditë më parë, me urdhër të
Shpërblimet për kualifikimin, De Biasi kërkon 2 milionë euro Ditët e fundit është shkruar e folur shumë për një ngërç në shpërblimin e premtuar të lojtarëve kuqezinj për suksesin hi
Tatimet: Në grep edhe biznesmenët e mëdhenj Në fund të muajit tetor pritet që të përfundojnë në qeli biznesmenë të mëdhenj, të akuzuar për shkelje ligjore e financ
Trondit specialisti i basteve: U luajtën shuma të mëdha për Serbinë Në fillim u dukë si thashethem normal tifozësh pas një humbje të rënd si ishte ajo ndaj Serbisë në Elbasan Arena. Por t
Ja shuma marramendëse që shpenzon Beyonce për një palë sandale Pretendimet për blerjen e një palë sandale super të shtrenjta nga ana e Beyonces, venitën lajmin mbi një këngë të re nga
Ja shumat marramëndëse që do të përfitojë Skënderbeu në Europë Një pjesëmarrje e Skënderbeut në fazën e grupeve të Champions League do ti mbushte arkat e klubit kampion të Shqipërisë.
Si i mashtronte qytetarët 20-vjeçari duke u hequr si i afërm e iu merrte 50 mijë lekë Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 20-vjeçar i cili mashtronte qytetarët për t'u marrë atyre shuma të mëdha parash.