999 rezultate për

shuma

Shqiptarët nuk zenë mend, biznesmeni nga Tirana mblodhi 1 mln USD me fajde, rrezikon 15 vite burg 20 vjet pas rënies së firmave piramidale, mashtrimet në shuma të konsiderueshme vazhdojnë, kësaj radhe jo më nga firmat
Largimi i Oscar, Chelsea projekton zëvendësuesin e tij Chelsea është në kërkim të një zëvendësuesi pas largimit të Oscar në Kinë. Sipas mediave britanike dhe ato gjermane, emr
Grabitja e bankës në Tiranë, zbulohet shuma që morën autorët Janë zbardhur detaje të reja nga grabitja e filialit të bankës së nivelit të dytë në Tiranë mëngjesin e djeshëm në Tiran
Ja shuma marramendëse që shpenzon SHBA-ja për sigurinë e Trump Deri më 20 janar, ditën që presidenti i ri i SHBA-ve të kalojë në Shtëpinë e Bardhë, Donald Trump do të ruhet nga polici
Ja shumat marramendëse që fitonin shqiptarët nga prostitucioni i 20 vajzave Kreu i hetimeve Lorenzo Bucossi, ka publikuar detajet se sa para fitonte banda e shqiptarëve nga trafiku i drogës dhe pr
SKEMA/ Gjobat milionëshe, si u kërcënuan tre biznesmenë Dy persona nga Durrësi dhe nga Kruja janë dërguar në gjyq nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, pasi akuzohen për gjobëvëni
Grabisin dhe terrorizojnë Figon, ja shuma që i vodhën Ish-lojtari i Real Madridit, Luis Figon ka rënë preh e grabitësve të cilët të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë h
Kjo është shuma marramendëse që paguhet për sigurinë e Trump Siguria e presidentit të zgjedhur Donald Trump dhe e familjes së tij po i kushton New Yorkut më shumë se 1 milion dollar
REKORD/ Ja shuma që Real Madrid do të paguajë për De Gean Manchetser United së shpejti mund të bëjë një lëvizje të madhe përsa i përket pozicionit të portierit. De Gea me shum
Zbardhet shuma e grabitur në karburant, roja ia mbathi kur pa maskat të armatosur Update- Lidhur me grabitjen me maska që ndodhi sot, policia ka përditësuar të dhënat pak minuta më vonë, ndërsa bën me d
Sa pasuri ka Behgjet Pacolli? Ja shuma marramendëse ... (FOTO LAJM) Biznesmeni nga Kosova, Behgjet Pacolli i është përgjigjur pyetjes së Blendi Fevziut në "Opinion" për pasurinë totale të
Ja kush është shuma e shitjes së shtëpisë nga Di Caprio Pasuria e Leonardo Di Caprio është e pallogaritshme, por aktori ka bërë lëvizjen e radhës duke shitur një ndër shtëpitë
Zbulohet shuma, ja sa paguhen pilotët për transportimin e drogës me avionë Pilotët që transportojnë drogë nga Shqipëria për në Itali përmes ajrit, mesa duket paguhen me mijëra euro për çdo rrugë.
Labinot Tahiri mbledh 200 mijë euro për shërimin e 3-vjeçarit (VIDEO) Falë iniciativës së këngëtarit të mirënjohur Labinot Tahiri, është siguruar shuma e kërkuar për shërimin e një vogëlushi
Ja shuma marramendëse që është paguar për të blerë faqen e Luana Vjollcës (FOTO LAJM) Rrjetet sociale nuk janë vetëm në trend, por ato janë një burim i madh fitimi nëse do dish ti menaxhosh me sukses. Tashm
PSP shuma të majme për ekspertët ligjorë Ekipi i ekspertëve që është i përbërë në kuadër të Prokurorisë speciale kushton 500 euro në muaj. Aq paguhen tetë eks
Ja shuma që ka përfituar Partizani nga kompanitë ruse Partizani ka përfituar të mira materiale gjatë paraqitjes verore në Kupat e Europës. 910 mijë euro i siguruan të kuqtë n
Ja shuma e majme që do marrë sot Majlinda Kelmendi Majlinda Kelmendi dhe trajneri i saj Driton Kuka, do të marrin shpërblimet shtetërore. Xhudistja Majlinda Kelmendi i
Zbulohet shuma e blerjes së Andre Gomes, ka një klauzol të çmendur Ditën e mërkurë në orën 12:30 mesfushori portugez, Andre Gomes, do të prezantohet para publikut katalunas. Sot klubi
Kjo është shuma që do të përfitojë Ibrahimovic tek Unitedi Megjithëse është drejt fundit të karrierës, 35 vjecari Zlatan Ibrahimovic, do të përfitojë 250 mijë funte në javë te ‘Dj